Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka tam jaa

Faceci... :(((

Polecane posty

Gość taka tam jaa

Witam . :D:D Chcialam Was zapytac co myslicie w związku z pewną sprawą. Otóż chodzi o chłopaka. Poznalismy sie w zeszłe wakacje, które spedzalam u cioci . On tez byl na wakacjach. Ma 19 lat, ja 17 . Teraz dziela nas setki kilometrow. Byłam z Nim 2 miesiące... (1 wakacji i 1 po) skonczylam z nim...bo dreczylo mnie to, ze on mnie tam zdradza i wogole... zreszta to bardzo ladny chlopak, irokez, kolczyk w jezyku i zajeb***ty charakter i dziewuchy leca na takich po prostu... po 2 miesiącach on napisal... pytal po prostu co u mnie... potem juz bylo tyllko lepiej... zalezalo mi na nim.. ale nie spotkalismy sie nawet... tzn on caly czas kombinowal jak... i nasz kontakt utrzymywal sie jakies 2 miesiace tzn. do marca ,pisalismy praktycznie codziennie... i nawet byla wzmianka o tym ze powinnismy na siebie czekac... Ani on, ani ja nie mielismy juz nikogo po sobie... pisal ze teskni, nie moze zapomniec itp.. a od marca??? przestal pisac... ja pisalam caly czas... odpisywal na jednego smsa , albo wcale.. nie pytal nawet co u mnie... w koncu napisalam ze to koniec naszej znajomosci... tydzien temu.. Nastepnego dnia przepraszal mnie, pisal ze zrozumial swoj blad, ze nie chce mnie stracic bo jestem wazna i ze chce nadal utrzymywac ten kontakt... ucieszylam sie. :D nastepnego dnia nawet slowa od niego... potem znow ja napisalam i znow odp na 1 smsa i do dzis nic...;( Moze niektorzy z Was uznaja to za smieszne... :( ale dla mnie to wazne... piszcie co o tym myslicie...i co mam zrobicc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×