Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domysl sieee

Z dedykacją dla Ciebie..

Polecane posty

Gość Lilluś Evangeline*
miłości nie utopisz, tylko głowa na drugi dzień boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loose heart=wolne serca
😍 Zycie to bagno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilluś Evangeline*
zajebisty 😭 Podnieś mnie, Nie pozwól mi upaść Bo nie rozumiem samego siebie Już się tak kiedyś czułem Ale nie potrafię odnaleźć drogi Wszystkie uczucia odeszły Może nie jestem tym, za kogo mnie uważasz Myślę, że musimy się odnaleźć Myślę, że musimy odnaleźć się Raz jeszcze... Podnieś mnie, Nie pozwól mi upaść Bo jest coraz trudniej Już się tak kiedyś czułem Może tylko próbuję? Wszystkie uczucia odeszły Może nie jestem tym, za kogo mnie uważasz Myślę, że musimy się odnaleźć Myślę, że musimy odnaleźć się raz jeszcze Wszystkie te nigdy nie zadane pytania Wszystkie te dni powracają teraz do mnie Marzenia, których nie można urzeczywistnić Wszystkie te noce powracają teraz do mnie I wiem, że powracają także do ciebie Podnieś mnie Podnieś mnie, nie pozwól mi upaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre chlopie czy tam kobito
Złap mnie, Nie daj mi spaść Bo nie pojmuję siebie Czuje to co czułam wcześniej Ale nie mogę znalesc swojej drogi. Te wszystkie uczucia odeszły I może już nie jestem taka jak myślisz Chyba powinniśmy na nowo siebie odnaleźć... Znów... Złap mnie, Nie daj mi spaść Bo jest mi coraz ciężej Czuję to co czułam wcześniej Może powinnam chociaż spróbować? To wszystko co było już odeszło Może nie jestem taka jak myślisz Chyba powinniśmy na nowo siebie odnaleźć Chyba powinniśmy siebie znów odnaleźć Wszystkie te pytania nigdy nie zadane Tamte wszystkie dni teraz do mnie wracają Te marzenia które nie mogą być spełnione To wszystko teraz do mnie wraca... Wiem, że do Ciebie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie boli bardziej od zycia
wypilam bo cierpialam, myslalam, ze bol jaki mi dzis zadano zaglusze, otumanie promilami:( jestem swiadoma istota i wiem, zdjasie mi sie, ze rozumiem, ze powinnam unikac alko tylko slabosc, zal, mysli, slowa Jego tak zabolaly, ze, ucieklam. to najprostrza droga. wiem. to czego dzis doswiadczylam gleboko utkwilo we mnie i bardzo zranilo:( pozostawi slad, bruzde, rane:( zawsze bylam zbyt delikatna:( malo przystosowana, naiwna. kolejny cios wzmocni mnie. mam taka nadzije. inaczej tego nie tlumacze:( http://www.youtube.com/watch?v=2Sx8r5H211M to prawda:( zadano cios, choc...............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobito a co ci zrobil ten chop
? ze tak ci zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie boli bardziej od zycia
co zrobił? osadzil, pograzyl na koniec upokorzyl nie podajac powodu swojego zachowania. lzy, niczym drogocenne perly, nieprzerwanie, przez kilka godz zdobily moja twarz. widok nie najpiekniejszy :( zakmnelam sie w sobie. tak juz zostanie 🖐️ http://www.youtube.com/watch?v=bnVUHWCynig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie boli bardziej od zycia
mial za malego:(jestem tym zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie przejebane bo w polsce
jest wiecej bab niz facetow. oni sobie przebieraja a wy musicie brac takiego chujka mujka albo siedziec same. szukajcie poza granicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
Słoneczko dzisiaj pozno wstało i w takim bardzo złym humorze i swiecic tez mu sie nie chciało bo mowi ze zimno na dworze A gdy piosenke usłyszało to sie tak bardzo ucieszyło zza wielkiej chmury zaraz wyszło i nam radosnie zaswieciło Słoneczko nasze rozchmurz buzie bo nie do twarzy ci w tej chmurze słoneczko nasze rozchmurz sie ,maszerowac z toba bedzie lzej Słoneczko nasze rozchmurz pyska bo nie do twarzy ci w chmurzyskach Słoneczko nasze rozchmurz sie maszerowac z toba bedzie lzej :) :) i kto tu jest spioszkiem la la la :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu i tam...
Kocham za siebie, kocham za ciebie, Kocham jeden za dwoje. Słońce po niebie, księżyc po niebie, Gwiazdy po niebie, chmury po niebie - Wszystko spoczywa na mojej głowie! Musisz mi pomóc, musisz mi pomóc, Swoją miłością musisz mi pomóc; Musisz pokochać mnie więcej, Bliżej wyciągać kochane ręce Musisz! Sam nie podołam, sam nie dam rady Unieść tyle miłości. Księżyc i gwiazdy, chmury i słońce, Lody wciąż łamać, ciągle i ciągle, Sił mi brakuje, o pomoc proszę! Musisz mi pomóc, musisz mi pomóc, Swoja miłością musisz mi pomóc, Musisz pokochać mnie więcej, Bliżej wyciągnąć kochane ręce Musisz! Tylko jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ktoś kto rozumie
przyjaciel, który ma tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buźka -)
po prostu zebrać się na odwagę, usiąść i porozmawiać, aby do przodu, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline*_
Przechadzałem się po opuszczonej ziemi, Znałem tę ścieżkę jak własną kieszeń. Poczułem ziemię pod stopami, Usiadłem nad rzeką i to mnie uspokoiło. Oh, prosta rzeczy, gdzie się podziewasz? Starzeję się i potrzebuję czegoś, na czym mogę się wesprzeć, Powiedz mi, kiedy mnie wpuścisz, To zaczyna mnie męczyć, a potrzebuję czegoś, od czego mogę zacząć. Przeszedłem obok powalonego drzewa, Czuję, że te gałęzie na mnie patrzą. Czy to jest to miejsce, które ukochaliśmy? Czy to jest to wymarzone miejsce? Oh, prosta rzeczy, gdzie się podziewasz? Starzeję się i potrzebuję czegoś, na czym mogę się wesprzeć, Powiedz mi, kiedy mnie wpuścisz, To zaczyna mnie męczyć, a potrzebuję czegoś, od czego mogę zacząć. Więc jeśli masz chwilę to czemu się tam nie wybierzemy, Nie porozmawiamy w miejscu, które znamy tylko my. To może być koniec wszystkiego, Dlaczego więc nie pójdziemy do miejsca, które znamy tylko my, Miejsca, które znamy tylko my. Oh, prosta rzeczy, gdzie się podziewasz? Starzeję się i potrzebuję czegoś, na czym mogę się wesprzeć, Powiedz mi, kiedy mnie wpuścisz, To zaczyna mnie męczyć, a potrzebuję czegoś, od czego mogę zacząć. Więc jeśli masz chwilę to czemu się tam nie wybierzemy, Nie porozmawiamy w miejscu, które znamy tylko my. To może być koniec wszystkiego, Dlaczego więc nie pójdziemy do miejsca, Hmmm ohhhh, To może być koniec wszystkiego, Dlaczego więc nie pójdziemy do miejsca, które znamy tylko my, Miejsca, które znamy tylko my? Miejsca, które znamy tylko my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susana ... S
a to co? fan club komarenki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×