Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

87marta78

l-karnityna- efekty

Polecane posty

Gość biore l karnitne
odchudzam sie juz 3 mies. Na poczatku poznawalam swoj organizm i mimo ze jadlam bardzo malo w dodatku na dukanie , nie chudlam. Po okolo 2,5mies prob i denerwowania sie czemu nie chudne jak jem malo zastosowalam diete wg grupy krwii(mam A, wiec moge jesc tylko warzywa i mleko sojowe z platkami owsiany, od innych rzeczy jak chleb,mieso bialko tyje:( ) Czytalam tez o l-karnitynie ze odpowiada za transport tluszczy, a ze w warzywch jest jej malutko, to kupilam sobie l karnityne z olimpu.taka do ssania, ma fajnych smak i sluchajcie.. jak waga poleciala w dol! Mam wiecej energii do cwiczen i autentycznie znikam w oczach. cwicze na rowerze 6dni w tygodniu po godzinie i spalam 600kcal. do etgo robie 8min ABS. Kiedys probowalam them line 2 - o malo nie dostalam zawalu przez to gowno! po 2 latach nadal ma problemy z zasypianiem! Nigdy wiecej fatburnera na bazie kawy! teraz zanim coskolwiek wezme czytam dokladnie sklad i opinie na forum. Anyway, l-karnityne polecam. ALE TYLKO Z CWICZENIAMI! Bralam kiedys, ale nie cwiczylam = zero efektow. Teraz znikam w oczach hehe :D Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffpfffffff
reklama dźwignią handlu, nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore l karnitne
aha, pierwsze foto i drugie foto, dzieli jakies 2 miesiace! a 2 i 3, 3tygodnie :)! Pomiedzy 1 i 2 foto poznawalam swoj organizm i probowalam dukana, ZM i innych... Potem sie wkurzylam i zaczelam jesc wg gr krwii+l karnityna z cwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujfujfujjuf
widzę tłuste ciało bez mięśni, bleeeeeeeeeeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore l karnitne
bo jeszcze nad nim pracuje :) Z wagi 74 zeszlam do 62 w 3 mies. Z tym ze, przez pierwsz 2 mies slabo lecialo w dol :( Jeszcze troche i bedzie super!:D Robie brzuszki i rowerek wiec musi byc widoczny efekt juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idb93
Witam, dla mnie L-karnityna pomogła. Miałam zwolnioną przemianę i dlatego nie mogłam schudnąć. Trochę ruchu i ograniczenie wielkości posiłków w połączeniu z L-karnityną działa. Przy okazji zachęcam do zajrzenia na stronę http://www.e-odchudzanie.com.pl/l-karnityna-o pinie.html i zapoznanie się z opisem i opiniami na temat produktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuska325
l-karnityna na mnie nie podziałała a odczuwałam branie jej bardzo mocno mianowicie bolał mnie strasznie żołądek ;( Miałam bardzo dużą nadwagę i ciężką na samej diecie i ćwiczeniach zgubić jakieś fajne kilogramy nie oszukujmy się i dlatego przy wskazówkach znajomych które odchudzały się wraz ze suplementami dołączyłam do swoich regularnych posiłków african mango http://szczupla-kobieta.pl widziałam efekty już po pierwszych tygodniach ale to co zobaczyłam po miesiącu było mega zaskoczeniem 14kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heyjka, jedno pytanie do was: stosowałysice moze ta l-karinityne: http://www.biotrendy.pl/produkt/l-karnityna-plus-tabletek-do-ssania-na-redukcje-tkanki-tluszczowej/ ostatnio znalazłam ja w internecie i nie wiem czy moza rozwazac jej zakup czy nie... a poza tym jest tyle tych suplementow z nia ze ciezko mi cokolwiek wybrac jesli mam byc tak szczera, to podałam tutaj taki losowy suplement, poniewaz nie mam sily pytac juz sie tutaj o wszystkie pozostałe i byłabym wdzieczna za pomoc w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×