Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki24

Jakiś czas temu...

Polecane posty

...pisałam tutaj na blogu że umówiłam się z kolegą(taka niby sympatia, znamy sie od 6 lat a w ostatnim czasie zaczeliśmy się czasami spotykać, tak jakby coś zaczęło iskrzyć), w zeszłym tygodniu umówiliśmy się na randkę do kina. Codzienny kontakt itd. We wtorek napisałam mu smsa czy pamięta o kinie?? Do dziś nie mam żadnej odpowiedzi!!! Nie wiem co o tym myśleć!!! Głupio mi pierwszej się odezwać i przypominać...:( Nie odzywa się nawet na maila, gg czy nawet na naszej klasie...Nie wiem czy coś źle zrobiłam!!?? Mam ochote napisać albo zadzwonić, zapytać o co chodzi, ale za dumna jestem chyba... Co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj, jesli dalej nie bedzie odezwu to bron boze nie dzwon ani nie pisz. Po prostu go olej, musi sam sie odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz do niego. To nie ma sensu. On pewnie chcciał spotkać się z Tobą po to, by iść do kina, a Ty myślisz o związku z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to ja napisalam czy pamieta, a on nic... nie chciałabym sie ośmieszyć takim smsem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kino dla frajdy to jasne... sam mi pisal ze randka w weeken i czy mam ochote... dlatego nie wiem o co mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNIE ŻE KTOŚ JESZCZE MI COŚ NAPISAŁ.... JUTRO ZADZWONIE I SIĘ DOWIEM ... A SRU...RAZ SIĘ ŻYJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×