Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina1982

bół pleców po porodzie.

Polecane posty

Gość gość
czy ten ból może byc od znieczulenia w kregosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie nad tym zastanawiam.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem jest nie zarzucać ćwiczeń, ale wykonywać je starannie i może na początku pod okiem trenera. Potem można zapisać sie na masaże i zmienić materac, na którym się sypia. Ja polecam swoim pacjentom Viscotherapy ze zmienną twardością, dobrany indywidualnie, by wspomagać ciało podczas wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po porodzie kręgosłup się kompletnie posypał. Bóle takie, że nie dawało się chodzić czasami. Zrobiłam prześwietlenia i okazało się, że mam jakieś zwyrodnienia w krzyżu. Pomogła bardzo rehabilitacja, teraz jest już znacznie lepiej, ale nadal czasami jak się przedźwigam, to potem muszę wziąć pyralginę, żeby szybko uśmierzyć ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juśka28
ja mam trujke dzieci ale gdy coś robię chyłkiem to też mam bul nie do wytrzymania.mam 28 lat a czasem czuje sie jak babcia.Co to będzie dalej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny jest dobry, porządny, dobrze dobrany do indywidualnych potrzeb i preferencji materac. Ja taki znalazłam, to Viscotherapy i mogę szczerze go polecić- myślę, że odpowiednio dobrany sprawdzi się dla każdego przy każdych dolegliwościach i preferencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból kręgosłupa po porodzie był nie do zniesienia i cały czas sie nasilał , przy tylu obowiązkach ciężko się oszczędzać. Na szczęście trafiłam na pana Mateusza Grudniewskiego z polecenia od znajomej która też miała duże problemy z kręgosłupem, po trzecim masażu było już zdecydowanie lepiej i teraz korzystam raz w miesiącu z masażu zapobiegawczo i jest już naprawdę dobrze. Pana Mateusza można znaleźć na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka Fornal
Myśmy z mężem wcześniej o tym pomyśleli, kupiliśmy nowe łóżko, ale przede wszystkim materac (ART MEDIC) oraz pakiet u rehabilitanta. Myślę, że ta właśnie kombinacja wyciągnęła mnie z potencjalnej dyskopatii. Tak że przede wsyzstkim porządny materac no i może jakieś masaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł materac Viscotherapy, w końcu plecy przestały mnie boleć, czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niwelowaniu bólu pleców pomoże spanie na rehabilitacyjnym materacu, który podtrzymuje ciało i kręgosłup w odpowiedniej pozycji podczas spania. Nasze materace PlantPur Composite są certyfikowanymi materacami rehabilitacyjnymi i nie tylko redukują ból pleców i kręgosłupa, ale znacząco wpływają na polepszenie jakości i komfortu snu, by rano budzić się wypoczętym i zrelaksowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lekcewazcie bólu pleców zwłaszcza po porodzie. Masa ciała przybiera na wadze i jest dodatkowym obciążeniem. Ja miałam również takie bóle i właśnie jestem po operacji kręgosłupa.Mała ma. 6 miesięcy a mnie tak złapało że z łóżka ruszyć się nie mogłam okazało się że mam przepukline kręgosłupa czyli wylało się jądro dysku który się ptzemiescil i uciekal na nerwy przy tym straciłam czucie w nodze. Tydzień temu miałam operację czucie wróciło niecalkowici ale plecy mniej bolą czeka mnie rehabilitacja i .am przepisane leki. Proponuje każdej z Was zgłosić się do lekarza naprawdę nie lekcewazcie tego.Pozdtawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×