Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ona_1990

Zagubiony facet???

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam pewien problem i nie wiem za bardzo co mam dalej zrobić. Chodzi o byelego chłopaka. tak naprawde to wczoraj powiedział, ze to koniec. Co prawda byliśmy ze soba bardzo krótko ale czuliśmy ze to jest coś wyjątkowego i że mamy szanse stworzyc powazny zwiazek. Na początku wszystko układało sie świetnie, spotykaliśmy sie tak często jak tylko czas na to pozwalał. Przez caly dzien pisalismy ze soba mnóstwo sms-ów , a wieczorami rozmawiliśmy bardzo długo jakbysmy znali sie od dawna. Każde spotkanie zawsze szybko mijało i ciężko bylo nam sie ze sobą rozstac. To wszystko jakos bardzo szybko sie potoczylo, troche za szybko. Za szybko sie w sobie zakochalismy i zabraklo przyjaźni.Jakiś czas temu coś się zmieniło. Przestał do mnie tak często pisać, mówił ze ma duzo pracy i jest zmęczony. Byłam cierpliwa czekałam, nie naciskałam na niego. Napisał,że na początku bylo super, czuł że szczęscie jest blisko a teraz nic nie czuje. Przerosło go to wszystko, ale mówił ze chce juz stworzyc związek który bedzie miał jakas przyszłosć. Powiedzial też ze nie jest gotowy i nie potrafi być ze mna w zwiazku. Jest mu głupio i dzieęki mnie zrozumiał ze to wszystko nie jest takie proste. On chce też zebysmy zostali narazie przyjaciółmi, pisze do mnie co slychac i co porabiam. Nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć. Bardzo prosze o pomoc . Nigdy nie bylam w takiej sytuacji i naprawde nie wiem co ma zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×