Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliapomarancz

STUDIA MEDYCZNE NA UKRAINIE- WIE COS KTOS O TYM??????

Polecane posty

Gość nataliapomarancz

Podobno mozna studiowac medycyne, stomatologię czy farmację na ukrainskich uczelniach we Lwowie, Kijowie itd.. W dodtaku podobno nie trzeba mic rozszerzonej biologii ani chemii, jest tam jakis egzamin wstępny. Wiecie cos o tym??? co myslicie o studiowaniu tam???? Czy potem dyplom lekarza bedzie znawany w Polsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujnaukrainie
Studia medyczne na Ukrainie(MEDYCYNA, STOMATOLOGIA, FARMACJA) Witam wszystkich zainteresowanych tematyką studiów medycznych na Ukrainie. Jeśli jesteś zawiedziony wynikami tegorocznej matury, nie dostałe(a)ś się na żaden z w/w kierunków medycznych na polską uczelnie, nie rozpaczaj, masz świetną alternatywę! Są nią studia za naszą wschodnią granicą, na Uniwersytetach Medycznych w Tarnopolu i Ivano-Frankivsku. Pomagam wszystkim zainteresowanym. Nie zwlekaj, napisz do mnie na adres: studiujnaukrainie2010@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Ukrainie wszystko jest mozliwe. Słyszałam, ze na farmacji leki miesza się w betoniarce...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarnopol
Jestem absolwentem Uniwersytetu w Tarnopolu. Studia dały mi naprawdę bardzo wiele. 100 procent praktyki, kontakt z pacjentem co dziennie, w przeciwieństwie do polskich uczelni. Jeśli chodzi o łapówki o ktorych to tak wszyscy sie rozpisują, to przez 5 lat studiów nie zapłaciłem za nic ani razu! Słyszałem, ze sie płaci we Lwowie i Ivano-frankiwsku, ale w Tarnopolu napewno NIE!!!!! Rekrutacja tu trwa do 15 pazdziernika, wiec mozna spokojnie przyjechac jak sie nie dostaniecie na studia w Polsce! Podobno jest jakas strona na Facebooku o Tarnopolu, wiec poszukajcie tam, Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPUSCIE SOBIE!!!
mam wielu znajomych z ukrainy ktorzy przyjechali do polski. tam wszedzie korpucja. na studiach licza sie tylko dolary. jak nie zaplacisz nie zdasz, chociaz nie wiem ile bys sie uczyl/uczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkuhansy
Ja studiuje w polsce ale mam bliska koleżankę która po roku wróciła że lwowa,ze stomatologii. Cuda i cudenka się tam dzieją, nie poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtejsze uczelnie nie maja
akredytacji i nikt cie po tych studiach nie zatrudni, poza tym podobno bardzo ciezko po nich zdac LEP, moi znajomi ktorzy tam studiowali po 3 roku przeniesli sie do PL i dzieki temu teraz maja prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukr
http://studia-ukraina.blogspot.com/ Dla zainteresowanych studiami medycznymi na Ukrainie nasza firma proponuje pomoc przy rekrutacji na studia . Dostarczamy wszystkie dokumenty na uczelnię, robimy tłumaczenia, ustalamy z uczelnią datę rozmowy kwalifikacyjnej i dajemy materiały przygotowawcze do egzaminu. Zamawiamy hotel lub mieszkanie na czas egzaminu oraz nauki. Opiekujemy się w czasie rekrutacji i możliwe też przez cały rok studiowania. Utrzymujemy kontakty z rodzicami i studentami , podajemy wszelkie informacje w zakresie wymagań uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarnopolanin
Kochani! Pierwsza tura rozmów kwalifikacyjna przebiegła pomyślnie! Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziom, jaki zaprezentowali pierwsi kandydaci. Jeśli dalej tak pójdzie, to szykuje się naprawdę bardzo mocny rok. Myślę, że z takim składem spokojnie można myśleć u skończeniu studiów na Ukrainie w Tarnopolu. Bez problemu zda się wtedy nostryfikację, bo przecież wcale ona nie jest taka straszna. Jest to normalny egzamin sprawdzający wiedzę i jeśli ktoś całe studia ciężko pracuje, to nie ma później problemu ze zdaniem:) Przypominam, że kolejne egzaminy wstępne odbędą się 15-19.07.2013. Przez cały ten tydzień będziemy do waszej dyspozycji w Tarnopolu. Pamiętajcie, że liczba miejsc dla Polskich studentów jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie! Napiszcie do nas już dziś! Od 3 lat profesjonalnie zajmujemy się rekrutacją studentów na Tarnopolski Uniwersytet Medyczny. Jesteśmy JEDYNYMI oficjalnymi przedstawicielami naszego uniwersytetu. Doskonale znamy język ukraiński oraz miasto Tarnopol- spędziliśmy tam pierwsze 3 lata studiów, dlatego też znamy uniwersytet "od środka". Chętnie odpowiadamy na wszystkie wasze pytania. Wiemy również na jaki Polski uniwersytet najlepiej się przenieść i jak to zrobić. UWAGA! Z przyczyn technicznych ulega zmianie nasz adres e-mail!!!. Mieliśby bowiem problem z wiadomościami przychodzącymi, dlatego jeśli ktoś z Was nie otrzymał od nas żadnej odpowiedzi, proszę o ponowienie pytania na nowy adres! NASZ NOWY ADRES E-MAIL: studiujnaukrainie@gmail.com _________________ Zapraszam do studiowania w Tarnopolu. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na: http://www.studiujnaukrainie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek mozg
ja wiem cos o tym skonczylem wlasnie 1 rok w ivano-frankivsku , studiuje sie tutaj bardzo dobrze , jest mila atmosfera nie tak jak w polsce wyscig szczurow , ucza dobrze w jezyku ukrainksim bo na takim jestem o ang slyszalem tak samo ze dobrze wykladaja wiedze ale trzeba jeszcze samemu siedziec po zajeciach i czytac z polskich ksiazek ale w polsce to samo jest samemu trzeba czytac wkoncu studia :P , ceny produktow troche tansze niz w polsce, czesne polowe tansze niz w polsce, ogolnie na 1 roku duzo zabawy z dokumentami tlumaczenia itd ale to jest do przejscia , na 1 roku duzy nacisk na anatomie i sam jestem swiadkiem ktory slyszal o jakis lapowkach za egzamin nic takiego nie ma skonczyly sie te czasy na ukrainie ze sie placi za egzaminy, wszyscy co przyjezdzaja to przyjezdzaja zeby sie uczyc i przeniesc ewentualnie na 2-3 rok do polski zeby nie miec zaleglosci kazdy siedzi w ksiazkach i nawet nie mysli o glupotach niz stare roczniki :P co jeszcze hmmm... na poczatku moze byc wkurzajaca ta granica na ktorej roznie czekalem nawet do 3-4 godzin teraz przenosze sie do lublina zobaczymy czy mi sie uda :)) jak w tym roku mi sie nie uda to bede probowal na drugi rok znowu sie przeniesc bo chce uniknac nostryfikacji dyplomu.zobaczymy jak to bedzie :)) aha to jest polska strona uniwersytetu to sobie zobaczcie jak to wyglada w rzeczywistosci. www.ifnmu.pl lub www.ifnmu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniamilunia
czesc wszystkim ja zaczynam studiowanie od wrzesnia na ukrainie a dokladnie w ivano frankivsku zalatwiam wszystko przez oficialna polska strone www.ifnmu.pl kolega wlasnie tez zalatwial przez nich i wlasnie wyrabia wize w konculacie pozdro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlla27333
Witam powiedzicie co teraz skonczylam studia na ukraninie - medycyne i co teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marlla i teraz mozes tylko kible czyscic bo ukrainskiej uczelni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniewa
2018 Stomatologia we Lwowie. Czy ktoś z Was studiuje na uniwersytecie Lwowskim? Może ktoś jest po I czy po II roku. Chętnie porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor

Studia medyczne w Tarnopolu to jedna wielka korupcja. Brak organizacji i dobrej informacji dla studentów. Poziom nauczania jest bardzo niski.

Stanowczo odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Cześć ja studiuje z grupom Polaków na 1 roku medycynę we Lwowie . Od września jestem tu co chwile . Jak by cos to pytajcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek
 

Cześć ja studiuje z grupom Polaków na 1 roku medycynę we Lwowie . Od września jestem tu co chwile . Jak by cos to pytajcie ?

+380 (67) 381 89 40 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×