Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość cotoznaczybisbis
Współczucie ma wyrazić OBAMA a nie Merkel. I tyle. A poza tym mieliście zostawić ten katyń. TO BYŁA WOJNA. To było świństwo, ale w czasie wojny - nie rozumiecie takich rzeczy? No to teraz może zrozumiecie. I to też zostawcie. Bo to nic nie warte. Zostawili wam Niemców i koniec - jedni i drugi walnięci w łeb - pasujecie do siebie uważają w tę 600 rocznicę bitwy pod Grunwaldem. I koniec. I nic więcej nie ma. No Londyn - co Londyn - 1 wojna i tyle. Kolonią ich nie byliście :( I nie będziecie. Bo Niemcy im też wpinkolili równo. Wygrali ale... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja.....zdjecia z katastrofy sa okropne! TVN dobrze wszystko relacjonuje.Pokazuja miesjce wypadku ,widac szczatki samolotu,drzew scietych a gdzie sa ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
tak do końca to chyba nigdy się nie dowiemy dlaczego samolot się rozwalił, bo jakby co to nie sądzę, że nie byliby w stanie tego ukryć przed obywatelami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WW3
To sprawka Ruskich. Polacy chcieli przeprosin od Rosjan, to nas "przeprosili".... Weszłam na zagraniczne forum i już tam piszą o Katyniu II :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Niemcy was wcale nie chcą , ale też są ograni. Bo tam Merkel nie rządzi tylko wielkie koncerny. No to niech se to zmienią bo są piźnięci. Po co się tak walili? Znowu Merkel współczuje ... Niemcy już wyrażają współczucie od Norymbergi i każdy sie z nich śmieje. I tyle :( Za rok będą z wizytą 1 rocznicy śmierci Kaczyńskiego z wyrazami współczucia. I tyle. Oni całemu światu już współczują i co z tego? jacy oni są i koniec. Wszystko na pokaz - każdy widzi jak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem strasznie smutna
Pani Kaczyńska była bardzo miła :( Szkoda jej bardzo. Innych rówież. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z kraka *
Bije Dzwon Zygmunta na Wawelu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot..co......
to prawda, nigdy nie bylam za ugrupowaniem kaczynskiego, ale gdy pomysle, co musza czuc rodziny zmarlych to jest mi naprawde zal. smierc w katastrofie kazdego czlowieka jest tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
takie szybkie wybory mają być? już za kilka dni? jakoś nie mam teraz sympatii do tuska, nigdy nie miałam ale obawiam się jakie on m podejście do tego teraz, będzie wyrażał żal ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy świadkami naprawdę tragicznej historii. Żelichowski z PSL miał lecieć, ale oddał miejsce znajomemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOJAIDESPAC
PIERDOLIC TO WSZYSTKO CO SIE STALO SIE NIE ODSTANEI SKONCZCIE TO PISANIE BO WIDZE ZE CONIEKTORE MALOLATY PISZA GLUPOTY.... IDZCIE SPAC ALBO NA SPACER ALBO COS BO GADANIE O TYM MNIKOGO NEI WSKRZESI! ADIOS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia!!!
płaczę i jestem w szoku... nie lubiłam Kaczyńskiego jako prezydenta, ale taka tragedia? Na tym pokładzie było wielu niewinnych ludzi, nie tylko para prezydencka ze swoim najbliższym otoczeniem ale też biskupi,księża i rodziny pomordowanych w katyniu, 88osób!!! Trzeba mieć serce z kamienia jeśli kogoś to nie ruszyło:-( CAŁY ŚWIAT POWINIEN BYĆ W ŻAŁOBIE, BO ŚWIAT TAKIEJ TRAGEDII NIE WIDZIAŁ NIGDY!!!! Poza tym do co niektórych, po śmierci już o nikim się źle nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi to obojetne ze prezydent zginał bo to za jego kadencji najwiecej ludzi wyjechało za chlebem w tym i ja dla mnie to straszna tragedia ze zgineło tyle ludzi szkoda mi jego zony i tych dowódcow załogi samlotu tłumaczy itp Mam nadzieje ze nasz rzad dojdzie do siebie i zacznie jakos rzadzic w panstwie dopusci świeża krew do głosu.... I mam nadzieje ze zostawia biednego pilota bo pewnie za miesiac sę dowiemy ze była napity nacpani i nie miał uprawnien... tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot..co......
pania kaczynska tez lubilam, jaruge nowacka tez, kto teraz bedzie bronil praw kobiet? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Maćka....
ciała pewnie wcześniej zabrali chciałabyś zobaczyć ich wszystkich martwych w tv? Nie? A co dopiero rodziny ofiar:( Nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm. Nie chcieli kaczyńskiego w tym zjebanym Katyniu-po co się pchał? Pilot też 4 razy podchodził do lądoiwania. Mógł zawrócić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
no właśnie ja cały czas myślę o tym, że to czyjeś rodziny, aż nie chce pisać, tak samo podchodzi się kiedy rozwali się cywilny samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rosyjk\skiej tv 24 ten sam film tych szczatkow samolotu i bylo slycghac glos tego operatora kamery - Polaka a w polskiej tv pokazuja w kolko to samo tez tyle ze nei ma tego dzwieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry wieśka, tyle tu bzdurnych komentarzy, że głowa boli,twój też z marszu przeczytałam i skrytykowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Np ja znam angielski bo to jest jest mi do zawodu potrzebne - to raz, a dwa mój dziadek był po stronie AK w czasie wojny. I wrócił do polski a chciał mieszkać w Nowej Zelandii. Chciałam go dzis na grobie odwiedzić. Wrócił do Polski bo miał głupią żonę i tyle. I se tam myślała nie wiem co. No a wyjechać razem nie umieli. Może nie była babcia głupia tylko strachliwa. A razem nie umieli wyjechać. Nie umiała zaryzykować. No ale to taka skompolikowana historia jest. I tyle. A póxniej ją szlag trafił bo do miasta to sie już mogła wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
mowił cos Jarosław?wypowiadal sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×