Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość to smieszne jak prości ludzie
utożsamiają się z klasa rządzącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberia667
MSZ: To już pewne - nikt z 88 osób nie przeżył :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
ale to juz pewne.. myslisz ze do tych gamoni to dotrze, bo ja nie sadze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem strasznie smutna
Oni lecieli: Lech Kaczyński Maria Kaczyńska Ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski Krzysztof Putra, wicemarszałek Sejmu Krystyna Bochenek, wicemarszałek Senatu Jerzy Szmajdziński Władysław Stasiak Aleksander Szczygło Jacek Sasin Paweł Wypych Stanisław Komorowski Tomasz Merta Maciej Płażyński Mariusz Kazana Paweł Wypych Mariusz Handzlik Andrzej Kremer szef sztabu generalnego WP gen. Franciszek Gągor Andrzej Przewoźnik Grzegorz Dolniak Przemysław Gosiewski Zbigniew Wassermann Janusz Kochanowski Sławomir Skrzypek Janusz Kurtyka bp Tadeusz Płoski Aleksandra Natali-Świat Leszek Deptuła Grażyna Gęsicka Arkadiusz Rybicki Sebastian Karpiniuk Jolanta Szymanek-Deresz Wiesław Woda Edward Wojtas Janina Feklińska Stanisław Zając Izabela Jaruga-Nowacka Jerzy Bar, ambasador RP w Rosji Janusz Kochanowski Janusz Krupski Ks. biskup gen. dyw. Tadeusz Płoski Miron Chodakowski, prawosławny ordynariusz WP Ks. płk. Adam Pilch Ks. ppłk. Jan Osiński Edward Duchnowski Ks. Prałat Bronisław Gostomski Ks. Józef Joniec Ks. Zdzisław Król Ks. Andrzej Kwaśnik Tadeusz Lutoborski Bożena Łojek Stefan Melak Stanisław Mikke Bronisława Orawiec-Lofler Katarzyna Piskorska Andrzej Sariusz-Skąpski Wojciech Seweryn Leszek Solski Teresa Walewska-Przyjałkowska Gabriela Zych Ewa Bąkowska Maria Borowska Bartosz Borowski Dariusz Malinowski Przedstawiciele Sił Zbrojnych RP: Gen. broni Bronisław Kwiatkowski (Dowódca Sił Operacyjnych) Gen. Andrzej Błasik (Dowódca Sił Powietrznych ) Gen. Tadeusz Buk (Dowódca Sił Lądowych) Gen. Wojciech Potasiński (Dowódca Sił Specjalnych) Wiceadmirał Andrzej Karweta (Dowódca Marynarki Wojennej) Gen. Kazimierz Gilarski (Dowódca Garnizonu Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie zawsze na czarno...
ja sama bardzo często latam samolotami,przy lądowaniu na lotnisku przypatrzyłam się,są drzewa ale oczywiście nie na pasie startowym ale na takim jakby polu-ale samolot przy lądowaniu jest wystarczająco wysoko by o nie nioe zahaczyć.jak ktoś lata na np.Pyrzowice to wie,że drzewa rosną niedaleko lotniska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina ruskich
milky way masz rację!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
dobrze przepraszam ide przebrac mu pieluceh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooo to PiS mają z głowy :(:(:
A dlaczego do tej pory Tusk tam nie poleciał ? BOI się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczy
No bo wiecie - ruscy po prostu Polską gardzą. To jest inna wiara i tyle. I znowu wiarą wam dowalili. Ja raz gadałam z ruskim i on był moim worgiem - ja mu napisałam - ty mój wrogu. A ruski patrzą Chin a nie Polski - kim wy dla nich jesteście? Wy się opamiętajcie :( Ruscy to tylko , że oni powinni być Chinami, a co oni robią? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzazuzia
czy ktos cos wie na temat niby tych 3 osob ktore mogly ocalec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
do przyszły prezydent, gowniara, mozesz mi na PANI mowic, bo moglabym byc twoja matka, bezczelna bachorze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracam się do
juki , do pierdolononego diabła i innych mądrych - piszesz że my się popisujemy bo płaczemy , bo nie mieści nam się w głowach taka tragedia ? A wy co robicie ? Swoimi aroganckimi wpisami aż krzyczycie - hej patrzcie jacy my wszyscy jesteśmy kurwa cool i wyluzowani i w dupie mamy wszystko i wszystkich , co tam że zginęło ponad 80 osób z których każdy miał rodzinę , dzieci , rodziców , młażonków - wlezę na forum i sobie na nich wszystkich popluję bo taka jestem zajebista !!!!! Ktoś tu dobrze napisał - polacy to bardzo dziwny naród , nigdzie na świecie nie spotkałam się z taką zawiścia , nienawiścią i ograniczeniem umysłowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od początku mówili o 90 os.
to jest lotnisko wojskowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooo to PiS mają z głowy :(:(:
Jasne żryjcie się jeszcze tu .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo jeszcze czemu samolot sie rozbil, wiec nie mówmy ze to Rosjanie.. Bo z takich niedomówień mogą wyjsc tragiczne rzeczy.. A chyba nie chcemy 3 wojny światowej , prawda? Trzymacie nerwy na wodzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
do przyszłyprezydent... popdszywaj sie bo tylko to ci zostalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi wstyd, że śmiałam się z Kaczyńskiego z dowcipów o nim :( Panią Prezydentową bardzo lubiłam, jeszcze na dniach rodzę, 2 dni do porodu urodze w załobie narodowej w tak tragicznych chwilach :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
ja uważam, że teraz nie ma co dygagować, będzie wiadomo więcej jak zrobia jakieś oficjalne ogłoszenie, może wieczorem albo za parę dni dopiero bo teraz to jak wariaci wszyscy wszędzie na szybko szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśkaaa
Podawali że zginęło 88 osób ale chyba nie wliczali do tego załogi, więc lista może być dłuższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba 3 wojna
nie wybuchnie dlatego ze ludzie mowia ze to rojsnie... gadac kazdy moze chyba nie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
tova tak to już jest, nie twoja wina przecież, nie smuć się, że się śmiałaś, wielu się śmiało, czasami dopiero jak się coś takiego stanie to się zastanawiamy nad czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczy
Wiecie - ruskim zostaje tylko USA. Niemców pierdzielą bo Niemcy to degenraci i z tego powodu powinni wtopić ich zdaniem, poza tym Niemców ich jest mniej. Natomiast USA - to jest problem. Niemcy mają jeszcze Polskę no to łatwo im tez nie będzie do Moskwy dojść. USA - no to będzie problem choć najróżniej to też może wyglądać bo Araby to tam zażarte równo i kto wie po której stronie sie opowiedzą , a w Azji jest dużo po prostu Arabów i terrorystów. No i to USA uważają, ze też sie na nich nie rzuci bo równie dobrze mogą i zamknąć w ktole jak w Stalingradzie i za nimi mogą pójść po prostu czy Chiny zdradzieckie czy Araby i ich zamknąć w kotle jak Niemców. No i będzie tragedia. Ale im tego nie powiedzą oczywiście. Odetną im wszystko i koniec. To jest Azja wszystko i koniec. Także będą szukali ugód - uważają - że na tyle oleju chyba mają w głowie. I widzicie - gdzie jest pies pogrzebany? A nie łatwiej było zrobić kocioł Chinom, rozwalić im komunę i sie dogadać? Nie - lepiej z Chinami ruszyć na Rosję. No to Rosja rządzi i sobie pozwolili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpie prawdziwie
mama mi wczoraj umarla a jakos nikt sie tym nie przejol procz mnie:(:(:( wy tego nie rozumiecie co przezywaja rodziny ofiar, nie zrozumiecie dopuki wam ktos bliski nie umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok jest film na youtube
rosja napadnie na nas stany stana w obronie, polska zostanie zniszczona a potem wojna nuklerarna obejmie cały świat i do grudnia 2001roku bedzie koniec świata, zniknie cywilizacja jaka znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od początku mówili o 90 os.
mówili, że 87 osób zginęło, potem Gubernator obw. Smoleńskiego powiedział, że nikt nie przeżył, o załodze nie wspominano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
na tvn mówią o 88 osobach ale teraz kwaśniewski przypomniał o pozostałych, czyli m.in. obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×