Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Wassmin
ZAl i ogromna strata dla Polskiego narodu.Lacze sie w wielkim bolu i zalu i zalobie ze wszystkimi polakami. MODLMY SIE(*)(*)(*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje zal bo zgineli ludzie ludzie powtarzam to ze zginal prezydent i połowa sejmu nie robi na mnie wrazenia nie lubiłam go i nie sciska mi serce z żalu bo stracilismy głowe państwa poprostu katastrowa z ofiar ludzkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eNKejowe k00restwo
To był rasowy przykład likwidacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów sie nad sobą!!!!
łączę się w bólu z rodzinami zmarłych ludzie to byli ludzie tacy jak my ,ze swoimi słabosciami uczuciami módlmy się za ich dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowa z was tutaj do zablokowania-nie macie wyczucia taktu,oby nie których was spotkała taka tragedia-chodziło mi o nie polityków ale o zwykłych ludzi-bo tacy byli i nie ważne co ktoś o nich sadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kolejna wielbicielka ja nikomu dupy nie daje prezydent nie jest niesmiertelny polityka mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbdbgbndnbdgn
Oooo ta brzydka Jaruga też się rozbiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja, to nie byli zwykli ludzie. Oni podejmowali decyzje w najważniejszych sprawach. To jest ogromna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj pomyslalam
ja sie zgadzam z abraja KAZDY CZLOWIEK JEST ROWNY I ZAL ZYCIA LUDZKIEGO A NIE TEGO KIM BYL TAK SAMO ZAL BEZDOMNEGO JAK I KROLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże nikt nie mówi, że macie ich od razu uwielbiać i czcić ale trochę ogłady i szacunku by się przydalo!. Ludzie chyba w ogóle rozumu nie mają wypisując takie rzeczy. Trochę skromności i ogłady dla innych. Czy naprwdę musicie nawet teraz zachowywać się jak banda debili?. Ja nie mogę nadal w to uwierzyć, po prostu szok... Ogarnijcie się ludzie i przestańcie już źle o nim pisać! Już nic wam nie zrobi, jego już po prostu nie ma... Mądry Polak po szkodzie, pokażmy sie choć raz od dobrej strony i uszanujmy naszego Preyzdenta który zginął tak tragicznie w takim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skulska dla ciebie to ludzie którzy pdejmowali decyzje dla mnie zwykli ludzie... JA ich nie wybierałam i polityka mnie nic nie interesowała dlaczego nie potraficie rozgraniczyc tego ze smierc każdego człowieka jest taka sama tylko mniej lub bardziej bolesna dla nie zginel ludze a nie sztab polityczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pokolenie jp2
TY SUKU JEBANA ŻE TY SIĘ NIE BOISZ BO ULICY CHODZIĆ ŻE CIĘ PIORUN W ŁEB TRZAŚNIE TY SUKO ZA GROSZ SERCA NIE MASZ, NIE POWINNAŚ SIĘ CZŁOWIEKIEM NAZYWAĆ BO JESTEŚ NAJGORSZĄ PADLINĄ ZE ZNIECZULICĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie o to chodzi że
Ja tez nie byłam z tymi ludźmi związana emocjonalnie. Większą - osobistą tragedią - jest dla mnie śmierć kogoś z rodziny. Ale tu chodzi o COŚ JESZCZE. M. in. o naszą przyszłość, o NASZE życie. Politycy, których wybieramy - nie są tylko po to, żeby nabijac sobie kabzy czy robić afery. Jak można tego nie rozumieć???? Polityka - to nie tylko zabawa i temat do kpin w kabaretach. Na tym się wszystko opiera - funkcjonowanie całego państwa, a państwo - to MY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
jak to robota ruskich to ja wolę żeby to się nie wydało!!! nic gorszego niż wojna z ruskimi nie może się zdarzyć! oni tylko gwałcą i mordują jak wojna jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abraja po chu* tutaj piszesz
jak cie to nei rusza i nie interesuje, jak masz to gdzieś to olej temat i wypowiadaj sie gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj pomyslalam
UMARŁ PAPIEZ=UMARŁ CZŁOWIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffa
Zginęla pani Dreszler .Prywatna teściowa Darka z Klanu. Boże co za tragedia. Abraja skoro Cię polityka nie interesuje ,to nie zajmuj w ogóle głosu i wielu innych.Zawsze mówiłam,że 1\3 to bydło na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj pomyslalam
ABRAJE Rusza ale smierc człowieka-a nie smierc polityka-i ja sie z nia zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
oglądałam przemówienie tuska, czy ja wiem, nie mnie oceniać w sumie, nie wiem czy to przeżywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE! Czytając Wasze niektóre wypowiedzi brak mi słów. Proponuję trochę szacunku dla tej tregedii,śmierci tylu osób. Bez względu na poglądy polityczne jest to wielka tragedia i wielka strata dla naszego narodu! Także okażcie trochę szacunku nie tylko ofiarom,ich rodzinom,ale także sobie i całemu narodowi.To dotyka nasz kraj i nas wszystkich.Więc proponuję zastanowić się nad zachowaniem w czasie żałoby narodowej wynikającej z tak makabrycznej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co a sobie rwac włosy z głwy bo elita inteligencki polskiej zginela w katastrofie nie ja bede sobie rwac lub nie włosy bo zgineli LUDZIE cos cięzko wam rozjasnic umysły no tak...patriotyz je wam przysłonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj pomyslalam
zginela kobieta-kogo obchodzi ze to tesciowa darka z klanu postawcie na rownosc a nie hierarchie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×