Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość aneczka88.
Straszna tragedia. Tyle ważnych osobistości zginęło... Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichhhh
córka prezydenta Ś.P nie jest taka sama ma drugiego męza ma dwójke dzieci no i ma jeszcze schorowana babcie i wujka Jarka to co sie martwicie martwcie sie o twoich najblizszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociażby to, jak bracia Kaczyńscy opiekowali się matką dowodzi, jakimi byli ludźmi. Pamiętam, kiedy spotkałam Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w szpitalu... Wspaniały człowiek... Strasznie ciężko, ciężko... Tyle ludzkich istnien, w jednym momencie, w takim miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław poleciał do tego
Smoleńska czy nie , co się z nim dzieje,dziś się nawet nie wypowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław miał lecieć
ale chyba w końcu nie poleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem opisac...
jak bardzo mi smutno:( to niewyobrażalne-ciągle to do mnie dochodzi,co to będzie bez tych ludzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja coć doruzce
Jarosław powinien coś powiedzieć bo to jego dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edittta
Pisze że żal mi mart Kaczynskiej bo to straszne stracic jenoczesnie matke i ojca sama mam dziecko męża ALE Matka i Ojciec to najblisze osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu....
tyle waznych osobistosci lecialo w tym samym samolocie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu....
a no mial 26 lat. tez to czytalam. Nie mieli kasy na nowy. Ale powiedzieli, ze samolot byl sprawdzany i ze to raczej blad pilota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław miał lecieć
no i jednak poleciał - mówią w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.....
Widzieliscie dzisiaj dd tvn?jak podali info o katastrofie zapytał gosci siedzących na kanapie(scenarzystów)czy ten wypdek to dobry materiał na scenariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z marsa
a ja pamietam ksiedza Tadeusza Ploskiego... jeszcze pare tygodni temu mialam z nim wyklady :-/ opowiadal nam nawet wtedy o sprawie katynskiej i ze czesto teraz tam lata... pamietam jak pomyslalam sobie wtedy, ze on bierze udzial w odkrywaniu prawdy i historii... to byl taki przyjazny, dobry, madry czlowiek... naprawde nie moglabym sie do niczego przyczepic, czlowiek-dusza... i juz go nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupy dzis poróbta
Zakupy trzeba zrobić jeszcze dziś. Zarządcy sieci handlowych chcą, aby ten dzień "został przeznaczony na chwile zadumy i refleksji". "Podejmując tę decyzję zarządy firm członkowskich Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji chcą, aby dzień ten został przeznaczony przez nas wszystkich na chwile zadumy i refleksji" - interia.pl cytuje komunikat POHiD. Auchan, Carrefour, E.Leclerc, Biedronka (JMD Polska ), Kaufland, Lidl, Real, Makro Cash&Carry, Media Markt, Saturn (Metro Group), Pepco, Schiever, Selgros Cash&Carry, Tesco, Żabka Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..
"A czemu.... tyle waznych osobistosci lecialo w tym samym samolocie?????? ".. ponieważ tylko 1 samolot mógł lecieć bo drugi jest w remoncie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLACZEGO LECIAL TYLKO 1 SAMOLOT? a no dlatego że jakby jedna delagacja wyleciała kilkoma samolotami to większość z was miala by pretensje ze nie mają na co wydawac pieniędzy tylko na super loty po 10 osob na pokladzie. Pytacie o jarosława - jak wy to sobie wyobrażacie że co ? ma wyjsc przed kamere i cos mowic robic show z takiej tragedii? Przeciez tam zginął jego brat, jego przyjaciele itp a on sam pewnie czuje sie jakby wraz ze śmiercią tych ludzi umarła częśc jego. Ktoś kto nigdy nie stracil bliskiego nie zrozumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9+59+9+
m n,hjlij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego podsumowania co slysze teraz w Faktach, wynika, ze to jednak blad pilota. Dlaczego 4 razy próbowal ladowac? Prawdopodobnie mial sygnal z lotniska by wyladowac w Moskwie a nie tam w Smolensku. Rosyjski samolot wojskowy tak zrobil. A nasi polscy wojskowi z tak waznymi ludzmi na pokladzie zrobili taki manewr? Wierzyc sie nie chce, mimo to nie wrocimy czasu, ciekawe co jest w skrzynkach ? Swiadkowie mowili, ze samolot lecial na wysokosci ok. 2-3 metrow, to mozliwe zeby az tak sie rozbil??? Caly czas w to nie wierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DnD
Czarne skrzynki powiedzą co się stało.. podobna sytuacja była gdy Prezydent leciał do Gruzji - może teraz Pilot wolał wybrać Sąd Boski od sądu ziemskiego:( - tego nikt nie wie, tylko Bóg i Ci, którzy byli na pokładzie TU-154.. Niech spoczywają w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław powinien coś wyjaśnic
przed kamerami tymczsem cały dzień o nim nic nie słychać co się z nim stało on też był w tym samolocie?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się nie dziwię
że Jarosław się nie wypowiada. Kiedy zginął w wypadku mój Brat to przez niemal trzy dni żyłam w jakimś letargu. Jakby mi ktoś jeszcze kazał wtedy mówić coś inteligentnego do kamery, to nie wiem...jakoś nie jestrem sobie w stanie tego wyobrazić. W zasadzie nie dało się mówić wtedy...cały czas leciały mi łzy i słowa żadne nie wychodziły z gardła. Więc dajcie mu trochę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzieliście te forki
na gazecie.pl ? Jaką brudną i starą ciężarówką będą przewożone ciała do Moskwy ??? Jestem w szoku :o http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/5,80292,7755559,Trumny_ofiar_ze_Smolenska__ZDJECIA_.html?i=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co Jarosław ma wyjaśniać
on wie tyle co i my plus to, że jeszcze matka mu umiera. Może nagle wyskoczy i powie "prima aprilis" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nic nie wiecie
wydobyto już wszystkie ciała (wiadomości Polsat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Lenka-
Faktycznie, jak na tak dluga podroz to przegieli z tym odkrytym transportem.Jedna trumna byla oparta tak,ze przy malym transporcie moze spasc. Poza tym jest wiosna, deszczowa pora, czemu chociaz plandeka tego nie zaslonia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tego jarka teraz
a tej matki jeszcze bardziej. Wiesz ze cię śmierć lada moment czeka i jeszcze przed śmiercią musisz przeżyć śmierć własnego dziecka. A wszystko na oczach mediów. Horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×