Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

brunet pytam sie bo chce wiedziec skoro funduje nam takie niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WW3
No właśnie, ja też boje się o przyszłość mojej córeczki. Oby nie powtórzyło się to, że w szkołach będą uczyć rosyjskiego zamiast polskiego... Cholerni Sowieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ TUSK MA POLE DO POPISU I CIEKAWE CO Z TYM ZROBI.... PODOBNO JAK DO NIEGO ZADZWONILI TO SIĘ POPŁAKAŁ.. szopkę odstawia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
A skąd ta wiadomość, że się tusk popłakał jak do niego zadzwonili?????????????????? Gdzie to napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Uhmmm. może i jakąś elita tam ale bez znaczenia. Kaczyński powinien mieć znaczenie - nie miał. żenujące wszystko. Rosja stary numer wycina i tyle :( A reszta kogo to obchodzi? Dobrze wam radzę - pilnujcie se tej 1 rzeczy świętej , a Niemcy pójdą na Warszawę - 1 droga przez całość PORZĄDNA - i koniec. Niemcy i tak siedzą w Azji. Reszta zostanie bo w Rosji też chcą uczestniczyć. Przecież oni nie będą was cywilizować. Najwyżej przywalą czymś w Warszawę i tyle. Obama im pozwoli i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia!!!
PEWNIE TUSK ZACZNIE KANDYDOWAĆ NA PREZYDENTA, ZOBACZYCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
ja czytałam, że popłakał się premier, tak napisali ale chodziło o brata prezydenta, tytuły zostają, na wałęsę cały czas mówią pan prezydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia!!!
O TUSKU MÓWILI W TVN, ŻE TO BYŁO NA ANTENIE POLSKIEGO RADIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet pytam sie bo chce wiedziec skoro funduje nam takie niespodzianki Przecież nie wierzysz w Boga to czemu sadzisz ze On nam funduje te niespodzianki jeśli według Ciebie nie istnieje :o to jest paradoks :o co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
tusk chyba nie może kandydować bo z PO kandyduje komorowski z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy jeden kolejny prezydent bedzie napychał sobie kieszenie...obojetnie czy był to kwasniewski kaczynski wałesa czy nastepca No powiedzcie mi kiedy sie u nas poprawiło za czyjej kadencji?Chyba Gierka czego nie pamietam.... Teraz nagle wszyscy kochaja Prezydenta bo tak wypada.... Mozecie na mnie psy wieszac ale ja nie jestem chorągiewka nie zmieniam zgania bo ktos mnie wyzwie na forum Mam swoje priorytety i ideeologie tak jak kazdy z was Nikogo nie obrazam za jego przekonania tylko wypowiadam swoje zdanie bo mam do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwrrrrrrrr
ciekawe co na to wszystko Jarosław :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
to nie wiem, może, ja czytałam to na onecie i pisało premier i to samo pomyślałam, tusk, ale potem czytam i widzę, że chodzi o Jarosława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
Jarosława zostawcie lepiej w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nigdy nie usłysze
łabędziego śpiewu Przemusia ''Gąsiorka '' Gosiewskiego szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia!!!
NIESTETY CAŁY RZĄD MUSI RUSZYĆ W SOBOTNI DZIEŃ DO ROBOTY:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeeeeeeeeeekk
czemu ja mam wrażenie że to Ruscy nam drugi Katyń zrobili, jakoś nie wierzę że pilot mógł taki błąd popełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z kraka *
Włączcie sobie CNN :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
Ja jakoś, no trudno mi uwierzyć w ten jego żal, aczkolwiek oczywiście nie wykluczam. Oby było w tym choćby troche szczerości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek to jest szattannnn
mój biedny Edgar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja mam odpowiedz ;) ludzie są winni gdyż wybrali życie w grzechu :o Bóg chroni swoje dzieci lepiej będzie gdy będą rządzili protestanci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×