Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość cotoznaczybisbis
Widzicie - tak właśnie ważne jest w świecie by być moralnym. I to nie chodzi o kochankę choć wobec tej kochanki też trzeba być moralnym w niemoralności na świecie. Ale tu jest już dno pod każdym względem. No ja czekam na słowa Obamy i Putina. Może jeszcze prezydent Chin. A Czechy? Gdzie są Czechy? Albo Gruzja? Litwa? Ukraina? Gdzie oni są? Merkel. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria Kaczyńska była super kobietą, miała klasę, była skromna, nic jej nie zmieniła prezydentura męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd? Dlaczego? Bo wyrazilam moje zdanie? Bo jest ono inne niz Wasze? Zostancie sobie w Polsce wobec tego i dalej patrzcie tylko na to co sie z tym krajem dzieje, wychwalajac rzad i wynoszac coraz to glupszych prezydentow na piedestaly. Cholerne przekonania zakorzenione gleboko w Waszych umyslach, niestety tak trudno sie ich pozbyc... Dla mnie Polska zawsze bedzie zacofanym krajem, ludzie z Polski glupi. Nic nie poradze na to, ze sie tam urodzilam. Wstyd mi za Polske, nie wstyd mi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
To była jej ostatnia wycieczka samolotowa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale tylu wojskowych, księży i posłów to już chyba nie było trzeba. P O N A W I A M P Y T A N I E Skoro już musieli to dlaczego zały zarząd państwa (zarówno cywilny jak i wojskowy) w jednej maszynie? Przecież zawsze istnieje ryzyko wypadku i trzeba się z tym liczyć. Zwłaszcza jak ma sie takie "nowoczesne" tupolewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ja...
gdzie te szczątki, gdzie te zwłoki? nic nie pokazują, w kółko gadają to samo, nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
mayor.. nam wstyd za ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, zostaliśmy teraz... sami? Historia kołem się toczy, nie wierzę, że to był czysty przypadek. Nie sądzicie, że ktoś za TYM stoi? ...a kto został gł. przewodniczącym komisji badającej tę sprawę?- oczywiście Putin... ...P. Kraśko w 40 min. po tym wydarzeniu mówił że nie widzi tu żadnej mgły, że widać na odległość 1 km... ...i w końcu- zginęła cała "śmietanka" Polski, gł. przedstawiciele, urzędnicy... ...i co najważniejsze- zginęły osoby, które jako jedne z nielicznych jeszcze trochę walczyły o Polskę. (często poprzez sprzeciw Rosji) a Tusk siedzi i... się cieszy? Nie wiem. Jakoś podejrzanie mi to wszystko wygląda. W pierwszym momencie właśnie tak pomyślałam. Co Wy o tym uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor of London, historycznie, to co się stało, jest tragedią. Masz prawo do własnego zdania, ale patrząc obiektywnie i racjonalnie to jest dla Polski jako kraju tragedia ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Powiem wam, że nie nalezy być pysznym, że sie jest z Polski. Jak sie zarabia w świecie to można się ofen do tego przyznać. Bo tu nie ma NICZEGO prócz kasy. Niczego. Niepojęta historia. Ja rozumiem tę historię akurat, ale wiele osób nie. Teraz już Zachód rozumie chyba też dlaczego tu były wojny. Jak tym było łatwo manipulować osobie wykształconej. No ale... to już historii nie zmieni choć może o Polsce jakiś historyk coś napisze znowu z pewnego punktu widzenia innego niz dotychczas. Innego niż dotychczas. Ja też mogę napisać moje zdanie na temat historii Polski. Z mojego punktu widzenia jej. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor - wyjedź , zrzeknij się polskiego obywatelstwa i bądź szczęśliwy ....... Wstyd - bo w obliczu tragedii piszesz tak zawistnie i z taką pogardą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle osób leciało do katynia na koszt państwa ..lekka przesada .delegacja z prawie 100 osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WW3
Mayor of London - jak tak strasznie się wstydzisz za swoich rodaków to po jaką cholerę piszesz na polskim forum? Nie każdy jest tchórzem i ucieka za granicę tak jak ty. Jak coś ci nie pasuje to spadaj i nie zawracaj gitary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu na moście, Biuro Bezpieczeństwa Narodowego nigdy nie wydało zarządzenia wg którego ważne dla Polski osoby nie mogą podróżować razem. Nie jeden raz prezydent latał z premierem. Myślę, że ta tragedia mocno pewne rzeczy zweryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ja...
i na 100% będzie to wina pilota, standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Zeby zrozumieć własną historię powinniście teraz znać język angielski i czytać najnowsze opracowania naukowe historyków brytyjskich - tam będzie prawda o Polsce teraz i to będzie modny temat. I koniec. Reszty nie obchodzi nic. A Niemcy to już w ogóle - dno pod każdym względem :( Ich to powinno obchodzić, ale nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor - czy smierć 88 osób Twoim zdaniem nie jest tragedią ? To ile osób musi zginąć , by Twoim zdaniem wypadek był tragedią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Lenka-
Czy Tusk wreszcie sie pokazal i wypowiedzial? Dla mnie skandal, ze on unika prasy. Rozumiem,ze ma mase spraw organizacyjnych, ale najpierw wypadaloby oglosic zalobe narodowa, zlozyc kondolencje. Amerykanie juz skladali kondolencje, Ruscy tez, a nasz wlasny premier zachowuje (czy zachowywal) sie jakby sie nic nie stalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tchorzem? Raczej wyjechalam z odwaga, bo sama i zaczynalam wszystko od zera. Tchorze to ludzi, ktorzy siedza na tylku w kraju i tylko narzekaja. Ja tchorzem. :D Nie rozsmieszaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
No i oby choć tyle z tego wniosków na przyszłość. Premier nie, ale żona prezydenta tak. A rodziny pomordowanych? A kto by się przejmował żebrakami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, jest to tragedia, nie zaprzecze, ale przeciez co minute w Polsce dzieja sie tragedie. Tragedia jest tez to, ze caly swiat smieje sie z Polski i z naszego pieknego rzadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor - teraz nikt się nie śmieje .U nas śmieją się z pijanych i gołych Anglików paradujących na golasa po krakowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Niemcy są dziwni przez ten Staligrad moim zdaniem. To było coś strasznego. Może dbrze byłoby TERAZ gdyby sie coś w Polsce ukazało na ten temat bo gdzie? W Rosji? Ich największe zwycięstwo. ja mam wujka żyjącego, który przeżył Staligrad. To on do dziś płacze co tam się działo. I wiecie - Katyń to kula w łeb dla żołnierza. Śmierć na miejscu - bestialska ale...a tam? Śmierć głodowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to musi BBN coś ustanawiać żeby działać logicznie? Wystarczy mieć tylko trochę wyobrażni i nie potrzebne żadne nakazy ani zakazy. Wkładanie ręki do krajalnicy też nie jest zakazane a nikt normalny tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ZŁy ptak to , co własne gniazdo kala " Ja nigdy i nigdzie nie wstydziłam się swojego obywatelstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×