Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OGRODNI

ZABIEG ZAFFIRO

Polecane posty

Gość gość_AureliaK
Sama jestem akurat z Krakowa, więc na thermolifting Zaffiro mogę wam w FaceMedical polecić. Profesjonalna klinika, świetną kadrę i przesympatyczny, kompetentny personel mają. jestem ich stałą klientką już jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg to jakaś ściema! Nie widać żadnych efektów ani zaraz po ani po 2tygodniach! Za twarz z dekoltem zapłaciłam 1300zl i uważam ze to pieniądze wyrzucone w błoto! Porażka totalna! Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie dajcie się zwariować, pozytywne kometarze piszą własciciele tych salonikow i wszystkich urzadzen, ktore zakupili a teraz musza za wasze pieniadze je splacic. Kupcie sobie lepiej dobry krem, szkody nie bedzie zadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na twarz 5 razy. Kupę kasy wysłałam. Rezultat zerowy. Dosłownie. Od razu po próbują wciskać kit że różnica ale to stąd że zimny żel o obkurcza pory i twarz jest jakby mniej napuchnieta ale to przecież na chwilę, jak chłód mija jest to co było. Robiłam w laser cosmetics w Łodzi i NIE Polecam. Ostatni zabieg miałam zrobiony przez znerwicowana panienkę, która próbowała być sztucznie miła, ale jej nie wychodziło zupełnie. Jak coś przysługa yo lepiej żeby nic nie mówiła. Parę razu uderzyła mnie głowica i szarpala łóżko. Powiedziałam nigdy więcej. Te łaski są po tygodniu szkolenia z łapanki ulicznej i to są rezultaty. Tamta ruda lekko krecona na jakąś patologie z kamienic łódzkich mi wyglądała. Zabiegi serio nic nie dały, potem kosmetyczka z innego salonu w Warszawie śmiała się że to naciąganie głupich bab, jak coś nic nie boli nie działa. Jak chcecie róbcie bo ja też chciałam wierzyć w to co pięknie piszą i mówią o tym zabiegu. Z każdym chciałam zobaczyć jakiś rezultat, wmawia łam sobie ze z czasem to zobaczę... Dopiero po 5 otrzezwialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Tak czytam i czytam i chyba jestem nie z tej bajki Ja 50 lat miałam 8 lat temu .... i 5 miesięcy temu zdecydowałam sie na zbiego Zaffiro. Zaraz po zabiegu dzien dwa ...rewelacja...potem stan wraca sprzed zabiegu Ale.... po 3 zabiegu zauwazyłam ,że moje chomiczki sa jakby bardziej mięsiste, wypełnione , a po czwartym jestem zadowolona bardzo. Moje Drogie panie. To jest zabieg dla cierpliwych i nie oczekujących cudu ! Kolagen namnaza się tygodniami. Wszystko zalezy od stanu skóry, ad jej grubości.To nie jest zabieg inwazyjny. Ten zabieg mam poprawić wygląd, a nie sprawić ,że będziemy wyglądały jak 20 -latki. Mam taka radę. po zabiegu porównajmy sie z wyglądem naszych koleżanek równolatek, a nie porównujmy sięz młodszymi o kilkanaście lat ! No ja wyglądam świeżo, kleżanki szarawe ( wiadomo jak to wiosną po zimie) moja skóra jest wyrażnie bardziej elastyczna i mięsista ( bo naprężona to za dużo powiedziane) Kończąc zyczę CIERPLIWOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dwa zabiegi z miesięcznym odstepem. Jak do tej pory żadnej różnicy. Nic nie widać a nie będę sobie wmawiać, że jest ok. Moim zdaniem zabieg nie jest wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie będzie widać...To oszustwo. Przestrzegam przed NEW INSTITUTE Warszawa. Jest super niby profesjonalnie dopóki Wam tam krzywdy nie zrobią.Wlasciecielka OSZUSTKA, cwaniara, omijać szerokim łukiem.Ludzilam IE że to profesjonalny salon, wygląda elegancko, pani są przemiłe, ale do momentu dopóki jest wszystko ok.Zrobilam tam raz ZAFIRRO, baba przyznała z rozbrajającą szczerością że to nic nie daje.Zaproponowla RF mikroigłową za bagatela 1200zł.To co mi ta rura z twarzą zrobiła nie da się opisać.Twarz jedną wielką rana, musiałam wziąć wolne z pracy na tydzień, znikało mi to ponad miesiąc. Stres nie do opisania.Panie jak mnie zobaczyly, w tym zakresie..właścicielka najpierw walczyły z prawdziwą reakcją, że są w szoku, a potem wszystkie mnie próbowały przekonać że nie jest tak źle, poza tym tak czasem się dzieje...:) To już było nawet z moim czarnym humorem zabawne.O oddaniu kasy można zapomnieć, chamstwo, chamstwo. OSTRZEGAM NEW INSTITUTE Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie forum. Tu sie reklamują salony kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia0098

Chyba nie polecam. Moja skóra miała się poprawić a wygląda gorzej. Pomimo nawilżania i witaminy c jest czerwona i sucha. 

Wokół ust zrobiły się obwisłe kąciki a to właśnie ich się chciałam pozbyć. Na czole jest niby coś tam lepiej. 

Ale nie to mnie zniechęciło tylko zakres fal. Jak można pisać od 700 do 1200 jak zakres odmładzający to 600 - 800 nm. Tutaj niestety nie da się wkleić linków do badań, ale po angielsku Infrared and skin: Friend or foe i wyskoczy w google. 

Gabinet który mi to robił zapytany przeze mnie czemu urządzenie ma za szeroki zakres zamilkł. I właśnie dlatego kolejny raz nie pójdę. Wolę zastrzyki wypleniające. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem gdzie zrobić w Krakowie 🙂 najlepsze miejsce, godne polecenia to sekrety piękna. Byłyście tam? Ja korzystam z tej kliniki i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×