Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OGRODNI

ZABIEG ZAFFIRO

Polecane posty

Gość Anetajjj
Wracając do mojego posta Anetajj odnośnie Zaffiro, uważam, że jest do dobra inwestycja w siebie, na pewno w piękną cerę. Słyszałam nawet, że ten zabieg jest lepszy od mezoterapii. Na botoks nie decydowała bym się, słyszałam bardzo dużo złego na ten temat (od znajomego lekarza, itd. ) konsekwencje jakie poniesie się po 10-15 latach stoswania botoksu poniesie się takie, że nie wiadomo czy pomogą operacje plastyczne (skalpel). Polecam zdecydowanie zabieg Zaffiro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetajjjj
Sprostowanie odnośnie Zaffiro na piersi, na pewno pomoże podnieść piersi (ja robiłam zabieg tylko na twarz i szyję, ale widzę zdecydowanie podniesienie owalu twarzy. Tak więc wykonując zabieg na dekolt na pewno podniesie piersi, ale przecież nie wypełni! A przy piersiach po karmieniu mamy przecież taki problem, że straciły kształt, jędrność, jest nadmierna, wiotka skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
A ja mam pytanie ... Rok temu miałam operacje naczyniaka żylnego mozgu po lewej stronie czołowej czy po takim zabiegu termolifting mi nie zaszkodzi... Pytałam lekarza ale stwierdził krótko ze nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h_anka79
a ja mam chęc na zaffiro na brzuch, tylko zastanawia mnie czy blizna po cc w tym nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cesarskie cięcie nie przeszkadza jeśli oczywiście blizna jest zagojona. Zaffiro daje niesamowite efekty ujędrniające na brzuszkach pociazowych. Piersi również bardzo ładnie ujędrnia i podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h_anka79
sowiej=swojej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcecie wydawać kasy na zafiro to polecam zabieg z falami radiowymi i laserem biostymulujacym polskiej firmy. Są dużo tańsze, a tak samo skuteczne, bo mają identyczne parametry techniczne. Np.za samą twarz płaciłam 150 zł za 1 zabieg, w tym były także maseczki i serum, a na twarz szyję i dekolt 250 zł. Salon znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to możliwe że fale radiowe mają te same parametry techniczne? Przecież zaffiro to podczerwień - zupełnie inna zasada działania :-) rozgrzewa włókna kolagenowe do 65 stopni aż fale max do 45 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaffiro pojawiło się w Pabianicach, nie będę robiła im reklamy, ale jak wpiszecie Pabianice + Zaffiro to są. Super zabieg przy okazji przystępne promocje. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domila
Witam moje panie,czytam o waszych oczekiwaniach i wypowiedzi na temat skuteczności tego zabiegu.Osobiście miałam robiony we wrześniu zabieg Zaffiro Z 300, w klinice Estell w Warszawie.Zafundowała mnie ten zabieg córka.Mam ponad 50 lat niejedno robiłam łącznie z botoxem i kwasem hialurynowym ,nie za dużo,tak raz do roku. Z początku do teraz raczej narzekałam jak zawsze po każdej manipulacji przy twarzy i nie wierzę do puki nie sprawdzę na sobie.Muszę jednak przyznać że skóra jest grubsza,bardziej zwarta,czuję że coś się z nią dzieje ,nie jest wiotka jedynie w koło oczu.W tym wieku natychmiastowa poprawa zauważalna gołym okiem to botox i kwas hialury.Jednak trzeba myśleć o zabiegach na lata poprawiające strukturę naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też próbowałam Zaffiro, ale nie wiem może to kwestia wykonania zabiegu u mnie efektów ni było, moja skóra dużo lepiej zareagowała na zbieg ReFirme na laserze Elos, zabieg odczuwalnie dużo mocniejszy od Zaffiro, ale bezbolesny i efekt widoczny od razu po, nie trzeba czekać aż się ujawni. To takie moje spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam opinię, że po Zaffiro twarz się szybko starzeje , efekt ujędrniania jest na chwilę. Czy jest ktoś wsród Was, kto robił sobie serię zabiegów kilka lat temu i zauważył po czasie pogorszenie się kondycji skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam Zaffiro na brzuch po ciąży (przytyłam 30 kg) i efekt jest naprawdę super . Zabieg wykonywała Pani Jolanta Podsiadło w Klinice Fizjomax w Warszawie (potwierdzam co pisała o niej Anetajj) W grudniu mają promocje 50 % taniej http://www.rehabilitacjawarszawa.com/promocja-wampirzy-lifting-zaffiro-warszawa Ja oczywiście się wybieram tym razem na twarz i szyję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilabeats
Witam robilam ten zabieg i bede robic po raz kolejny koszt calej twarzy 900 zl jestem zadowolona.za miesiac zamierzam troche poeksperymentowac i dodac do tego zabiegu peena ( koszt ok 1500) Zabieg jest w niektorych miejscach maloprzyjemny (kosci) tam odczuwalna jest temperatura ale da sie wytrzymac.obecnie kremuje sie filtrem 50 oraz kremem nawilzajacym marki OBAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwiona
do kilabeats - radze ci sie dobrze zastanowic nad kolejnymi zabiegami zaffiro na twarz - taka wysoka temperatura sprzyja utracie komorek tluszczowych, a akurat na twarzy taki efekt uboczny moze miec oplakane skutki... osobiscie nigdy bym sobie tego nie zrobila na twarzy, robilam w zeszlym tygodniu pierwszy raz na brzuch (mam po ciazy takie lekkie zwiotczenie skory jak sie zginam w pol) i w tym przypadku juz po jednym zabiegu widze poprawe - podobno efekt wlasciwy dopiero za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tu chyba sami właściciele salonów!!! Absolutnie nie polecam na twarz, na początku staje sie wychudzona a po kilku miesiącach opada!!! Ludzie nie róbcie tego bo wydacie majatek na zniwelowanie zniszczeń i stracicie masę kasy i nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w Ambasadzie Urody w Warszawie, gdzie zostałam oszpecona. Nie polecam ani zabiegu ani salonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle gabinetów się tu reklamuje że aż wstyd że macie nas za takie idiotki że się na to nabierzemy. Szukałam opinii a znalazłam same bzdury pisane nawet po dwa razy tak samo. Skoro tak to wygląda to raczej zabieg nie jest skuteczny. W necie znajduje jedynie zapytania od realnego klienta a odpowiedzi od włascicieli posiadających zaffiro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc10000
do oszpeconej, napisz coś wiecej, jaki masz plan zeby to wyprowadzic na prosta? ja juz pisalam chyba d Ciebie na innym watku. Tez jestem zalamana, czekam na njagorsze, chodze placze. Zabieg mialam wczoraj na innym urzadzeniu, do termoliftingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałam 38 lat zrobiłam zaffiro na twarz w Częstochowie, totalna porażka, jeszcze kosmetyczka pracowała najpierw na jednej stronie twarzy a potem dała mi lusterko i mówi: proszę jaka niesamowita różnica, co za hipokryzja, wykorzystała fakt że części twarzy nie są symetrycznie identyczne i myślała że to łyknę. Tysiak poszedł w błoto (a trzeba było lepiej kupić sobie extra buty - przynajmniej by dłużej cieszyło) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po zabiegu zaffiro w Madame art w Poznaniu i nie narzekam. Jestem zadowolona i tak jak obiecywali zabieg praktycznie bezbolesny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga Po zaffiro uwag kilka
Zaffiro zrobiłam w Ce Ce pierwszy zabieg w zyciu pomimo 57 lat Jestem panikarą i zdecydowałam się na zaffiro po namowie koleżanki kosmetyczki - która wie że nie wstrzyknę kwasu hialuronowego na wypelnienie zmarszczek bo się boję. I zapewniła mnie ze jeżeli zabieg ma być nie inwazyjny i dać najlepsze ujędrnienie a szczególnie na 2 bruzdy od kącików ust w dół tzw chyba opadanie policzków przy podbródku to jest to najlepszy wybór. Zabieg zrobiłam 2 miesiące temu. Cały czas w trakcie zabiegu ok 45 min kosmetyczka pytała czy nie za gorące i pomimo ze czułam ledwo ciepłe to już krzyczałam że bardzo ciepłe bo się bałam ze może mnie poparzy. Kosmetyczka powiedziała ze ustawia maszynę od 27 czy 37 stopni - nie pamiętam do prawie 60 Ja przy mojej paranoi miałam najwięcej do 45 stopni ale powiedziałą zebym się nie martwiła bo nawet przy ok 30 st zabieg i tak da rezultaty. Na moje 2 głębokie bruzdy potrzebuję ok 3 zabiegów należy je wykonać co ok 2 miesiące. Już pierwszego dnia widoczna była poprawa w ujędrnieniu - ogromna różnica i w wygładzeniu . Wszyscy - moje siostry i mama a więc bardzo szczere osoby powiedziały że od razu widać dużą różnicę choć 2 największe zmarszczki do dziś zmniejszyły się może o 1/3. Koniec grudnia robię 2 gi zabieg i w marcu 3 ci. W międzyczasie rozmawiałam z kobietą spotkaną na korytarzu w Ce Ce która powiedziała że też robi zaffiro 3 raz, jest zadowolona bo pozbyła się podwójnego podbródka - wyglądała na ok 40 lat. Do dziś jak się spotykam ze znajomymi to mówią ze mam bardzo wygładzoną i ujędrnioną skórę choć kolezanki w moim wieku wstrzykują kwas hialuronowy bo rezultat jest od razu a cenowo wychodzi taniej. Ja zrobię te kilka zabiegów zaffiro, jeżeli te moje bruzdy nie znikną pomyślę o kwasie.Ale sama kondycja skóry jest super i to poczułam od razu wieczorem podczas mycia twarzy wrażenie jakbym miała na twarzy takie mięsko nagle. Po zabiegu nakładają maskę z wit C na 15 minut i zalecaja brać przez min miesiąc wit c. Ja kupuję sobie maski z vit C w TK MAXX albo kremy z vit C w TK MAXX boi są tam super ceny choć trzeba trafić na dobre kosmetyki, ale zawsze jest coś ciekawego.Namówiłam koleżankę na zaffiro która od 2 lat regularnie wsrzykuje kwas hialuronowy ( ma 50 lat ) Powiedziała że jest zadowolona z zaffiro, ale jednak będzie chodziła na kwas bo w przypadku głębszych zmarszczek kwas daje rezultat od razu. Ja na razie wybieram zaffiro jak pisałam tylko dlatego że się noję igły. i ufam koleżance dobrej kosmatyczce. Zobaczymy za kilka miesięcy.Także moja rodzina powiedziała że warto najpierw zaffiro bo duza różnica. Trzeba tylko zwrócić uwagę na jakiej maszynie zaffiro pracują bo się naczytałam że są lepsze i gorsze i wtedy mogą być osoby nie do końca zadowolone . Ja wybrałam ce ce bo wiem że tam zawsze mają najlepszy sprzęt bardzo o to dbają aby nie popsuć sobie renomy - nie będą ryzykować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zabieg nir czy zabieg z uzyciem podczerwieni w angel factory. Moja twarz po 3 zabiegach wyglada znacznie lepiej, jest napieta , ujedrniona, rozswietlona i co najwazniejsze wyglada mlodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona z zabiegu. jako ze jestem w poznaniu to podskoczylam do madame art i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. mila obsluga, swietnie wykonany zabieg <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę Krajewski. Chodzę tam na Zaffiro regularnie, to super lifting termiczny, nieinwazyjny. Cera bardzo mi się poprawiła, a była cieniutka i wiotka z siateczka zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię zafiro w klinice Estivance. To jeden z moich ulubionych zabiegów. Skuteczny, ale nieinwazyjny. Skóra ładnie napięta, pogrubiona, odżywiona. Wole zadbać teraz, niż później narzekać, że nic nie da się zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy jest jeszcze ktoś kto miał zabieg Zaffiro niestety z odwrotnym skutkiem niż zamierzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwiona
wpisywałam się tu jakiś czas temu, ponad rok, bo robiłam zaffiro na brzuch po ciąży. skóra do dzisiaj fajna i gęsta, wtedy był widoczny efekt ujędrnienia mimo że tylko jeden zabieg. teraz zastanawiam się nad skórą nad kolanami - czy któraś robiła? jest sesn? czy trochę się ujędrni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam Zaffiro w Estivance jak dopiero u nich wchodziło i zaczęła się ta moda na lifting bezinwazyjny. U mnie wszyło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×