Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malypaz

hemoroidy po ciazy

Polecane posty

hej mam pytanie.czy któraś z was po porodzie ma problem z hemoroidami, a bardziej z załatwieaniem?w 50% przy oddawaniu stolca mam krew.jest jej niewiele, ale się zaczynam już bać.uważam, ze dbam o swoje zdrowie więc nie wiem, skąd się to bierze. możecie mi powiedzieć, do jakiego lekarza się powinnam udać i jakie wykonać badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam straszne problemy w ciąży...niestety po porodzie nadal (problem z wypróznianiem, pękanie odbytu, krew itd.) byłam u b.dobrego( w moim rejonie) chirurga(niestety prywatnie) zrobił badanie wziernikiem doodbytniczo w kierunku hemoroidów, naszczęście mam 2 małe narazie niegroźne, musze dbac jak sie odzywiać(akurat mam na tym punkcie szmyrgla wiec żaden problem) i przez 3 m-c brałam lekarstwa( tabletki dostepne bez recepty w aptece Diosminex) pomogły...ale od czasu do czasu sytuacja sie powtarza wiec robie powtórnie kuracje miesiąc 2 tymi tabletkami i wraca wszystko do normy, niestety taka przypadłosc juz pozostaje...a jak hemoroidy robia sie wieksze bardziej dokuczliwe istnieje zabieg chirurgiczny ale to ostatecznosc, samemu trzeba dbac i o to co sie je i jak sie załatwiac(nie na siłe) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eNKejowe k00restwo
natrzyj na razie maścią, a potem idź do chirurga niech wytnie operacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×