Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Złe doświadczenia

Doświadczenia z facetami

Polecane posty

Gość Złe doświadczenia

Witam! Bardzo bym chciała chwilę odpocząć od nadmiaru informacji na wiadomy temat. W związku z tym ma pytanie: -Czy miałyście kiedykolwiek jakieś nieprzyjemne doświadczenia z mężczyznami (nieszczęśliwa miłość itp) którego czegoś Was nauczyły? Ciekawią mnie wszelkie przygody. Sądzę, że warto się dzielić swoim doświadczeniem innymi , nie sądzicie :) ? Ja na pewno skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe doświadczenia
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjj
chyba temat żałoby bardziej chwytliwy (można się tam powyzywać i powrzucać sobie) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona!!
hmm. Tak ja mam niemiłe doświadczenia z facetami.. Pominę to, że większość myśli tylko o sexie . Byłam w związku 4 lata. Było naprawdę dobrze. Prawie w ogóle się nie kłuciliśmy, wspólne zainteresowania itd. po prostu lepiej trafić nie można.( wtedy tak myślałam) Po ok. 3.5 roku on zaczął cały swój wolny czas poświęcać "pracy".. Na początku cieszyłam się, że mam faceta, który stara się coś w życiu osiągnąć, ale gdy zacząl zaniedbywać nasz związek zaczęłam się martwić.. Kiedyś zwięłam go na rozmowę i powiedziałam, ze ciesze sie , że pracuje jeszcze po godzinach, ale on nigdy nie ma dla mnie czasu !! Wcześniej odwiedzał mnie 3 razy w tyg a w tym czasie raz na 2 tyg. tłumacząc się "naprawiam samochod sasiadowi" Raz rozmawiająć z kolezanka na ten temat powiedziała mi : a moze ma inna? Nie mogłam w to uwierzyć. .. ale pewnego razu dla zartu spytalam " a moze masz inna, ze czasu dla mnie nie masz?" On oczywiscie zaprzeczyl. Zmienil sie nie do poznania.. zaczal nosic kwiaty ( czego wczesniej nie robil) zabierac na rozne wycieczki, robic niespodzianki itd.. az do czasu, gdy kolezanka przylapala go z inną :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona!!
więc myślę, że jeśli facet zaczyna być b. miły niż byl do tej pory to ma coś na sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mijanna
Poznałam faceta, szalenie dojrzały, przystojny, kulturalny, zadbany, inteligentny...mogłabym wymieniać całą noc. Połączyły nas wspólne poglądy, wspólne odczucie itp... nigdy nie byliśmy razem ale...stale opowiadał mi, że jestem taka sama jak on, taka wrażliwa i wyjątkowa, że czytam mu w myślach a nikt inny tego nie potrafi! Często się spotykaliśmy, spędzał ze mną długie godziny na wspólnych wypadach na rowery itp. Zauważyłam, że jakoś unika zapoznania mnie ze swoimi znajomymi. Później powiedział, że mogę jechać z nim na imprezę ale...mam sobie szukać noclegu bo on śpi u kumpla. Mówił wiele o tym , że chce mi duuuużo pokazać, zabrać mnie w różne ciekawe miejsca, wiele mnie nauczyć. Byłam zakochana po uszy. Kiedy mu to wyznałam to usłyszałam, że kocha mnie jak siostrę której nigdy nie miał więc to miłość taka "uniwersalna" jak to nazwał -.- Więc kiedy zapytałam czy mogę liczyć na coś więcej, odpowiedział "nooo , lubię WOLNE związki bez zobowiązań". Morał z tego taki, iż mężczyzna który wydaje się być Aniołem i Wam wydaje się, że się zakochał...może zwyczajnie postrzegać całą sprawę zupełnie inaczej. Do dzisiaj nie wiem dlaczego tak mylnie odebrałam jego intencje. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahibernowanii
Up Pobudka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Anonimowa__
Pierwszy: Był kochany, czuły, dbał o mnie, wszystko było idealne. Była tylko jedna rzecz- nigdy, ale to nigdy nie mogłam dotknąć jego komórki, nawet po to żeby w jego obeności sprawdzić na niej godzinę. Jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało, co jak sie okazało było wielkim błędem, bo jak nie trudno się domyślić miał też inne. Drugi: Nigdy niczego nie chiał i nie potrzebował. To ja decydowałam o większości spraw i ja wszystko załatwiałam, podobało mi się to nawet. Czasem wyraził swoje zdanie, co oczywiście było brane pod uwagę. Ale po roku zaczęło się sypać. Ja zaczęłam o niego walczyć, a on pięknie sypał swoimi obiecankami. Dwa lata naiwnie wierzyłam, że będzie dobrze. Wkońcu pękłam, zostawiłam go. A on nadal trul mi, że kocha, że chce być ze mną, ale to tylko słowa były, ani jednego czynu. Wnioski: Facetom się nie ufa. Wierzyć czynom, a nie słowom. Oczywiscie to wszystko to żadna Ameryka, ale młoda byłam i głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfdsfdsfsd
bla bla bla po to jesteście żeby was w konia robić. my mamy ubaw a wy tematy do rozmów z psciapściółkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość św, prawda
dokładnie...czyny a nie słowa :) pominę fakt, że cierpiałam przez facetów dopóki nie postanowiłam przerzucić się na kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfdsfdsfsd
co nie zmienia faktu że tęsknisz za męskimi penisami i w zastępstwie ich masz w domu ich substytuty czyli wibratory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Anonimowa__
Ja się nad tym zastanawiam. Nie powiem, kręcą mnie kobiety, ale nie jestem pewna, czy bym potrafiła. Może za młoda jeszcze jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość św, prawda
hmmm...szczerze? czasami wskoczę z jakimś mężczyzną do łóżka. Chodziło mi o nieangażowanie się emocjonalne z Nimi. Jakoś znudziły mnie ich penisy ale sądzę, że to chwilowe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfdsfdsfsd
jasne że chwilowe. po latach zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość św, prawda
No właśnie...ja w wieku ok 13 lat zakochałam się w koleżance i nie mogłam sobie z tym poradzić- bałam się tego. Później mi minęło. Jeden facet mnie wyruchał -naszczęście tylko emocjonalnie. I wróciły mi skłonności homoseksualne. Nie żałuję. Z facetami nie da rady zaznać miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość św, prawda
co niby zrozumiem ? Po latach? czyli jak będę miała 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Anonimowa__
Ja jeszcze z kobietami nie próbowałam, ale coraz bardziej mnie do tego ciągnie, pewnie wkońcu to zrobię, raz się żyję. Po ostatnim facecie mam już dosyć męskich przedstawicieli naszego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfdsfdsfsd
a ty lesbą jesteś to nie ma o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfdsfdsfsd
św, prawda - Z facetami nie da rady zaznać miłości! - tak, owszem bo w lesbijskim związku ty przejmujesz rolę mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Anonimowa__
Ja to chyba bi jestem. Chetnie spróbowałabym trójkąta. Ale przynajmniej jedna z tych osób musiałaby być mi w sposób emocjonalny bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość św, prawda
nie jestem lesbijką z facetami też byłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabracccccc
Dziwki szmaciury puste, kurwiszony pierdolone, co to tylko moge gowna jesc, trojka sie marzy jak dostaniecie po ryju to Wam sie odechce bo zrozumiecie ze tylko z podlogi mozecie jeść. Mała Mijanna po tylko smieci z podlogi mozesz jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabracccccc
Szmaty lesbijskie które gówna będę mogły wyjadać sobie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Anonimowa__
abrakadabracccccc wydawało mi się , że już dawno po dorbanocce jest. A tu takie przyjdzie i skrzeczy! Wypierialaj!!! Dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabracccccc
Cisnij kurwo do lizania bo ci wypierdole z barana i polecisz na podloge gdzie Twoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość św, prawda
po co w ogóle reagować na te opryskliwe wypowiedzi -.- ? przecież, widać, że pisze to frustrat którego laska zostawiła dla innej kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja nie polowa
Morda w kubeł gdzie gowno ze sperma czeka juz na Ciebie. Tylko na podloge sie nadajesz i do niczego wiecej wiec ryj zamykasz i to natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość św, prawda
nie opróżnię tego wiadra bo to zawartość Twojej czaszki a ja nie jestem kanibalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaha
Jebne ci zaraz na dobranoc to jutro bedziesz tak wpierdalac i zlizywać mocz, az bedzie sie kurzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość św, prawda
Up. :) :kiss:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×