Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki24

jaka pozycja najlepsza?

Polecane posty

nie pytam o pierwszy sex i najlepsza pozycje, bo to juz mam za soba...:P chodzi mi o to ze facet z ktorym sie spotykam ostatnio napisal mi w mailu o jego fantazjach ze mna i jaki to miał cudowny sen w ktorym "robiłam z nim wszystko, najlepiej jak potrafie" nie pytalam o szczegóły, dla mnie anal odpada, oral tez nie bardzo... nie wiem jak mialby wygladac nasz seks zebysmy sie nie rozczarowali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem jak mialby wygladac nasz seks zebysmy sie nie rozczarowali!!!" przykro mi ale my tez nie wiemy, szukanie instrukcji do twojego faceta na kafe ma jedynie sens wtedy kiedy on tu sie udziela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys,dawno temu
na pewno do niczego się nie zmuszaj! po prostu zrób to na co masz ochotę w danej chwili:)wiesz my kobiety uprawiamy seks głową,sercem a dopiero na końcu ciałem:) i za dużo nie myśl...poddaj się chwili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie chodzi o instrukcje... chodzi o to jak sie zachowac zeby sie nie rozczarowac swoimi "zachciankami"... on np bedzie mial ochote na loda a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ci mężczyźni prawdziwi..
tacy "chodzi mi o to ze facet z ktorym sie spotykam ostatnio napisal mi w mailu" Odważny on jest że o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza pozycja
to na łyżeczkę bo można i analnie i waginalnie penetrować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal odpada
bo jest ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
a jaka jest jego ulubiona pozycja?? moze to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
to nie traktuj jego snu poważnie;) Może ubierz gorset;)? faceci lubią rozpinać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie czarna bielizna i ponczochy... cały czas jestem dobrej mysli ale te jego fantazje mnie lekko zaskoczyly, chociaz wiadomo kazdy jakies tam ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
ja nie mam fantazji.. chyba, że jak piszę scenę do książki to tak. Musze się postarać. a tak w związku to uważam, że trzeba dbać o atmosferę...o klimat itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co nie jestesmy w zwiazku... moze stad te fantazje... nie wiem facetem nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie...??? dla mnie kurestwo to jak uprawiasz sex z kims przygodnym albo za kase... ale z pozadania to tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uprawiaj sexu bez zwiazku
moze nie kurewstwo, ale puszczalstwo na pewno. sex powinien byc w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok przyznaje ci racje!!! ale znamy sie dlugo i to okropne pozadanie... a ty co by zrobił/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
sex powinien byc w narzeczenstwie i szybko slub:):D a nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajecie mi do myslenia... a jak po tym powiedzmy seksie bedziemy ze soba to juz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
wy macie byc ze sobą przed sexem:) a o narzeczenstwie mówiłam powaznie:) i o ślubie:) moim marzeniem jest w czerwcu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze tego roku??? czerwiec??? no nie wiem nie wiem jak to u mnie bedzie... bo kiedys juz sie spotykalismy jak mielismy po 18 lat ale wtedy przynajmniej ja o seksie nie myslalam tylko bardziej o maturze:p teraz jestesmy dorosli i jakos tak bardziej bez ograniczen mowimy o "tych" sprawach i wydaje mi sie ze moze wrocic dawne szczeniackie uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
oczywiscie, ze ten rok:) a czerwiec..bo w czerwcu cos jest;) a ponadto ja nie bede wiecej czekac, bo po co? jak żar uczuc płonie:) ponadto chce byc mamusia.. a wczesniej chcę się nacieszyc mężem:classic_cool:? więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze masz juz wszystko zaplanowane:) to do dziela:) az ci zazdroszcze!!! pewnie jestes optymista co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Kalafiorek
Nie masz wyjścia, jak jest normalny to najpierw musisz mu obowiązkowo zrobić laskę. Potem zwykłe dymanko. Następnie anal i zaraz po nim spust w paszczu. Wtedy bankowo będzie zadowolony i do ciebie powróci, niejeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
byłam:D ale zawsze najpierw chciałam nacieszyc się męzem, potem miec dzieci:) a zbytnio czasu nie mam, wiec musze szybko wziac slub..bo 2012 koniec swiata sie zbliza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
poza tym on mnie kocha i ja go też:) długo się broniłam;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×