Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

Dziewczyny tylko żeby to nie był początek końca naszego forum :( Ja to juz tak z przyzwyczajenia jak kompa właczam to ręka sama mi klika o2. i wchodzi na na nasze forum :) No ale chyba taka stara nie jestem zebym nie przystosowała sie do nowosci.. A wy to juz i tu i tam piszecie ?? To dawajcie namiary bo ja zielona. Florianko kurcze u nas też dziś takie spanie bylo, miałam wrażenie że przespał cały dzień. ooo Moni nie mam nic na mala, prosze spróbuj jeszcze raz. Anna80 tez jestem za .. Logujcie się na nikach stąd bo nie połapiemy sie potem :) Wy już choinki ubieracie a ja musze kupić, nie mam nawet bardzo miejsca na nią. Marzy mi się żywa w doniczce taka rosnaca z roku na rok. I tak zrobie. to nasze pierwsze swieta w naszym wlasnym mieszkaniu. Kupię taką małą w doniczce, potem będzie rosła na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEŻ BYM CHCIAŁA ZYWA ALE U MNIE W DOMU JEST ZA GORACO NA TAKIE CUDO. ALE ZA TO MAM MNÓSTWO ŻYWYCH STROIKÓW. BO UWIELBIAM STROIĆ DOM NA ŚWIĘTA:) SAMA JESTEM CIEKAWA CZY TO NOWE FORUM WYPALI? JA TEŻ ZAWSZE Z PRZYZWYCZAJENIA WCHODZE TAK JAK WCHODZE I JUŻ. IDE TERAZ UBIERAĆ MAŁĄ CHOINKĘ DO POKOJU MOJEJ SRARSZEJ CÓRY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sierpniowe mamy! Mam o sprzedania jedno op. tabletek antykoncepcyjnych AZALIA (dla kobiet karmiących piersią). Jesli byłaby któraś zainteresowana to prosze o maila she83.b@go2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna choineczka :) Oryginalna. To tej małej zdjęcie też poprosimy. Nie wiem co z tamtym forum, próbuję coś napisac ,a le nie da się, bo mi się się wyświetla brak for i brak tematów, Moni co się dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu już masz dostęp, Małgosia zobacz w swojej skrzynce mailowej bo wyslalam Ci wszystkie informacje, Julcia musisz sie zarejestrowac, a ja Cię potem aktywuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przyzwyczajenia można zmienić, tamto forum też jest fajne,, tylko dołaczcie do niego bo nam Was brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, a na pewno weszłas w dobre forum, bo dopiero to 2gie to bylo to nasze, ja nie mam w ty nikogo oczekującego na aktywację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka miałam rację to nie to forum, wyslałam Ci 2 maile, w drugim napisalam WAŻNE- poprawne forum, loguj sie na to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienko... ja juz pisałam nie ma żadnego klucza, po prostu wchodzisz i sie logujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka66
JA DALEJ NIE WIEM O CO BIEGA. DALEJ KAZA CZEKAC NA JAKIŚ KLUCZ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Nie wiem czy wszystkie mnie pamiętacie ;P bo długo nie pisałam. Żabciu dziękuje za pamięć. Jakoś ostatnio coraz mniej czasu spędzam przed kompem, a jeśli już to trochę zalegam na allegro. Ledwo znajduje czas na pisanie bloga ale obiecuje się poprawić. Mój niunio skończył kilka dni temu 4 miesiące i rosnie jak na drożdżach. Ma ok 74cm i waży już 9 kg. Od dwóch tygodni przekręca się ju błyskawicznie na brzuszek, coraz fajniej gaworzy, odkrył juz swoje stopy i od dawna już siada. Giba się na boki ale i tak nieźle potrafi się utrzymać. Na leżąco marudzi, już jest znudzony patrzeniem w sufit. Ze zdrówkiem jest wszystko w porządku, jest bardzo silny i strasznie energiczny. Cały czas karmię cyckiem, próbowałam czy ogarnie butlę ale szybo sie nauczył więc spokojnie znów przeszłam na cycka. A butla chciałam nauczyć bo przez święta i w sylwestra muszę go trochę odstawić. Potem wracam do karmienia piersią o ile pokarm mi nie zaniknie. Mały ładnie śpi w nocy cały czas choć ostatnio zamiast jednego razu na żarełko budzi się 2 razy. Śpimy długo bo do 9-9.30 więc mam luz blues. Chodzi spać 21-22.00 Wózek już na niego ledwo, ledwo i pomimo najdłuższej na rynku gondoli za długo mi nie posłuzy :) Pozdarwiam was wszystkie dziewczynki, naraze bez stosunków do waszych wypowiedzi bo muszę nadrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarino,jak fajnie ze do nas wpadlas:))wlasnie sie sprywatyzowalysmy i przeszlysmy na inne forum:)takie bez podczytywaczy,dolacz do nas,podaj maila,to wysle namiary a moni cie przyjmie do spolki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia 66
jestem u mamy. nie moge wejsc na nowe forum. pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×