Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

Zapraszam do pogawędki wszystkie przyszłe mamy:) Ja sama mam termin na połowę sierpnia tego roku. To moja pierwsza ciąża, mocno wyczekana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabik
Witam. Ja mam termin niestety dopiero na koniec września ale chętnie was podczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) ja już lada dzień zostanę mamusią:) Dziś byłam na wizycie kontrolnej i wszystko jest w jak najlepszym porządku:) a Ty jak się czujesz? w którym tc ciąży jesteś? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie się dzisiaj zaczyna 23 tydzień. Nie wiem kiedy to zleciało ale mam nadzieję, że ta druga połowa zleci jeszcze szybciej bo doczekać się nie mogę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUSIA
witam serdecznie młode mamy :)ja już mam jedno maleństwo ,i tak jak wy mam termin na sierpień .Mój mały kończy w sierpniu 2 latka i może urodze na jego urodzinki.? mam dwa terminy ze względu na to ze okres spóźnil sie 10 dni wiec jeden termin to 19 -08 a drugi 29-08.Zobaczymy :) zapomniałam dodać że teraz w brzuszku mam dwoje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jak ten czas leci pamiętam jak ja czekałam na poród :D a teraz mój synek w sierpniu skończy 3 lata trzymajcie się ciepło siepniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja też chętnie się przyłącze termin mam 27.08 i dodam, że będe mieć bliźniaki.....długo wyczekiwane dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja też chętnie się przyłącze termin mam 27.08 i dodam, że będe mieć bliźniaki.....długo wyczekiwane dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcusia a kiedy miałaś ostatnią @? Lekarz mi wyliczył termina na 16 sierpnia a ja sobie sama na 19-tego bo wiem dokładnie kiedy miałam iwulkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, ale z Ciebie szczęściara!!! :) Ja też tak pocichutku liczyłam, że może nóż widelec ale u mnie nie ma bliźniaków w rodzinie tak więc marne szanse..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Zazdroszcze wam, że już znacie płec swoich maluchów. Ja do gin idę w czwartek i może wreszcie wtedy się dowiem co będzie. Ja w sumie nie marzyłam o bliźniakach, ale w mojej rodzinie były bliźniaki w męża też więc w sumie można było się troszke tego spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveve
to i ja się dołączę jestem w 18 tc i termin mam dopiero na polowe września ale miło będzie z kimś pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveve
ja właśnie jestem na L-4 dziś byłam u lekarza oczywiście jestem przeziębiona :( trochę martwię się o mojego maluszka.. a Wy dziewczyny nie chorujecie? jeśli tak to co bierzecie na przeziębienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neti75
Hej-dziewczynki,-dołączam do grupy "sierpniówek".........termin mam na 24.08...nie znam jeszcze płci,w piątek mam kontrolę ,może będzie coś widać...... W domu mam chłopca -8 lat.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że sierpniówek nam przybywa :) eveve na naszczeście nie chorowałam wogóle i mam nadzieje, że tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam przeziebiona w 12 tc i na szczescie byla to zwykla wirusowka ktora sama minela i zakonczyla sie tylko katarem:)) tez was tak swedza sutki?mnie ostatnio strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie dołacze ;) Chyba bede pierwsza , bo termin mam na 01.08 :) I to bedzie chłopak ;) Pozdrawiam sierpniówki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveve
ja też mam nadzieję, że to przeziębienie szybko minie... mnie też swędzą sutki :) i ogólnie tak trochę bolą.. i brzuszek też swędzi i zauważyłam jaki mam owłosiony brzuch :D koło pępka od dołu włoski mi dęba sterczą :D pewnie będzie chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eveve ja tez mam okropnie owłosiony brzuch! Normalnie ciemne włoski! a nigdy nie miałam ;) i potwierdzone chłopak ;) wogole to w tym roku wysyp chłopców ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveve
dzień dobry przyszłym mamom :) ja już na kafe bo siedzę w domu na L-4 i muszę wam powiedzieć że czuję się coraz gorzej :/ mam tylko nadzieję, że z moim maleństwem będzie wszystko dobrze i to przeziębienie mu nie zaszkodzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam termin na 1.08 :) niestety, mój mały uparty szkrab w brzuchu nie chce współpracować i dalej nie znam płci, ale wydaje mi się, że to kobieta... bo przecież dziewczyny są bardziej wstydliwe :D mój synek od razu bez zahamowań pokazał na USG swojego pisiolka, żeby wszyscy nie mieli wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Z tym wysypem chłopców to całkiem możliwe! Hehe... ja jestem w 33 tc i czekam na Federico. Szczerze mówiąc obecnie za chiny nie chciałabym wrócić do 4 czy 5 miesiąca, ale wtedy przynajmniej się dobrze czulam i czas nie dłużył się tak jak teraz. Teraz głównie siedzę w domu i każdy dzień wydaje się dłuższy... . Chciałabym już zobaczyć maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przylączam sie i ja :) termin mam na 18 sierpnia,ale oczywiscie z kazdm usg sie to zmienia :P bedzie podobno dziewcznka-juz 2 lekarzy potwierdzilo..narazie faszeruje sie 2x dziennie nospa bo strasznie mnie boli podbrzusze i twardnienie czasem brzuch. Mala juz kopie codziennie i sie wierci..nie wiem tylko cz brzuch nie jest za nisko..jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja na L4 jestem od miesiąca. Zaczęło się od problemów z kręgosłupem. Przez trzy tygodnie miałam ucisk na kość ogonową. Prawie nie mogłam chodzić. Jak miałam wrócić do pracy to przyplątała się angina i mój ginekolog wysłał mnie na zwolnienie już do rozwiązania. Jak byłam w 7 tc to przeszłam grypę żołądka. Myślałam, że ta ciąża się nie utrzyma, ale wszystko jest ok. W poniedziałek byliśmy na USG. Mały prawidłowo się rozwija, ja też czuję się bardzo dobrze. Czasami brzuch mi twardnieje, ale lekarz mnie uspokoił. Podobno to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveve
Florianko jesteś w 21 tc i będziesz na zwolnieniu do rozwiązania? jejku ja bym chyba zwariowała w domu.. mam nadzieję że u mnie nie będzie takich rewelacji.. choć od początku ciąży jestem już 2 raz na zwolnieniu.. chociaż i tak jestem w bardzo komfortowej sytuacji bo pracuję tylko do końca maja a potem mam waaakaacje :) (pracuję w szkole i moi uczniowie idą na praktyki 28 maja a ja od tego czasu mam już wakacje... do rozwiązania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveve
aha no i zapomniałam dodać, że z tym wysypem chłopców to chyba prawda bo mój to podobno też chłopak :) ale mam minimalne nadzieję że może jakimś cudem jeszcze będzie dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie to przeraziło na początku. Nie chciałam iść na zwolnienie, ale na tą anginę dostałabym kolejne dwa tygodnie a pracuję jako doradca klienta więc kontakt z zarazkami miałabym non stop. Jakoś daję radę w domu. Akurat mamy remont więc pochłania mnie wybieranie mebli, płytek i farby. Potem musimy urządzić pokój dla Małego. Planujemy też wyjazd. Tylko we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×