Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Meredith_

18-tka !

Polecane posty

Wybieram się w sobotę na 18-tkę do kolegi i koleżanki (wyprawiają razem). Zamierzam włożyć małą czarną z brokatem (bez ramiączek, przed kolano) i czarne sandałki na szpilkach. Pilnie potrzebuję propozycji fryzry, makijażu i biżuterii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz włosy?? jakiej długości jak gęste , naturalnie kręcone czy proste, z grzywką czy bez, jaką masz karnacje , kształt twarzy, lubisz się w spiętych włosach czy wolisz rozpuszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj bo za chwile idioci
Cie zjada ze zaloba a Ty po 18-stkach chodzisz :p Co do fryzury to rozpuszczone włosy pofalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, zapomniałam napisać. włosy mam ciemnobrązowe, mniej-więcej do łopatek, leciutko ścieniowane, naturalnie... ani proste, ani kręcone, takie lekko falowane.bez grzywki. karnacja bardzo jasna, twarz owalna, na codzień mam rozpuszczone.;) to chyba odpowiedzi na wszystkie pytania.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@uwazaj bo za chwile idioci: Żałoba podobno jest do piątku, jestem głęboko wstrząśnięta, ale nie wypada nie iść, skoro zostało się zaproszonym miesiąc temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz jasną karnacje to nie maluj bardzo ciemno oczu przede wszystkim uważaj na kredkę ,żeby z nią nie przesadzić bo teraz jest moda na oczy podkreślone czarną kredką. Ja na Twoim miejscu do tego stroju albo wyprostowała bym włosy tak aby były idealnie gładkie albo leciutko pofalowała ale tak ,żeby nie skróciły włosów i lekko bym je podtapirowała :) wracając do makijażu to ja bym na dolnej powiece nie malowała niczym albo leciutko kredką ale tylko w kącikach na górnej powiece cieniutka kreseczka elajnerem i mocno wytuszowane rzęsy :) co do biżuterii to ja bym postawiła na grubą srebrną bransoletkę i duże kolczyki :) ale zależy jaki masz kolor butów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, bardzo mi pomogłaś.;) Twoja wizja mi się podoba. a buty mam czarne na lekkiej platformie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie dajcie spokoj z ta zaloba. Mi odwolano fitness na caly tydzien, moze pora abym przerzucila sie na suchy chleb i wode, bo jedzenie tych wszytskich pysznosci jest nie na miejscu w obliczu tak wielkiej tragedii (Wiem, Ironizuje, ale przerazajace, ze kazdy z ta zaloba co chwila wyskakuje, tak jakbym miala cale swoje zycie odlozyc na bok i wegetowac do konca tygodnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×