Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to takiego??????????

Novision - co to takiego?

Polecane posty

Gość co to takiego??????????

dostalam propozycje takiej pracy, zna to ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to takiego??????????
to niezle jaja, a pomyslec ze na powazanym goldenline mnie zwerbowac chcieli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euzebia11112222
no nie wiem ale jak dla mnie to jest dostawca systemów ERP i to calkiem niezly bo z wyższej półki. poczytaj ERP Navision

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek z Zawoi
Novision to Akwizycja produktów ubezpieczeniowych. Dawniej sprzedawali koniobijki automatyczne , ale rynek zalały tanie ręczne Koniobijki i oni padli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza12
może się ktoś jeszcze wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek z Zawoi
wszystko zostało napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Koniowalski Wytrzepał
Ja w ramach projektu Novision ruszyłem z produkcją koniobijek automatycznych. Zainteresowani proszę pisać do mnie na Słomiana naa maila grzegorz_koniowalski_wytrzepal@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Koniowalski Wytrzepał
Ja mam teraz dodatkowo Biznes Krzesełkowy ze Staszkiem Torbiszewskim se go robimy , ale to pszyszłość jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Koniowalski Wytrzepał
Ty Staszek Torbiszewski nie śmiej sie z moich trzech włosuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek Torbiszewski
Nie czech włosuf tylko jeden. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnr
Witam. Osobiście współpracuję z firmą Novision od ponad 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jak zaczęła sie moja współpraca z tą firmą? Otrzymałam zaproszenie na ciekawą konferencję z gościnnym występem Cezarego Pazury. Program z cyklu "Finanse na wesoło" bardzo przypadł mi do gustu. Po spotkaniu w warszawskiej Sali Kongresowej po miesiącu postanowiłam wybrać się na szkolenie Novision. Prawdę mówiąc to nikt mnie w tym wszystkim do niczego nie zmuszał. Sama postanowiłam wydać 450 zl na szkolenie. 2dniowe konferencje szkoleniowe to zastrzyk ciekawej wiedzy, z której korzystam do dzisiaj. Wciąż podnoszę sobie poprzeczkę i powoli wspinam się po szczeblach kariery w kierunku niezależności finansowej. Równocześnie wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Firma Novision pozwoliła mi zrozumieć na czym polega proces oszczędzania, że warto zadbać o przyszłość finansową, jak zaprzegnąć do pracy swój kapitał i co zrobić by stać się rentierem? Zmieniło sie moje myślenie na temat finansów i oszczędzania. Otworzyłam sobie ciekawy program oszczędnościowy, który zaproponowała mi Skandia. Zaczynam spoglądać w przyszłość z pewnym spokojem, którego wcześniej nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Koniowalski Wytrzepa
Czy sa tu jacyś zboczeńcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajka zapytajka
'Dzięki Novision poznałem definicję rentiera. Dzięki Novision nawet poznałem rentierów. Dzięki Novision zrozumiałem jak ważne są pieniądze, jak ważny jest proces oszczęzania. Novision nauczył mnie tego, że warto już dziś zapanować nad swoimi wydatkami. Dzięki Novision wiem też że w przyszłości nie zginę bo mam duże oszczędności, dzięki systemowi i programowi jaki zaproponował mi Novision.Narazie widzę same plusy współpracy z Novision. bo pomimo burzy sztormu i dużego wiatru mój żagiel jeszcze się nie złamał. " A PO ZA TYM, WSZYSTKICH MAM W DOMU I NA STRYCHU TEŻ PORZĄDEK :) Tak twierdzi mój lekarz...psychiatra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×