Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malineczka34

Jaką kawę wybrać?

Polecane posty

Gość chyba tylko opakowanie
jak wiemy ,że kawa dobra to ładne opakowanie nie musi być byleby szczelne było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
Jakiej ceny nie dalibyście za kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
Mogę znaleźć gdzieś Wasze opinie na temat kawy, czy tylko pisaliście na moim poście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka wiosenna może być???
po co te linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka34
Gdzie mogę jeszcze szukać informacji o kawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jaką kawę ziarnistą polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1234hdgc
hej, też szukam dobrej kawy, niestety tu gdzie mieszkam nie ma zbytniego wyboru.. słyszałam ze lavazza jest dość dobrą ale chyba drogą kawą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja bardzo lubie tchibo mild, koniecznie ziarnista. dla mnie kawa zmielona samej smakuje najlepiej. a wy co u niej myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachlopca
ja uwielbiam zlota Douwe Egberts. Jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKinga
Douwe Egberts, Idee Caffe, Woseba najlepiej ziarnista. W Intermarche jest też kawa ziarnista, w takich złotych opakowaniach - bezmarkowa a dobra do ekspresu z funkcją mielenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AArllee
Jeżeli zależy wam na dobrym smaku kawy to warto poradzić się jakiegoś specjalisty, ostatnio kupowałam kawkę na www.kawywloskie.pl i przemiły Pan mi elegancko doradził:) Wiadomo każdy ma inne gusta i smaki, dlatego ciężko polecić jest komuś coś jeżeli nie znamy jego upodobań, wystarczy kilka kluczowych informacji i już można coś poweidzieć. Dlatego myślę że warto skorzystać z fachowej porady w specjalistycznym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała biała
Ja zawsze kupuje kawę z jednego sprawdzonego sklepu: www.ekstrakawa.pl/ Przetestowałam już wielu różnych producentów, których maja w sprzedaży i kawki zawsze były oryginalnie zapakowane i swieżutkie. Ostatnio mój ulubiony typ, to: http://www.ekstrakawa.pl/Kawa-ziarnista-La-Brasiliana-Oro-Rosso-1-kg Polecam, spróbujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją faworytką jest Tchibo 100% Arabica, ta w granatowym opakowaniu, lubię też ziarnistą LaVazzę i kawy z palarni, często bywam i biorę różne gatunki tak po 100g, żeby od razu wypić :) Ostatnio próbowałam kawy palonej z whiskey - wyborna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niedrogich (do 40zł/kg) mogę polecić dallmayr prodomo i mk cafe premium. Jak uda się wyrwać w promocji Lavazzę to też warto. Zielony Jacobs też jest ok, szczególnie ten niemiecki (często w niemieckich sklepach jak Lidl można dostać niemiecką wersję, smakuje mi bardziej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dallmayr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest Taki wybor ze znajddziiesz cos dla swojego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu zasmakowała mi MK Cafe - moim zdaniem relacja między jakością a ceną robi w tym wypadku wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije nescafe cream :) tylko :) przez internet nigdy nie zamawiałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaj
Nazwa może ci niewiele mówić, alekawa mielona DOUWE EGBERTS GOLD jest genialna. Delikatny smak, aromat i sama przyjemność picia - te kawy, które znałem z nazwy z reklam czegoś takiego nie dawały. Nie wiem jak jest z jej dostępnością na mieście, ja kupowałem w sieci - http://www.trafika.pl/pl/p/Kawa-mielona-DOUWE-EGBERTS-GOLD-250g./714 A jeśli już tak zamawiacie, to lepiej kupić od razu kilka opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paldzien
DOUWE EGBERTS GOLD jest wyjątkowa, większość kaw sprzedawanych w masówce nie daje takiej jakości, zresztą kto lubi prawdziwą kawę, ten wie o czym mówię. Coś jakiś czas staram się szukać szczególnych smaków, dobierać je jakoś sensownie i to mi zazwyczaj się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania matuszczyk
W tym samym sklepie macie kawę mieloną DALLMAYR PRODOMO. Tutaj na prawdę unikalny smak kawy - jestem fanką kaw, a nie potrafię wskazać drugiej kawy, który by mi tak odpowiadała smakowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medek
Najlepsza kawa je jak se kupie tak ze pińć rużnych i pomieszam. Dodam do tego troszku paznokci cieńko pociętych i baboków zez nosa. Suszony bobel dobrze zestarty tesz dodaje aromatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kawy, to początki bywają bardzo trudne ;) czasem ciężko jest się przekonać do tego nietypowego (przy pierwszym poznaniu) smaku. Dlatego też proponuję zacząć od czegoś lżejszego na sam początek kawę rozpuszczalną. Ostatnio nawet widziałam promocję w polomarket na Jacobs Velvet :) http://www.polomarket.pl/pl/promocja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kawy, to wszystkim początkujacym radze zaczac od rozpuszczalnej, bo inaczej od razu sie zniechęcicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×