Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzooooona!

Chciałybyście by przyjaciołka ubierała sie tak jak wy??

Polecane posty

rozwalił mnie ten tekst-> zara szyje min. w indiach i kamboży. wszystkie firmy odzieżowe sieciowe szyją w najtańszych miejscach nawet solar to made in china. jedyną z polskich marek która szyła w polsce był hexeline ale chyba też już się przerzucili. wkurzooooona -> yyy w h&m masz sukienki za 35 zł obecnie więc nie wiem jak tanie musiały by być rzeczy żeby cie zadowolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzooooona
nie chodzi mi o sukienki za 35 zł. tylko np t-shirty za 80 zł. ;) uwazasz ze zwykły T jest wart az tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzooooona -> ale są też t-shirty za 10-20 zł. akurat w h&m zwykłego podkoszulka bez nadruku, wzoru, ozdób, w standardowym kroju za 80 nie widziałam. a kolekcje znam dość dobrze. więc nie przesadzajmy jeśli jest w jakimś specyficznym stylu i komuś się spodoba i jest w stanie zapłacić za to 80 zł to gratuluje decyzji firmie bo przynosi to duży zysk. przesadzasz i to mocno. h&m należy do tanich sklepów oczywiście ma też ciuchy drogie to normalne większość sklepów szyje w różnych cenach najtańszą linie później średnią a w końcu najdroższą. wiadomo im taniej tym gorsza jakość niestety nie zawsze działa to w 2 stronę. w h&m masz tanią linie gdzie sukienki mają cenę 35 zł a topy 20 i drogą linie gdzie z 100 i 80. w droższej linii firma sugeruje że są z lepszej jakości są bardziej pomysłowe stylowe itp (nie zawsze tak jest) hmmm sprawdzam właśnie metki z hexe i nie ma na nich made in ani na stronie więc nie wiem gdzie szyją kilka lat temu była to jedyna firma szyjąca w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas był jeden sklep hexeline ceny zawrotne raczej ale ciuszki śliczne i zlikwidowali a takie ładne cuszki były :(nawet sie na wystawe przyjemnie patrzyło zrobili jakieś deni cler i butiki z drogimi rzeczami :( a ja i tak uwielbiam ciuchlandy zawsze cos zajebiaszczego upoluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzooooona
no ciucholany to naprawde fajna rzecz. chociaz teraz sa tak popularne ze do polski sprowadza sie tony ubrań. i niestety tez ubrań 2 klasy ktore jedynie na szmaty sie nadaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w morde misia -> między innymi płaci się za szycie w pl. deni cler to ten sam styl ale ceny są wyższe (za italy:P). przy -70% ceny stają się znośne tak jak w zarze bez przeceny. ja podziwiam dziewczyny którzy umieją coś fajnego znaleźć w ciucholandach. mimo że w sieciówkach znajduje perełki na wyprzedażach w ciucholandach nie. Myślę że to spowodowane moimi wysokimi wymaganiami dla ciuchów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam ciuchlandy a jak znajduje się czasem ciuszki only zary czy levisy i wranglery z metkami nówki albo bianca czy olsen to naprawdę warto mnie czasem zastanawia gdzie trafia używana odzież z najwyższej pólki bo to sa dopiero perełki na ciuchlandach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwalił mnie ten tekst -> są ciucholandy z odzieżą z wyższej półki ale ceny też są stanowczo wyższe. jak jesteś z krk to mogę ci podać adresy kilku choć aj osobiście nic w nich nigdy nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatnaaa
a co myślicie o sklepie Butik? o jakości ich rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z początku sie czytało fajnie
nie chciałabym nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leginsomaniaczka
hehe metki jak metki moja ciotka pracuje jako krawcowa a jakie przyszywaja metki ? made in france haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
wypad z ciuchami z dziweksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuropata
Nie zebym jakoś bardzo chciała, żeby koleżanka czy przyjaciółka ubierała się tak jak ja, ale chyba by mi to nie rpzeszkadzało za bardzo. Moze kup od czasu do czasu coś w szmateksie, mała szansa, ze dostanie gdzies cos podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu, jak dla mnie. z kuzynką wymieniamy się ciuchami czasem (co 2 szafy to nie jedna), a moja przyjaciółka jest trochę innej budowy wiec podmianki niestety nie wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci ktoś odetnie głowę?
nigdy w życiu ja bym w ryj dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem ze 5zeta bo to
nie bo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka tak samo małpuje -.- kiedyś sobie kupiłam takie jedne buty i przyszłam w nich do niej i na drugi dzień dowiaduje się że jedzie po nie do sklepu -.- i tak samo tydzień temu, przyszłam w nowych butach i za 2 dni ma te same jejuu mówiłam jej to że nie chce żeby kupowała tych ciuchów co ja mam ale ona mi chamsko odpowiedziała że ją to nie obchodzi i będzie miała ubrania jakie chce uhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sobie coś kreujesz przez kilka lat, taka c**a przychodzi i zabiera. Trafiłam kiedyś na psychopatyczna znajoma, kopiowala styl, ciuchy, włosy, makijaż, zachowanie, gadała z moimi znajomymi, przy tym robiła intrygi na mnie, noo k****a trafiłam na psycholkę!! Zerwalam kontakty, ale jak kiedyś zobaczyłam, że zaczęła też naduzywac solarki (ona się słabo opala, ja mam naturalnie ciemna karnacje) i zaczęła krecic włosy to kazalam jej iść do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego mamy zupełnie inna budowe ciała, ja jestem kobieca u niej nie widać ani piersi ani bioder ani tyłka... Jaka była zła jak nie mogła zmalpowac. Wystrzegajcie się takich wrednych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×