Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

sucha skóra dłoni

Polecane posty

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy krem do rąk? Skończyła się zima, myślałam ze kondycja skóry na dłoniach się poprawi, a tymczasem dalej mam suchą i popękaną. Macie na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddaaasss
Na skorę rąk i paznokci dobry jest krem do rąk len evy natura, dobrze nawilża naskórek i wzmacnie płytkę paznokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
A ja mam jakiś zwyczajny krem wiśniowy z rossmanna, a te bardziej profesjonalne podbieram koleżankom w pracy :P Na szczęście są cudowne i kochane i mnie same częstują :P Słodziaki moje :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego jak bardzo masz wysuszoną skórę i ile masz lat. Najczęściej pomaga zwykły krem nałożony grubą warstwą na noc +specjalne rękawiczki. W innych przypadkach lepiej sięgnąć po bardziej "treściwe" kosmetyki tego typu http://www.e-lek.pl/104722,dermedic-prosensiv,100199.html nie tylko zwalczające problem suchości,ale również wykazujące właściwości ochronne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupa dupa Panie Paździoch
Krem z koziego mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik_Decubal
Skóra rąk wyjątkowo jest narażona na wysuszenie. Krem do rąk Decubal jest bogaty w składniki odżywcze. Zawiera między innymi naturalny olejek z awokado, który pielęgnuje skórę, witamina E dostarcza jej dodatkowej wilgoci, kwas hialuronowy pomaga utrzymać wilgotność, a silikon tworzy na skórze warstwę ochronną. http://decubal.pl/intensive/hand-cream Pozdrawiam, Iwona Drobicz eRzecznik Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako "krem" stosuję maść z witaminą E, ale generalnie stosuję kurację moczenia dłoni w ciepłym oleju rzepakowym (on sam w sobie ma dużo owej witaminy więc super działa na skórę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×