Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klitajmestra

Trioxil

Polecane posty

Lek przeciwko trądzikowy. Dość drogi, ale wolałabym uzyskać kilka opinii osób, które miały z tym cokolwiek wspólnego, bądź słyszały od kogoś jakąś opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam i od dzisiaj zaczynam kurację. Mi na dłuższą metę nie pomogło nic, także nie mam wielkich nadziei związanych w trioxilem, no ale zobaczymy. W necie oprócz reklam trudno znalezć jakiekolwiek opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby babcia miała wąsy
Ja stosowałam z innego powodu, ale efekt był rewelacyjny - polecam. Pamiętajcie, że nie na każdego wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_123
Ja też stosowałam ten żel z polecenia koleżanki. Pomógł mi bardzo, nawet chyba bardziej niż samej koleżance. Hahaha, ale pewnie to kwestia indywidualna. Ja polecam tym bardziej, że czasami na jakąś cenową obniżkę można trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczka_12
A stosował ktoś z Was tabletki Nonacne? Znalazłam je w jakimś rankingu i dobrze o nich piszą i tak się zastanawiam. Zamawiał je ktoś ze stronki http://nonacne.pl/? Bo szukam naprawdę skutecznej metody i nie chcę wyrzucać kasy w błoto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Trioxil ze sklepu vitalab.pl i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona, po dwóch miesiącach na mojej skórze nie było widać krost, ten żel jest bardzo fajny, bo super wsiąka w skórę i przede wszystkim jej nie wysusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×