Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maryla55666

co sądzicie o imieniu dla dziewczynki Dalia?

Polecane posty

Gość hi hi*
Nie podoba mi się.To tak jakby dziecko nie umiało powiedzieć "r" i zamiast Daria mówilo Dalia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalia:)
mam tak na imię. Nigdy nie zamieniłabym na inne. To, że jest mylone z Darią nawet jest zabawne. Zwłaszcza gdy widać zaskoczenie na twarzach osób które pierwszy raz stykają się z tym imieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metamorfoza45
Kilka dni temu był artykuł na onecie jak rodzice krzywdzą swoje dzieci imionami nadając nie polskie imiona a na dodatek spolszczone. Czy twoje jest polskie czy nie polskie to nie wiem ale śmieszne i śmiesznie będzie się kojarzyć wielu osobom. W tym artykule było super opisane- że takie imiona nadają rodzice o niskim statusie społecznym- potwierdzają to urzędnicy z USC a niekiedy nawet w rodzinie jest kilkoro dzieci i każde następne ma coraz bardziej śmieszne imię- imiona są coraz bardziej mieszne bo z każdym rokiem rodzice coraz bardziej są pijani jak wymyślają imiona. Weźcie się wszyscy zstanówcie zanim nadacie imię dziecku, żeby kiedyś dziecko nie wstydziło się waszego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
Baardzo mi sie te imię podoba. tak chcę nazwać córeczkę!!!! a Idalia? okropne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bghbghh
dalia? to chyba jakiś ponury żart. nieładne i to bardzo nieładneee, skrzywdzisz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idalia albo dalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalia ladne imie, kiedys poznalam dziewczyne o imienie Dalia, bardzo ladna dziewczyna, sliczna i mila a jak sie przedtawiala mi pierwszy raz(miala jakies 17-18 lat) mniej wiec tak: Dalia jestem, jak taki kwiatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idalia bez sensu, po co to I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia kwiatek
ja mysle ze to bardzo sliczne imie jest bardzo zadkie a pozatym ja tak mam na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalusia
Mam 11 lat i tak się nazywam : Dalia, lubie swoje imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama X
To już imię mojej córki. Przesądzone :) Tak ją nazwę już za parę lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny topik na kafe. decydujesz sie na dziecko a nie mozesz zdecydowac sie na imie?! dorosnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sliczne imie ! Nie jest banalne ale cieple i kojarzy sie z czyms milym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne imie ale moglabys sama o tym zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama Dalii
Wątek stary ale dla przyszłych czytajacych - Dalia to piękne imię, tak dałam na imię mojej córce 16 lat temu i nigdy tego nie żałowałam. Dzięki temu moja córka jest charakterystyczna, zauważalna od pierwszego momentu. Zawsze pozytywnie jest odbierana przy pierwszym poznaniu. Cieszę się, że nie każdy rodzić widzi piękno tego imienia bo nadal jest mało jej imienniczek. Ja spotkałam tylko jedną. Moja Dalia jest dumna z tego jak ma na imię. Dla rowieśników jest Dalą albo Dalką, dla mnie była mała Dalunią albo Dalusią, a teraz jest poprostu 16 letnią piękną Dalią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam tak, czytam i się dziwię. Jak krzywdzi się dziecko, nadając mu imię Dalia? Ja uważam, że parę lat temu rodzice krzywdzili dzieci dając imię Aleksandra bądź Magdalena. Gdy byłam młoda modne były Małgosie (miałam ich w klasie 7!!!), Renaty i Jolanty (po 3). Taki polski owczy pęd. Dotąd potrafię powiedzieć, ile ktoś ma lat, słysząc jego imię. Dla mnie Dalia=super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle, dużo piszecie, nic nie wiecie. Dalia jest imieniem pochodzenia arabskiego i oznacza osobę z włosami, które opadają w puklach jak kaskada. Tak więc, drogie mamy, jak wymarzone dla córki o pięknych włosach. Imię przepiękne, poetyckie i bardzo kobiece. A co do polskich tradycyjnych imion : znam chyba z 10 Marysiek, 6 czy 7 Amelek a Wiktorii, Magdalen i Aleksander to już nie zliczę. Owczy pęd polskiego narodu, gdzie każdy małpuje od każdego. Miałam w klasie 7 Małgosiek, 4 kuzynki Małgośki. Okropność:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię Dalia - piękne pochodz. arabskiego* Nie uwažam że Zuzanna to ładne imie nikt u nas nie mówi "Suzi" tylko Zuska więc co to za imie Zuska intymnie* Imiona wojowników nie, bo to energie zabijaków, a sięgnąć pamięcią wstecz co do imion królewnych nigdy one nie były mądre , zawsze zachłanne, kazały ścinać głowy, podporządkowaly sobie mężczyzn dla sławy, tytułów tak samo dot. to królów dawnych epok...Imion sw. też unikać* Szukajmy inaczej z rozwagą, powoli z namysłem żeby nie przyciàgać niekorzystne energie w imieniu z myślą o przyszłości dziecka a nie upodobane rodzicom czy babciom bo imieniem dziecka kreślimy mu przyszłe życie dobre lub nie koniecznie gdy imie jest ośmieszane...*Indianka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

IMIĘ DALIA MI SIĘ PODOBA I WŁAŚNIE TAK POSTANOWIŁAM ŻE MOJA NAJSTARSZA CÓRECZKA OTRZYMA NA SWOIM CHRZCIE ŚWIĘTYM IMIĘ DALIA 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 IMIONA OWOCOWE MI SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBAJĄ TAKIE JAK : JAGODA , MALINA , KALINA ORAZ LILIANNA I LAURA I MALWINKA 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖 A Z DELIKATNYCH IMION WYBIORĘ IMIONA : KLARA , NELA NO I JEDNO KRÓLEWSKIE JADWIGA 💖💖💖💖💖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

IMIĘ DALIA MI SIĘ PODOBA I WŁAŚNIE TAK POSTANOWIŁAM ŻE MOJA NAJSTARSZA CÓRECZKA OTRZYMA NA SWOIM CHRZCIE ŚWIĘTYM IMIĘ DALIA 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 IMIONA OWOCOWE MI SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBAJĄ TAKIE JAK : JAGODA , MALINA , KALINA ORAZ LILIANNA I LAURA I MALWINKA 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖 A Z DELIKATNYCH IMION WYBIORĘ IMIONA : KLARA , NELA NO I JEDNO KRÓLEWSKIE JADWIGA 💖💖💖💖💖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się zastanawiam nad Dalią... Ale jest też wiele innych, pięknych i nieoklepanych imion. Ostatnio mi na przykład wpadło w ucho Nisa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×