Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mateusz_84

Młody pozna starszą

Polecane posty

Witam. Otwarcie piszę, że chętnie nawiążę znajomość erotyczną ze starszą kobietą z Torunia lub okolic. Sam mam 25 lat a poszukuję pani między 35-55 lat. Wygląd nie ma znaczenia. Liczę na spotkanie dla samej przyjemności. Dwa słowa o mnie: Ukończyłem studia wyższe, obecnie pracuję. Własnego M nie posiadam ale jest tyle innych możliwości prawda? Parę lat temu przeżyłem spotkanie ze starszą panią i było to niezapomniane doświadczenie niestety byłem w związku i musiałem tą znajomość zakończyć. Jestem osobą otwartą na wiele rzeczy. Oczekuję kulturalnych odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh. Sądziłem, że uda się zaciekawić postem choć kilka osób a tu takie buty. No cóż chyba będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Czas mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żmij84, a po co? wyrucha cię i zostawi....chyba sam nie wiesz w co się chcesz wpakować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żmij84 , pchasz się we własne sidła... są takie i znajdziesz...to modliszki:O....ale potem nie licz na zmiłowanie...i wierz mi że wiem co mówię:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie to ma znaczenie czy rżnie cię trzydziecha czy czterdziecha czy tez dwudziecha....jak trafisz na swój typ sexualny ale modliszkę to i tak w efekcie końcowym potraktuje cię niczym ścierwo....problem w tym że istniej dość wysokie prawdopodobieństwo że się w niej zakochasz..... bo w życiu tak już jest...kocha się nie to co powinno....dobry sex uzależnia...zapamiętaj to sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusek_ha
tu se poszukaj: www.sexfotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvc1987
A może być gorąca, samotna 20? nie zobowiązująco, na jedną przygodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvc1987
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvc1987
Nie otwieram linków co tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że temat się rozkręca ale nie w tą stronę co trzeba. Zapatrywania takich jak ja są o wiele częstsze niż się komukolwiek wydaje ale nie każdy ma odwagę się do tego przyznać albo tym bardziej spróbować. Wychodzę z założenia, że jak nie spróbujesz to nie masz się co wypowiadać na temat ci nieznany. Jednakże zacząłem ten temat w konkretnym celu i mam zamiar kontynuować do momentu pojawienia się jakiejś konkretnej, zainteresowanej osoby. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afh99999999999999999876554
Jesteś bardzo młody, ja 40 po przejściach, bezdzietna, nie wiem wiem co ze mną będzie, jestem załamana, samotna w moim wielkim M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvc1987
szkoda nie wiesz co tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedostepna szatynka
a co dajesz do siebie? mam 28 lat moze byc? z tym ze wygladam na mniej niz 18 , bo pytaja mnie w klubach o dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvc1987
Noszę szpilki, biustonosz noszę miseczka d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokładnie co odpowiedzieć. Wiem z doświadczenia, że spotkanie z kimś takim jak ja w celu wiadomym może mieć różne skutki. Każdy żyje jak umie. Sam nie skaczę z radości w obecnej chwili. Każdy ma jakieś przeszkody do pokonania. Ale to nie znaczy, że trzeba rezygnować z marzeń. A czasem niektóre warto spełnić. W gruncie rzeczy po to jest ten temat. Hmmmm skoro weszłaś na ten post to w jakimś celu lub z jakimś konkretnym zamiarem. Czegoś szukasz, jesteś czegoś ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvc1987
brunet to co idziemy na całość o co Ci skarbie chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mateusza pytanie
a co Cię kręci w starszej kobiecie? Dlaczego nie szukasz rówieśniczki albo młodszej, teraz jest tyle ładnych młodych dziewczyn? Proszę o odpowiedź, bo to dla mnie ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afh99999999999999999876554
Zobaczyłam post i się bardzo ucieszyłam, ponieważ chyba nie jestem spisana na samotne ,.życie na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedostepna szatynka
jaki seks lubisz? preferujesz pieszczoty? rozmowy? czy czegos innego szukasz i oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedostepna szatynka
spadaj stara kurwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvc1987
brunet to daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afh99999999999999999876554
szatynko on szukał starszej nie duk\tuj mu co ma robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×