Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meeeeegii

Na ile osób jedna toaleta w UK?

Polecane posty

Gość Meeeeegii

Nie orientujecie sie na ile osob w wynajmowanym mieszkaniu moze przypadac jedna toaleta?? Czy sa na to jakies przepisy prawne ktore to reguluja? Moj landlord chce nam "dorzucicic" do mieszkania jeszcze 3 osoby a mieszkamy juz w 6!!! I mamy tylko jedna lazienke i toalete Chyba na 9 osob nie moze przypadac jeden kibelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Meeeegi
To skandal!! Z tego co wiem najwyzej 4 osoby moga korzystac z jednego kibelka w wynjmowanej chacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqertysdf
skoro sie gniezdzicie jak szczury to tak was potraktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli tyle ma pokoi
to i ludzi upycha, a do wc kojejke rozpiszcie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meeeegi
Nie gniezdzimy sie jak szczury Po prostu w 4 bylismy tu pierwsi a landlord dopycha nam ludzi!!! Stad ten watek Jutro mamy rozmowe Jak nam dopcha jeszcze te 2 soby to sie wyprowadzamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meeeegi
Ciekawi mnie jednak czy zgodnie z prawem on moze tak robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mogę powiedzieć
to nie jest zgodne z prawem!!! idż do citizen advice bureau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydlo a nie ludzie
jak wy mozecie zgadzac sie na tak nieludZkiE WARUNKI, wynajmujecie mieszkanie, placicie za to i jeszcze pozwalacie temu kto zarabia na waszych pieniadzach, zeby pogarszal wam warunki zycia. To kim on jest waszym panem, a wy jego pacholkami? Ludzie gdzie wasza godnosc? Mieszkacie i zgadzacie sie mieszkac jak szczury, bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjj
do bydlo.... bys sie wypowiedzial/a na temat a nie pieprzysz 3 po 3! ja mieszkam w 4 bedroom house. 4ty pokoj jest malutki i nasz landlord wiecznie wynajduje jakichs psycholi ktorzy zgadzaja sie na taki malutki pokoik. na szczescie czesto stoi niewynajety ale ciezko to zniesc! myslicie ze mozemy sobie cos powiedziec? jak sie nie podoba to wyjazd bo ma cala liste ludzi ktora jest gotowa zajac moj pokoj. a mi nie usmiecha sie wieczna przeprowadzka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglos do councilu zeby
zrobili inspekcje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjj
ale jak ktos przyjdzie na kontrole to landlord bedzie wiedzial, ze ktos z nas to zglosil :/ bo ot tak sobie nie przyjda a wtedy padnie na mnie pewnie bo ja z nim najwiecej dyskutuje mimo, ze inni spiskuja po katach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meeeeeegi
No widzicie tak to wlasnie jest :-(( Dzieki ze potwierdziliscie ze to ten facet za duzo sobie pozwala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydlo a nie ludzie
to gdzie ty mieszkasz, ze w twoim miescie jest tylko jeden dom, ktory mozna wynajac? Jakos ja widze mnostwo chetnych landlordow co chca wynajac domy i sa one w roznych cenach i o roznych standardach, do wyboru do koloru. A wy sie plaszczycie przed gnojkiem, ktoremu jeszcze placicie za to ze was gnoi... Zenada A potem wiadomo dlaczego nas tutaj nie szanuja. ludzie jak sie nie umiecie dogadac i szanowac siebie to wracajcie do Polski, bo potem przez takie szmaty jak wy wszyscy mamy, my Polacy na emigracji przerabane... Zero poczucia godnosci i honoru, i jeszcze za to placa. Ja mieszkam w 3 bedroomowym domku z mezem i synem, TYLKO Z NIMI, ten 3 pokoj to tez jest maly, ale jest do naszej dyspozycji, placimy za calosc, a nie od pokoju, i nie wyobrazam sobie zeby moj landlord mi kogos dokoptowal do pokoju. W dniu w ktorym by to zrobil, zglaszam go do councila, a potem szukam innego domku, zostawiajac jeszcze w neci odpwiednia reklame tego landlorda. Na szczescie moj landlord to przyzwoity czlowiek, nigdy nie mielismy z nim problemow, on z nami zreszta tez, ale honor i poczucie godnosci trzeba miec, no i troche wiecej trzba umiec niz yes i ok... Wracac do Polski cholota, bo tylko do smagania was batem sie nadajecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie mieszkania
musza byc oficjalnie zgloszone,ze sa przeznaczone pod wynajem. Warunki jakie musza spelniac okreslone sa przepisami. Zglos sie ,tak jak ktos radzil wyzej do citizens advice bureau. Landlord nie ma prawa przeludniac mieszkania,groza za to wysokie kary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nie zglosza bo sie
boja, ze ich z domu wywali i nie beda mieli gdzie mieszkac. Ale taka prawda, ze macie to na co sie godzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meeeeeegi
Do "bydlo nie ludzie": lepiej sie poczulas jak mi naublizalas?? To nieprawda co piszesz Jakbys byla bardziej bystra i czytala wnikliwiej to bys wiedziala ze wcale sie nie godzimy na takie warunki i nie podkulamy ogonka pod siebie!!! Ja sie tylko zapytalam czy facet moze tak robic i na ile osob mozna dzielic jedna toalete I taka odpowiedz otrzymalam Przykro mi ze korzystajac z tego ze jestes anonimowa pokazujesz jak bardzo jestes niewychowana i wulgarna Pozdrowienia dla wszystkich kulturalnych kafeteriowiczow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big day
ja wynajmowałam 3 bed i legalnie mogła być nas trójka, mieszkaliśmy we czworo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallimata
niestety nie wiem czy sa na to jakies przepisy do "bydlo a nie ludzie" - przestan zgrzedzic, chyba jakby sie zgadzali na takie traktowanie to by tego topiku w ogole nie bylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellak
mieszkam w 3 bedroom house w 5 osob, w tym 2 po prostu sie wprowadzily i landlord wie, ale przymyka oko. ale tak mysle, ze moze specjalnie to robi, bo powinny mieszkac 3 osoby tylko? zaznaczam, ze 2 pokoje to double. tak jestem ciekawa na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można pujść za stodołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jak kilku na raz chce się srać? jakoś trudno pojąć 1 kibel na tyle ludzi, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie raz sikalam do puszki po piwie bo kibel zajety, mam taki specjalny lejek to tego celu bo ciezko trafic w taki maly otworek. I kiedys sie zdziwilam bo puszka byla taka ciepla. Po prostu tak sie nawalilam piwkiem ze zapomnialam o tym ze nasikalam do puszki. I wypilam te szczochy myslac ze to piwko. Zorientowalam sie na drugi dzien o o co chodzilo z ta ciepla puszka. A tego samego dnia tez zejszczalam sie w wyro. Kocham pic alkohol. To moja pasja.!!!!!!!!!!!! Jestem dumna ze jestem alkoholiczka z polski. Dziekuje za to wyksztalcenie.!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu widać, że ktoś celowo i pisząc głupoty podbija staaaaary temat, by sprowokować idiotyczną dyskusję :O komus się nudzi bo życia nie ma, biedactwo. Ja mam na 3 osoby - ja partner i dziecko - dwie łazienki - w każdej toaleta i umywalka, w jednej prysznic w drugiej wanna. milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty na pewno masz cudowne zycie BUAHAHA :D bachor pewnie dostarcza niesamowitych atrakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bachor, najgorsze co moze byc :D do tego chwali sie lazienkami debilka, ktorych ja mam w PL trzy, a sama ma ten dom na kredyt do konca zycia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest swietny sposob na oszczedzanie pieniedzy bo tak na prawde wystarczy kupic jedno piwo i jeden chleb i np 2 parowki i tak wiecie, mozna wypic to piwo i zjesc chleb i parowki i tak wiecie, wysikac i wysrac to i wypic siki i zjesc gowno i tak w kolko. Dlaczego ja wczesniej o tym nie pomyslalam. Oszczedzilabym niezliczone ilosci funcikow ujejejeee czyli od dzisiaj nie musze pracowac hahaha koniec tej meczarni ujejejejeje!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo sie uczyc to bys jak ja żarł polędwice w PL a tak musisz parówki w uk antypolski debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilo mi o to ze niewazne co zjesz, wazne ze wszystko zamieni sie w cieple, pachnace gowienko ktore pozniej jesz tak wiesz , w kolko i dzieki temu nie musisz nic wiecej kupowac , ja tak jem to gowienko od wczoraj i jest cudownie!!!!!!!! I popijam siczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mieszkasz w uka ? :D wow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×