Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość mamba si
NO TO DOBRZE NIE ZESRAJ SIE NA RZADKO PRZYPADKIEM. A SWOJĄ DROGĄ TE SYRENY TO ONI MAJĄ STRASZNE, BRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
jaka ty mamba jestes kurwa madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falek
Szczerze powiedziawszy aż mnie skręca jak patrzę co moja kobieta czyta na tym forum.... Pełno tu zadymiarzy i tyle.. Na siłę dopatrujecie się czegoś co nie miało miejsca. Przykładem są wczoraj zamieszczone zdjęcia ofiar katastrofy. ŻENUJĄCE!!!!!!!!! Bo te zdjęcia to efekt nalotu US-NATO na Jugosławię w 1999 roku. Niżej link: http://grypa666.wordpress.com/2010/01/13/kompleks-jot-na-balkanach/ Widać, że Wasze pole widzenia jest mocno ograniczone. Tylko forum i wiara w to co napisze jakiś debil/debilka.... Proszę zastanówcie się nad tym co usiłuję Wam uświadomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam okres
ja myślałam, że to pociąg jedzie :o na forum tvn24 ktoś już się dopatrzył błysku koło dzioba w momencie strzału. ludzka psychika mnie naprawdę zadziwia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mówi...
ten łażący człowiek ? nie znacie ruskiego ale to prawie jak po polsku :D :D dobrze posłuchajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledcza
widac postac, w oddali , po prawej stronie, schyla sie tak jak by cos ogladala, teraz zauwazylam, nie jest to zbyt wyrazne ale jednak widac, i powiem, ze te strzaly to mi sie od razu skojarzyly z tym ze nie niby nie moga odnależc wszystkich cial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no zobaczcie pod
koniec filmu jak mowi niech hujaj ja ciebie * cos wtym stylu , musi byc po 1 min 23 sec za drzewem jaks postac :O golym okiem to widac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjeeee
pamietacie ze najperw podawali ze 3 osoby przezyly??? 3 strzaly....a cial wszystkich ofiar nie odnaleziono ( tzn kawalków) rownie dobrze mogli te 3 osoby dobic, zabrac a do identyfikacji wystarcza kawalki........ boje sie tego wszystkiego, ruskie sa straszne a putin to zimny komuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo prawda bedzie taka
ze ten na wiezy spierdolil , podal zle im parametery skierowal gdzie indziej niz leciecmieli , mgla w lesie moze sie zmieniac , w mig to napewno nie byl spisek , ale nieszczescie i spierdolil ten z wiezy , ale Ruscy teraz boja sie przyznac do prawdy :) to jest logiczna mysl a tak do tego dojda wiec rusek posiedzi ladne latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóka z móminkuf
no kuzwa przeciez tam na pewno ktos chodzil, skoro slychac wycie syren to KTOS TAM MUSIAL JUZ BYC!!! debile myslcie!!! moze wojskowi, zanim przyjechala straz byc moze ktos tam podbiegł zobaczyc co sie stalo, czy ktos zyje etc, ktos przeciez te straz musial kurwa wezwac wiec na pewno byli tam ludzie!!! zrozumcie w koncu ze to nie byl kurwa zamach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
debilizm przeplatany ze sztuczna inteligencja co wy weiecie o zamachach jakby to byl zamach to by pierdolneli w miejscu tam gdzie by odbywaly sie uroczystosci bo w zamachu chodzi o to by zginelo jak najwiecej ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba si
ja rozumiem to ze ktos tam mogl chodzic, nie dziwi mnie ten fakt wcale, bo moglo byc tak jak piszesz. ale co oznacza ten śmiech. bo wyraznie go slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość us airborne cadence
najlepsze jaja to są na forum tvnu :D facet z początku i końca filmu jest podejrzany, bo ma teczkę i łazi z nią po lesie, więc pewnie jest zamieszany. kamerzysta też jest pewnie zamieszany, bo jest spłoszony i biega po lesie z kamerą, a to nienormalne. ktoś usłyszał słowo "pistolet", inny widział błysk wystrzału, jeszcze inny upadającego człowieka po wystrzale. wy tutaj widzicie jakieś pręty, gałązki czy inne badyle i ludzi, którzy się schylają, niektórzy widzą mgłę, inni jej nie widzą. najlepszy dowód na to, że ludzie widzą to co chcą widzieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjeeee
zamach zamach bla bla bla to bylo ciche weliminowanie a ie zamach taki jak w wtc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóka z móminkuf
jedyne co tam widze to ta ruszajaca sie galaz w 42 sekundzie i wbrew pozorom, przyjrzyjcie sie uwaznie, nie jest to galaz od tego drzewa tylko od tej galezi ktora sie znajduje blisko kamery. po prostu taka perspektywa, to nie jest zaden ludzik blagajacy o pomoc :d w ktorej sekundzie ten smiech bo ja go nie slysze. jesli mowisz o tym ze kamerzysta sie smial albo ktokolwiek to moglbys nawet ten dziadek z teczką, bo na przyklad mu sie dobry dowcip sprzed wojny przypomniał nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie stuknieci
to byla zemsta kota alika za nieswieze mleczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba si
1:09 po drugim strzale, nie dziadek. slychac jakby smiala sie grupa osob z oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość us airborne cadence
a w ogóle tak działa ludzki mózg, że jak się mu podsunie rozwiązanie i naprowadzi wyobrażeniem to się to w końcu znajdzie w takim filmiku na przykład. więc kafeteriusze wio na spacerek, do wanny czy spać, a jutro sami zobaczycie, że was dzisiaj pojebało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosja zyska w opinii
świata jako ucywilizowane państwo i nikt nie będzie rozumiał dlaczego Polska tak się Rosji obawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóka z móminkuf
dobra ty twierdzisz ze to smiech, ja twierdze ze ktos krzyczal zeby ci ludzie stamtad spierdalali i mial racje. jetsescie pojebani wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosja zyska w opinii
w yej chwili świat widzi Rosję jako przyjacielsko nastawione panstwo... tylko ciekawe, co się za tym kryje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosja zyska w opinii
śmiech jest wyraźny 1.09 tak jakby te strzały dawały komuś wielką radochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosja zyska w opinii
nie ludzi - to rusycyzm :O Ciebie mogą osłabiać ludzie.... śpij, pączuszku miętowy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×