Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość FataMorgana777
co oni piszą za głupoty pod tym filmikiem na youtube, że coś białego się tam unosi i ktoś nawet zaznaczył na czerwono to??? nic nie widzę. ludzie chyba mają omamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
piksele im sie unosza. niektorzy ludzie sa po prostu tak zadni sensacji ze widza wiecej niz powinni. i tak jak ktos napisal, czemu tutaj robia sensacje a nie w gazetach, czy na portalach. czemu zaden dziennikarz nie dopatrzyl sie bialych, czy czarnych postaci w tym filmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
:D bombarda w kadr wlazlas, galazka machasz:D:D:D slawna chcesz byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak?? :D nie chodzi ze to ja gdzies pisalam zeby poszli do tv i gazet ze swoimi teoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
a ok:D no wlasnie! madrusie tacy to powinni drzwiami i oknami do gazet walic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polacy lubia sensacje, tylko czy ktos sie zastanowil co by to oznaczalo...chcecie zeby to byl zamach....chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooooooooooooooooooooooooooo
no własnie ja tez nic tam nie widzę o.O bardzo chcialam zobaczyc ten filmik poniewaz myslalam ze serio coś tam jest ale ja nawet gałązki zadnej nie widze o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAJCIE JESZCZE RAZ PROSZE LINKA DO TEGO FILMIKU CO KTOS SIE NIBY RUSZA, BO TAMTEN JEST JUZ SKASOWANY PRZEZ UZYTKOWNIKA...PROSZE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałązka jest po lewej stronie
drzewa. gdzieś w 41-42 sekundzie. Ludziom się wydaje, że to człowiek z podniesionymi rękami. No jasne... w takim razie chyba pół człowieka wysuszonego do kości i to bez głowy:O głupoty. Nie wiem też gdzie oni w tym samym czasie widzą postać po prawej stronie drzewa z rękami podniesionymi do góry, w białej koszuli i czarnych spodniach. a co to ma być zaznaczone w czerwonym prostokącie to już w ogólenie mam pojęcia. Obraz się trzęsie, to chyba nagranie komórką, bardzo kiepskie. Nawet jeśli coś widać, to pewnie jakiś refleks w obiektywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
po raz kolejny to napisze jesli sie dobrze przypatrzycie to zobaczycie ze ta galazka pochodzi od drzewa przy ktorym stoi kamerzysta. potem jej obraz naklada sie na drzewo w tle, kolorow nie sposob odroznic i wydaje sie jakby to byla galaz za drzewem w tle. a rusza sie bo kamerzysta sie rusza. przesunal sie, zmienil sie kat widzenia i stad to wrazenie ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
37-43 moze ciut wczesniej. nie chce juz tego ogladac, ale mniej wiecej wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz proszę
mi to wyglada jakby człowiek podnosił coś z ziemii.może z ciała leżacej ofiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FDFHDFHDH
A JA TAMMYSLE ZE BARDZOMOZLIWE ZE TAM KTOS BYL ALE NIE ZNACZY ZE ROBIL COS ZLEGO SKORO TEN DZIADEK BYL W LESIE TO MOGL KTOS INNY PODEJSC BLIZEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
ok. obejrzalam jeszcze raz. na calym ekranie. ja widze tylko i wylacznie galazke. wydaje sie ze raz jest z tej, a raz z drugiej strony drzewa, bo kamerzysta sie rusza i zmienia sie kat widzenia. drzewo jest czarne, wiec ma sie wrazenie ze ono jest nieruchome, a ten "ruch" za drzewem to po prostu dlatego ze wraz ze zmiana kata widzenia widzi sie rozne rzeczy za tym drzewem. nie potrafie dokladnie napisac. przypatrzcie sie. kolo37-38 sekundy on podchodzi blizej, jakby przez polamane galezie i jedna z tych galezi wlasnie naklada sie na to drzewo w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz proszę
to rzeczywiscie jest galąź,ale parę sekkund późnieej.wczesniej jest zarys sylwetki,która odrzuca coś z ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
nie. to jest caly czas ta sama galzka. raz zjednej raz z drugiej strony drzewa. a naprawde przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bombarda
no właśnie,NIE chcę aby był to zamach,wolałabym aby byl to wypadek:oAle niestety coraz więcej swiadczy o tym,ze tak nie było:( Pocieszam się,że to pijani kontrolerzy zawinili,lepsze to niż zamach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz proszę
na bank jest tak,jak mówię.zresztą ta gałązka,co do ktorej sie zgadzamy jest parę ładnych metrów dalej,więc nie sposób się pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
mowisz o tym po prawej stronie? najpierw drzewo, potem kawalek samolotu w ksztalcie polkola i to "cos"? to sa albo pikselki albo znowu cos sie na cos nalozylo i ruch kamerzysty powoduje ze sie wydaje ze sie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz proszę
to właśnie.nie są to na pewno pikselki,ani coś co zostało spowodowane ruchem nagrywającego.widac wyraźnie ze ktoś pochylony odrzuca coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
dobra. nie zgadzam sie, ale nawet jesli masz racje, to co z tego? nikt z samolotu to nie byl, co najwyzej ktos kto tam przybiegl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz proszę
a skąd ta pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINECZKAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×