Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość przecież wszyscy wiedzą że
za tym stoi Obama - dlatego teraz w poczuciu winy (i odwrócenia podejrzeń od siebie) - przyjedzie na pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
kurwa! zaraz wyjdzie ze j.kaczynski wykonczyl brata bo cos tam. to byl nieszczesliwy wypadek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranulka
a moze strzelano w powietrze zeby wyploszyc gapiow? Ludzie, przestancie, wszedzie wietrzycie spisek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaborcza dziołcha
Wszyscy wiedzą że "Kaczorek" był przeciw ruskom i ciągnął raczej ku zachodowi a Tuski i inne gady na odwrót, wiec dla mnie sprawa jest raczej oczywista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież wszyscy wiedzą że
:-D ale tak właśnie rodzą się plotki i teorie spiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, fajne jest to ze wczoraj o 22 jak juz dzieci poszły spac to na kafe sie zrobiło calkiem normlanie i nikt juz normalnych dorosłych nie snół zadnych spisków i zamachów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
zaborcza dziolcha>>> a masz dowody na to ze to bylo ukartowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaborcza dziołcha
a Ty masz dowody na to że tak nie było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do gówniarzy.... to że se tutaj te bzdurki piszecie to pół biedy ale na litośc boska, po kiego wala ktos pisze o tych waszych chorych skojarzeniach na ruskich forach, do czego chcecie doprowadzic, do tego zeby sie naprawde Ruskie wkurwili, i co wtedy powiedzie...ze spisek?? Dorosnijcie kurwa bo zal sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
im sie wydaje ze to zabawne jest:O oswiece was dzieci - internet wcale nie jest az tak anonimowy jak wam sie wydaje. kazdego mozna namierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooooooooooooooooooooooooooo
jezu ! skasowali ten filmik! nie zdązyłam obejrzeć! czy ktos mógłby mi go jakos przesłac? bardzio proszę !! strasznie zalezy mi aby go obejrzec!! jc prosze pisac na e-mail : nela1421@wp.pl !! z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
nastepna zadna sensacji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooooooooooooooooooooooooooo
nie żądna sensacji tylko chcialabym go obejrzeć. skoro ci wszyscy oglądali to chyba tez mam do tego prawo..? przeszkadza ci to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko potem bedzie płacz i lamęt i szukanie winnych....a winni bedą w lustrach ;/ ZAL POWTARZAM ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaborcza dziołcha
po pierwsze jestem dorosłą kobietą, po drugie podobno w naszym kraju wolność słowa chciał tylko Kaczyński ograniczyć a opozycja za taką wolnością była więc... w czym problem??? Czyż nie mam prawa wyrazić swojej opinii na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
oczywiscie kazdy ma prawo do swojego zdania, ale jesli sie cos mowi, wyraza jakas opinie, to nalezaloby miec dowody, a nie gdybac i wymyslac niestworzone historie tylko dlatego ze to akurat na rosyjskiej ziemi sie wydarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooooooooooooooooooooooooooo
jezu ! skasowali ten filmik! nie zdązyłam obejrzeć! czy ktos mógłby mi go jakos przesłac? bardzio proszę !! strasznie zalezy mi aby go obejrzec!! jc prosze pisac na e-mail : nela1421@wp.pl !! z góry dziekuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooooooooooooooooooooooooooo
ja chce poprostu obejrzec ten filmik ! czy to tak trudno zruzumiec? czy ktos mogłby mi go jakis udostępnic ,poniewaz zostal skasowany z yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim nie zrobili by tego u Siebie, jakbys chcial kogos zabić zrobiłbys to u siebie w domu, przeczytajcie ten link, bardzo madry i zawiera FAKTY anie chore przypuszczenia... Musicie byc strasznie zakompleksieni skoro wszedzie widzicie zło, spiski, zamachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaborcza dziołcha
ja nie jestem prokuratorem i nie potrzebuje dowodów, po prostu nie wierze w takie zbiegi okoliczności i dlatego mam własna teorię na ten temat a moja teoria to moja sprawa, ja nikogo nie probuję przekonać do swojej teorii. Powiedziałam swoje zdanie i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie too
13 marca br. gruzińska telewizja Imedi wyemitowała dokument o planowanym morderstwie prezydenta Polski poprzez spowodowanie wypadku samolotowego przez terrorystów powiązanych z FSB (KGB) http://kavkazcenter.com/eng/content/2010/04/11/11838.shtml gruzja tez mysli ze to sprawka rosjan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaborcza dziołcha
Bombarda ---- nie znasz mnie więc mnie nie krytykuj, bo ocenianie kogoś kogo się nie zna to dopiero jest mega szczeniackie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaborcza dziołcha ---nie pisalam nic o Tobie wiec sie odwal, wiszisz mi ty i twoja teoria jak i wszytskich tutaj...tylko nie wypisujcie tego na ruskich forach, ja przynajmniej nikomu nie ublizam od kretynów jak coponiektórzy...ale chyba zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
dzilcha>>> teorie wysnuwa sie na podstawie pewnych faktow, twoje teorie sa z dupy wziete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooooooooooooooooooooooooooo
skasowali ten filmik! nie zdązyłam obejrzeć! czy ktos mógłby mi go jakos przesłac? bardzio proszę !! strasznie zalezy mi aby go obejrzec!! jc prosze pisac na e-mail : nela1421@wp.pl !! z góry dziekuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaborcza dziołcha
przede wszystkim nie zrobili by tego u Siebie, jakbys chcial kogos zabić zrobiłbys to u siebie w domu, przeczytajcie ten link, bardzo madry i zawiera FAKTY anie chore przypuszczenia... A z tym się nie zgodzę - bo gdzie najłatwiej zatrzeć ślady??? U siebie czy na obcej ziemi??? A poza tym oni sami wszystko badają, pracowników wieży odseparowali natychmiast po zdarzeniu, gdy Polacy poprosili o zbadanie czarnej skrzynki przez naszych specjalistów to jak sie Putin żachnął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ci bardzo ciezko
ja tu NIC nie widze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×