Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filozofia racjonalistyczna

Czy da się rzucić na zawsze palenie papierosów?

Polecane posty

Gość filozofia racjonalistyczna

I jaki będzie wtedy nałóg zastępczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potrafię. Nie paliłam w ciąży, nie paliłam jak karmiłam (po kilku miesiącach zapaliłam papierosa raz na kilka dni). Teraz już nie karmię i wróciłam do fajek. Palę tylko na imprezach, spotkaniach ze znajomymi, a nigdy w domu no ale jednak palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie niestety . Moj brat byl nalogowym palaczem palil okolo 17 lat ale pewnego razu tak sie zaparl ze przestal z dnia na dzien i nie palil 4 lata! Zaczal nowa prace i znowu zapalil :O Moj maz rzucal juz chyba ze 100x , ale dalej pali. Mowi ze tj silniejsze od niego. Niestety pali bardzo duzo i to mnie bardzo martwi :( Na poczatku naszej znajomosci nie palil 4 miesiace bo mu powiedzialam ze nie lubie palaczy ale po tym czasie zapalil znoau jak bylismy na imnpezie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagggga
da sie......mój mąż palił 4-5 lat. Po tym czasie zobaczył ze ma gorszy oddech, smierdzi od niego i ma zółte zeby. Teraz nie pali juz wogole od kilku lat i na pewno nie zacznie tego z powrotem. Ma stresujaca prace a mimo to po papierosa nie siegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa
znam wiele osób które rzuciły palenie, ale każda do tego wróciła Ja sama nie paliłam już 2 razy po 2 lata, a jednak znowu palę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofia racjonalistyczna
Czy poza papierosami masz inne nałogi? Pracoholizm?Ryzykowna jazda samochodem? Uwodzenie mężczyzn i flirtowanie wzrokiem grając niedostępną? Jeśli wolicie pic piwo to z butelki czy tylko ze szklanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się rzucić
palenie raz na zawsze, ale trzeba tego naprawdę chcieć. mój ojciec rzucił palenie jakieś 20 lat temu i trzyma się bardzo dobrze w tym niepaleniu. wystarczy naprawdę chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sobie sami wymyslaja ze
nie da nie wrocic......a wracaja dlatego bo brak im silnej woli i fajnie sie da wytlumczyc - przeciez nie da sie nie wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×