Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karotkaaaaaa

trojkąt- wasze opinie

Polecane posty

po co ci 3kąt spróbuj 4kąt albo w większym gronie z wymiana partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma pik
ja mam doświadczenie z takim, od razu zaznaczę, bardzo fajnym układem: zadaniem tej drugiej kobiety jest pomagać mi w osiągnięciu jak największej satysfakcji. Przez bezpośrednie stymulowanie mnie (facet w końcu ma tylko dwie ręce i jednego k**asa) a także podkręcanie faceta. Oprócz przelotnych dotknięć nie jest obiektem działania faceta. Nie rozbiera się też całkowicie, piersi nagie reszta różnie, zawsze zostaje jednak w majtkach, czasem bardzo skąpych ale jednak. Bawimy się tak tylko w wyjątkowych okazjach, z zaprzyjaźnioną parą, raz ona do nas, raz ja do nich. I jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotkaaaaaa
emma a tak z ciekawosci zapytam..ile macie lat i ile jestescie ze soba? dlugo tak juz robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma pik
trzydzieści kilka, razem po około 10 (jedni i drudzy). W lecie będzie już 3 lata takich zabaw. Zaczęło się przypadkiem na wspólnym wyjeździe, alkohol i seks w jednym pomieszczeniu z delikatnymi interakcjami. Mieszane uczucia, najpierw trochę kaca ale pomału okazywało się, że fajne strony też to miało. I po rozmowach, najpierw w parach, potem wspólnie ustalone zostały żelazne zasady. Nie nadużywamy, zawsze sytuacja musi być wyjątkowa, zwykle wyjazd w jakieś luksusy i zupełnie niecodzienne warunki. Jest jeszcze jedna reguła, ten facet który danego wieczora nie uczestniczy w zabawie znajduje sobie jakąś zarombistą rozrywkę, zwykle coś z ekstremalnych "adrenalinowych" wyczynów. Potem, on naładowany, ona też podniecona jak diabli a nie rozładowana (tak, tak takie uczestnictwo baaardzo podnieca) jest ostry ciąg dalszy wieczoru. I wszyscy mają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak
polecam stronkę, którą ostatnio odwiedziłam, jest to strona www.erotyzmoczamikobiet.pl mozna na niej przeczytać ciekawe artykuły o fantazjach kobiecych, o róznych figlarnych zabawach w sypialni czy chociażby o zabawkach jakie lubia kobiety, a jakich się boją,po oglądać ciekawae fotografie czy filmiki artystyczne. Mimo, że strona przeznaczona jest dla kobiet, to wydaje mi się, że dla mężczyzn też jest ciekawa, bo ujawnia to o czym kobiety czasami boją się rozmawiać z parterem by nie wyjść na perwersyjną. namawiam, was byście zobaczyli o czym myślą kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpara35
Witam jesteśmy z mężem kilkanaście lat po ślubie, ostatnio przyznałam mu się z wydarzenia gdy miałam 20 lat. Odebrał to OK, ale co wy o tym sądzicie. Było to tylko raz ale było super. A oto szczegóły. Wyjechaliśmy z mnoim bratem i jego dziewczyną pod namioty. ja miałam 20 , oni 22 i 21. Co noc w namiocie obok się kochali. Którejś nocy piliśmy w ich namiocie. potem wszyscy zasnęliśmy w jednym namiocie. W srodku nocy obudziłam się jak oni się kochali. Gdy zauważyli że się obudziłam nie przerywali. Byłam przerażona i podniecona. Nie wiem sama dlaczego ale dotknęłam jego dzieczyny i ............ tak ze 2 godziny pieściliśmy się w trójkę. Przy czym ja nawet przez chwilkę nie całowałam brata. Poprostu ja i mój brat z jego dziwczyną ale nie ze sobą. czy dobrze, że powiedziałam o tym mężowi i czy to było kazdirodztwo. Nigdy więcej nie kochałam się z kobietą, jakoś nie czuję potrzeby, wolę facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna suczzzzzzzzzzzzz
2 kolesi jeden baaaaaaaaaardzo starszy drugi młodszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpara35
lubię czasami trójkącik ale ja , mąż i jakiś przystojniak ale robię to tak około raz na rok, jestem nieco wybredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpara35
ale proszę o komentarze na temat mojego wydarzenia w namiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×