Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikam1909

Garnitury we Wrocławiu

Polecane posty

Gość monikam1909

Witam! Mój narzeczony chce kupić garnitur do ślubu. Problem w tym, że jest bardzo wysoki i bardzo szczupły. Może ktoś mi poleci jakieś miejsce, gdzie we Wrocławiu lub bliskich okolicach można kupić niedrogi garnitur dla niezbyt wymiarowego mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż zawsze kupuje garnitury w sklepie Stefan na ul.Piłsudskiego, kupuje garnitury określonej firmy i tylko tam są one dostępne we Wrocławiu. tam też kupił garnitur do ślubu. Wybór jest spory i pani naprawdę potrafią doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spory wybór jest w sklepach
w Factory na Granicznej - są tam sklepy Próchnika, Vistuli, intermody; wybór wbrew pozorom spory, równiez nietypowych rozmiarów. Jeśli ktoś ma większe zasoby finansowe, duży wybór firmowych garniturów jest w sklepie Twins (chyba na Ofiar Oświęcimskich) - dopasowują też tam na miarę, czasem do garnituru dodają także dodatki (krawat, spinki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuszka222
My do ślubu garnitur kupiliśmy w firmie Merkury na ul. Reja 14 Mąż jest nietypowy chodziliśmy długo i nic ciekawego nie mogliśmy znaleźć i ktoś nam polecił właśnie ten salon. Fachowa obsługa przeróbki też na miejscu robią. Jesteśmy naprawdę zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a aktualnie gdzie jakiś fajny garnitur mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23431
W salonie Noor - https://noor.pl/ mają bardzo dobrej jakości garnitury. Duży wybór rozmiarów, krojów itd. Mojemu narzeczonemu udało się kupić garnitur jakby szyty na miare, zadnych poprawek nie trzeba było. Ceny też mają przystępne, także polecam zajrzeć do tego salonu, może jakiś garnitur wpadnie Wam w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejka55
Tak, mają bardzo ładne i starannie wykonane garnitury. Mój mąż ma dwa od nich i marynarke i bardzo sobie chwali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie na stronę tej firmy http://www.victor-moda.pl/ sprzedają super garnitury na każda okazję. Mój maż kupował tu garnitur do ślubu i potem juz kupowal do pracy lub na inne okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam trochę nietypowego garnituru, w odcieniach bordo/wiśnia. Może ktoś poradzi gdzie szukać, bo gdzie nie wejdę tam same granaty... Może gdzieś w okolicach Wrocławia są jakieś większe hurtownie/sklepy firmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malliska
Noor.pl - maja duży wybór, można znaleźć coś ciekawego. No i widać że dobrze uszyte i wykończone! Także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viros
zdecydowanei - jest to dobry sklep i warto poszukać tam ubrań! ciuszki są dobrze skrojone i w dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eneriala
no wlasnie tam ostatnio kupowałam z mężem garnitur na ślub i szczerze mówiąc bardzo pozytywnie byłam zaskoczona ilością i jakością! świetne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tammas
no noor.pl to jest bardzo ok sklep - a rzeczy są dobrej jakości i dobrze wykończone! świetna opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosko
tak byłam tam z moim mężczyzną i faktycznie mają doskonały wybór! garnitury szyte na miarę! idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romaska
tak tak na noor.pl jest spory wybor i to jest fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosso
też polecam jednak noor.pl - sklep ma na prawdę fajny asortyment, ładne marynarki, dobrze uszyte i ładnie wykończone. myślę, że warto zaglądnąć tam w poszukiwaniu ładnego stroju dla mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31221
Tyle osób polecało salon Noor to udalem się tam zobaczyć co mają. I wróciłem z garniturem ;) Faktycznie mega duży wybór, obsługa bardzo pomocna. Dołączam się do poleceń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilsza
no dokładnie noor.pl - jest spory wybór, ładne, dobrze uszyte. moim zdaniem warto wlasnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma lepszej opcji niż szycie na miarę. Mój mąż wybrał https://krawieczdojazdem.pl i to był strzał w dziesiątkę! Krawiec przyjechał do nas do domu i wszystko załatwiliśmy na miejscu. Mają mnóstwo tkanin i ciekawych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jakieś dwa miesiące temu kupiliśmy garnitur dla męża, właśnie w salonie NOOR o którym wiele osób wyzej pisze. Garnitur naprawdę fajny, dobrze na mężu leży. A trafiliśmy akurat na wyprzedaż więc tym bardziej fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LionNesquiq
Jeśli mogę polecić świetne garnitury szyje firma Noor.pl. Bardzo dobre gatunkowo, szyte na miarę więc nie będzie problemu z dopasowaniem. Sam mam od nich garnitur i jestem z tego zakupu mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku88

Mój mąż ma dokładnie ten sam problem i udało nam się znaleźć garnitur w pako lorente. Bardzo duży wybór, zajrzyjcie bo ceny przystępne a na pewno znajdziecie coś dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makkkksss2

Ja tak jak osoby wyżej polecam salon garniturów NOOR na ul Zachodniej. Mają tam duży wybór wzorów, rozmiarów. A ceny przystępne. Jak szukacie garnitury to polecam zacząć od tego salonu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigma

tak, ten salon jest na prawdę bardzo fajnie wyposażony! mój mężczyzna lubi kupować u nich marynarki bo doskonale się mu je nosi! polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ja polecam wejść na stronę firmy, która oferuję sprzedaż damskich torebek www.emanzana.pl. Jak dla mnie każda elegancka Pani znajdzie torebkę dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Ja dziś byłem na ulicy Zachodniej w salonie NOOR i załapałem się na naprawdę niezłą wyprzedaż. Kupiłem w bardzo okazjonalnej cenie garnitur i dwie koszule. Jestem bardzo zadowolony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hegg o ile dobrze pamiętam też działa we Wrocławiu - to świetna firma, która szyje garnitury szyte na miarę. Na realizację takiego zamówienia czeka się ok. 6 tygodni, ale warto poczekać bo efekt jest oszałamiający 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×