Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goscLA

Twarz. Zmiany możliwe? Jak długo? Ile to kosztuje?

Polecane posty

Otóż wiem, że niektórym może to się wydać dziwne, ale chcę zmienić trochę w mojej twarzy. Mianowicie: a)Cofnąć szczękę górną i dolną, bo wydaje mi się, że górne zęby mam za bardzo z przodu. A cofając górę trzeba również dół. b)Nos. Mam duży i gruby nos. Chciałbym, żeby był mniejszy trochę niżej się zaczynał(mam na myśli, że mój się zaczyna jakby na samym dole czoła, nie wiem jak to inaczej określić)i żeby i się kończył(chodzi o sam koniec nosa co jest w "twarzy") bliżej oczu. : nie tak jak tu: http://www.chirurgiaplastyczna.biz.pl/fotki/zabiegi/nos_03.jpg tu jest nos jaby do przodu wypchnięty tylko np jak tu: http://mypetjawa.mu.nu/archives/angelina-jolie-tomb-raider-thumb.jpg , chodzi o to, żeby twarz była trochę bardziej płaska, a nie wypchnięta do przodu. Jak sie cofnie szczękę to chyba można coś takiego zrobić? c)kści policzkowe: implanty, żeby były trochę szersze i dół policzków był taki jak tu: http://1.bp.blogspot.com/__Ng2ucfEOnk/SKl4CNeNB1I/AAAAAAAAAI8/kKKv8SG-EwE/s400/RobertPattinson4.jpg a nie jak mój(zdj nie moje): http://streemo.pl/Image/33565_m.jpg. d) broda: moja to taki cypek wąski nie podoba mi się http://wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/makijaz/abc-makijazu/brwi/twarz-owalna/138695-1-pol-PL/twarz-owalna_large.jpeg i zmienić na taką: http://wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/makijaz/abc-makijazu/gra-swiala-i-cienia/foto-gra-swiatla-i-cienia/twarz-kwadratowa/133587-1-pol-PL/twarz-kwadratowa_large.jpeg. Proszę o pomoc: czy jest możliwe zrobienie tego wszystkiego, ile kosztuje, po jakim czasie od operacji nie bedzie widać opuchlizny siniaków itd czyli pełny efekt? proszę o pomoc. Na brodę i policzki jestem zdecydowany bo to implanty ale na nos i szczękę nie wiem bo to jest zabawa z kośćmi już. Chciałbym trochę to twarz wypłaszczyć. Z góry dziekuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pomóżcie. Jest to dla mnie ważne. Ile czasu po tych zabiegach jest widoczny pełny efekt? I jescze jedno. Mam operację te co wyżej są wymienione. Na zdj cofnięcia szczęki nie widać bardzo ale nos polikczki i brodę tak. Czy wtedy muszę czekać na pełny efekt operacji i zmieniać wszędzie zdj tzn. dowod osobisty itd? Czy jak to wtedy wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sądzę, że najtaniej bedzie
wymienić głowę. A czy wymieniwszy to wszystko poznasz samą siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o posty takie jak ten u góry. Chodzi o odpowiedzi na pytania moje. Bo czas na zastanowienie się będzie. Tylko trzeba się najpierw dowiedzieć czy jest nad czym się zastanawiać. Dlatego pytam. Up: może ktoś chce zmienić twarz i stać się kimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Up: może ktoś chce zmienić twarz i stać się kimś innym?" Ja zawsze chciałam sobie zoperować nos, ale moje marzenie odpływa daaaleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego odpływa? Umiesz może odpowiedzieć na więcej z tych zadanych pytań? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
To że zmienisz sobie twarz to jeszcze nie oznacza, że staniesz się kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o wypowiedz: jak zmienisz sobie całą twarz to czy poznasz siebie? Żeby siebie nie poznać trzeba być kimś innym( może akurat chodziło o wygląd). Ale nie chcę tu się kłócić tylko proszę o odpowiedzi na moje pytania. :D Bo teraz wiem tylko, że może to być w okolicach 50 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy nie lepiej będzie Ci pójść do jakiejś kliniki na konsultacje? To, że to będzie kosztowało dużo pieniędzy to pewnie wiesz i nie ma sensu uświadamiać. Każda z takich ingerencji na pewno boli i powoduje opuchlizny, które schodzą oczywiście po pewnym czasie. Na pewno tydzień po zabiegu nie ma co się pokazywać na ulicy, ale tak jak mówię - wybrać się do kliniki gdzie wszystko dokładnie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chodzi czy te rzeczy które są wymienione są wgl. możliwe. Bo nie chcę iść na konsultacje powiedzieć a tych rzeczach a Dr. mnie wyśmieje. I jak to wygląda? Idę pokazuję mu np. zdj policzków jakie chcę i on mi mówi czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mówią idź do specjalisty itd. A może ktoś odpowiedzieć na pytania? chociaż po części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem zwolenniczką operacji plastycznych, ale może częściowo pomoże Tobie kwas hialuronowy? Np. kości policzkowe można w ten sposób robić. Trzeba wybrać odpowiedni preparat (np. Juvederm Voluma, bo jest gęstszy i stosuje się go do wolumetrii; utrzymuje się ok. 18 miesięcy). Możesz zacząć od poprawienia tej części twarzy i może się okazać, że już będziesz zadowolona. Sądzę, że wszystko, co byś chciała da się zrobić, ale zastanów się koniecznie, czy faktycznie trzeba (dużo bólu i cierpienia). Ja np. myślałam, że podniesienie kącików ust jest możliwe tylko operacyjnie, a właśnie wypełniaczem z kwasu hialuronowego da się to zrobić w ciągu pół godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziękuję to już jakaś informacja. Jednak chciałabym zrobić na stałe to. A ile czasu po tych operacjach będzie bolało? I ile czasu trzeba, żeby po twrazy nie było widać, że była jakaś operacja(opuchlizna, siniaki itd)? A mam jeszcze pytanie (to już nie dla mnie, lubię tą część ciała) czy jest coś takiego jak implant czoła? Bo kiedyś mi się to obiło o uszy. Albo modelowanie czoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Ja na operacjach to się nie znam. Zależy to sporo od tego, jak przebiegała, jak zachowuje się Twój organizm... A ból to też kwestia względna. Dlatego ja jednak namawiałabym Cię na zabieg kwasem hialuronowym - bo po 20 minutach ostrzykiwania praktycznie efekt już jest widoczny (może być mała opuchlizna, ale schodzi po 2-3 dniach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak wolę operację plastyczną. (raz a dobrze :D). A wiesz jak to jest z tymi zdj co wcześniej zadałam pytanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
a jak nie wyjda te operacje?Dlaczego az tak chcesz zmienic twarz? Mysle ze nie powinnas pochopnie podejmowac takich decyzji zeby potem nie plakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do pytania. Nie rozumiem podobnie jak założyciel tematu wypowiedzi niektórych ludzi, czy w pytaniu użytkownik prosi o wyrażenie waszych osobistych odczuć na temat medycyny estetycznej czy też prosi o odpowiedź na konkretnie zadane pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wszystko jest mozliwe, ale czy wyjdzie tego juz nikt nie wie. Ja balabym sie tak rozleglej operacji, bo moze nie wyjsc i bedzie sie wygladac gorzej -jak po wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz podesłać zdjęcia swojej twarzy? Może niekoniecznie trzeba zmieniać aż tyle? Może są inne metody? Będzie Ci ciężko cofnąć górną szczękę - to dość skomplikowana operacja a gojenie może potrwać bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Moje kąciki ust były bardzo opadające i chciałąm je podnieść, bardzo dobrym sposobem na ich podniesienie okazał się zabieg za pomocą kwasu hialuronowego Croma. Zabieg trawa kilka minut, a dzięki tej metodzie bardz ładnie mi podniósł kąciki ust. Bardzo mi się podba i dziękuje Pani dr Magdalenie Tyc Tyka z kliniki MTT Estetica w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Moje kąciki ust były bardzo opadające i chciałąm je podnieść, bardzo dobrym sposobem na ich podniesienie okazał się zabieg za pomocą kwasu hialuronowego Croma. Zabieg trawa kilka minut, a dzięki tej metodzie bardz ładnie mi podniósł kąciki ust. Bardzo mi się podba i dziękuje Pani dr Magdalenie Tyc Tyka z kliniki MTT Estetica w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×