Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malypaz

kropelki na kolkę Sab Simplex

Polecane posty

Witajcie mamusie! Mogę odsprzedać rewelacyjne kropelki na kolkę Sab Simplex.Nasza córcia już ma to na szczęście za sobą i został nam zapas.Jeździliśmy po nie specjalnie do Niemiec, są z apteki, nowe do 2012.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka....
rozumiem, że opakowanie jest nowiutkie? a ile za nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ciekawa jestem ile :) bo jedna na jakimś forum za ponad 40zł chciała a ja za granicą kupowałam je znacznie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są nowe, kupione w aptece.mają długą datę ważności tj.2012.cena za opakowanie 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytaj forum
w niemzcech kosztuja 12 euro wiec nei dziwi mnie ze ktos za 40zl sprzedaje :) oczywiscie mowie o oryginalnych kroplach nie podrobkach bo te sa po 3 euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce jeszcze nie ma Sab Simplex, a na Allegro nie można ich sprzedawać, bo to środek leczniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
a ja kupowałam niemeickie sab simplex i zmieniłam po czasie na bobotic(polskie kropelki,ten sam skład) i nie widziałam róznicy,za to moja koleżanka kupowała sab simplex również niemieckie,moja kuzynka mi je wysyłała,która tam mieszka i w ogóle jej nie pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
malypaz ale się uparłaś tych niemieckich,moja sąsiadka kupuje w czechach je i zadowolona i wychodzi 15zł opakowanie,dziecko spokojniejsze,więc działają,brzuszek nie boli to i spokojniejsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupuję w Polsce niemieckie Sab Simplex cena 52 zł ale podobno można je kupić w aptece internetowej za 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie rzuciło w oczy
W Polce jest identyczny odpowiednik Sab Simplex to Bobolic. Z tego co pamietam maja identyczne składy procentowe tego samego skladnika. Poczytajcie i nie przepłacajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak mi się rzuciło w oczy
różnica stężenia głównego składnika to 3% , bo Sab Simplex ma 69 % a Bobotic 66%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie rzuciło w oczy
Bobotic *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie rzuciło w oczy
no wlasnie, to chyba niewielka roznica ?? Nie jestem farmaceutka, ale kiedys wlasnie wyczytalam w innym miejscu, ze nie warto sprowadzac z zagranicy Sab Simplex, bo polski Bobotic swietnie sie sprawdza. Ja stosuje u synka zapobiegawczo i nie ma juz napadow kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie rzuciło w oczy
znowu, bardzo u nas popularny Infacol , u mnie sie nie sprawdzil w ogole. Moze dlatego, ze ma za mało simetikonu- około 40%. Ale kazde dziecko jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×