Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość papuśna

Co Wy o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość papuśna

Ostatnio się troche pomieszało w moim życiu. Miałam chłopaka ale on zrobił błąd i mnie zranił no i się rozstaliśmy.No i mam taka kolezanke ale ostatnio się zblizyłysmy zaczęłysmy więcej gadać przerwy spędzać razem i po lekcjach pare razy jakies piwo. No i docierały do mnie jakieś plotki,że ona jest bi,ale to mnie naprawde nie obchodziło bo to nie moja sprawa.Ostatnio tak gadałyśmy na gadu i jakoś tak wyszło,że ona mi się przyznała,że jest bi.No i zaprosiłam ją do siebie na film.Nawet nie przywiązywałam do tego wagi co się dowiedziałam o jej orientacji.No i wygłupiałysmy się na tym filmie no i nagle ona mnie przytuliła popatrzyła w oczy i nawet nie wiem kiedy pocałowała mnie. Dodam,że moje życie było związane z chłopakami a głównie z jednym,zawsze mi się podobali chłopacy chodz tez umiałam zwrócic uwage jak dziewczyna jest ładna.No i może po % coś mi się zdarzyło z dziewczyną,bo ogólnie mam bardzo hmm rozrywkową klasę. No i kurde ona myśli o nas poważnie bo chyba chce być ze mna,ale ja się zastanawiam co ja mam teraz zrobić.Bo nie czuje się raczej bi,chodz powiem,że to doświadczenie należało do przyjemniejszych. Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×