Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morelemorele

Związek na odległość, ma szanse ?

Polecane posty

Gość morelemorele

Jaka jest szansa związku na odległość ? Mój chłopak wyjechał do pracy do Holandii.Wyjechał 2 miechy temu i teraz przyjeżdża na 2 tyg. później za 4 miechy na 2 tyg. i później dopiero na Boże Narodzenie ;( Czy to masz szanse przetrwać Kto z was się z tym boryka ? Z związkiem na odległość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoreczka
Ja mam podobnie, tylko mój jest w Niemczech... Jest ciężko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile z nim jestes? nie zazdroszcze, bo szczerze powiedziawszy takie związki to nie związki. chyba że na to boze narodzenie wroci juz na stale. to bedzie dla Was proba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monopolllek
Ja tam nie wiem ale chyba jest ciężko to zależy jak wy do tego podchodzicie. I jak sie umawialiście przed jego wyjazdem. No i czy go naprawdę kochasz i czy jest wart tego byś za nim czekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelemorele
Ja jestem z nim 4 miesiące ale znamy się od 2 lat. Kochał się we mnie jak jeszcze byłam ze swoim byłym. Dzwonimy do siebie codziennie. Kocham go ale się waham... Nie wiem czy warto. Mam uraz z poprzedniego związku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulbek
koleżanka wkuuuurrrwionego - ale ją pocieszyłaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ty go kochasz naprawde a on ciebie to wasz zwiazek ma szance przetrwac ale najwazniejsze jest zaufanie !!!! ja mieszkalam w polsce a moj chlopak w niemczech widywalismy sie tez dosc zadko bo przyjezdzal do mnie tylko wtedy kiedy mial dluzszy urlop !!! Mielismy do dyspozycji tylko telefon albo internet pisalismy ze soba codziennie od rana do wieczora to zawsze zastepowalo mi brak jego bliskosc !!! Oczywiscie nie bylo latwo bo tesknota wielka ale przetrwalismy dzis jestesmy szczesliwym malzenstwem i wiec jestem tego zdania ze jezeli naprawde oboje chcecie byc razem to napewno wytrwacie !! Tylko trzeba chciec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rcja 4 miesiace nie tak dlugo ale i tez nie malo wiec jednak juz wiemy jaka jest mniej wiecej ta nasza druga polowka :) Jezeli beda sie starac to przetrwaja to tylko od nich samych zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggg856
1 rok razem, 2000km, nie widziałam go pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×