Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona24K

FOREX - gra ktos?

Polecane posty

Gość uzależniona*
Też wiem że ważne jest żeby wiedzieć kiedy skończyć grę. Kończymy wtedy kiedy nastrój spada i nie mamy juz ochoty go podkręcać bo czujemy się zmęczeni. Wtedy spacer pływanie bieganie zakupy przyjaciele kto co lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do na Forexie najlepsi
A na Seszelach nie ma internetu? Jesteś juz tam? Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocje
Forex wcale nie jest taki trudny, ale wymaga chlodnego podejscia i opanowania swoich emocji. A je najlepiej opanowac, jesli gra sie malymi kwotami (pozycjami). I wtedy - ziarnko do ziarnka.. Nie od razu Rzym zbudowano. Dodatkowo niemal zasada jest ze kazdy choc raz trafi wplacone pieniadze. I albo odchodzi albo walczy dalej - wazne zeby sie uczyc przy tym, bo inaczej to jest bledne kolo hazardu. Troche info o emocjach i psychologii grania na foreksie jest tutaj: http://forex-blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość618
Prawda jest dostępna wyłącznie dla tych co grają już długie lata i nigdy się nie poddali. Mi forex dał bardzo dużo! Forex wyrobił mój charakter. Nauczył mnie dyscypliny. Jestem kilka razy bardziej cierpliwa niż byłam kiedykolwiek (W życiu bardzo wielu ludzi mówiło mi że jestem niesamowicie cierpliwą osobą-jednak w forexsie to nie wystarczyło -musiałam tą cechę w sobie wzmocnić) Jestem Bardziej zdecydowana i konsekwentna (te cechy pomagają mi w życiu codziennym ponieważ wychowuję dzieci) Stałam się bardziej twórcza(mam artystyczny zawód) Jestem szybsza(nie trapią mnie już rozmaite rozterki przy podejmowaniu różnych decyzji) Generalnie mogę powiedzieć że forex zmienia ludzi na lepsze Kształtuje charakter i osobowość. Polecam dosłownie każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość618 To aż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość618
Aż tak:) Poza tym kiedyś nie potrafiłam się tak koncentrować. A kiedy ktoś, coś do mnie mówił słyszałam wybiórczo to,co do mnie mówił. Teraz już nawet nie wiem kiedy się koncentruję-chyba cały czas jestem;) Kiedy ktoś coś do mnie mówi słyszę i pamiętam każde słowo, zapamiętuję każde zdanie nic mi nie umyka. Dawniej taka nie byłam-byłam wiecznie rozkojarzona i chyba w chmurach bujałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba mieć silny charakter żeby w to grać. Już samo oduczenie się ludzkich nawyków i słabości zajmuje kupę czasu a gdzie nauka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia! Nauka -A gdzie kapucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość618
11:43 Na wszystko przychodzi czas:) Grunt to podejść do tematu z rozsądkiem. Idąc na studia też musisz zainwestować Tutaj też poniesiesz koszty swej nauki-to jakie one będą zależy w dużej mierze od Ciebie. Pamiętam jak kiedyś próbowałam rozkręcić pewien interes i byłam nowa w branży... Każdy weteran mi mówił że będzie ciężko że trzeba dużo pieniążków a na początku nie ma zysków i tylko się traci... Jeden stracił 70tys drugi 30 Ja byłam bardzo zdeterminowana by nic nie stracić i udało mi się wyjść do przodu jakieś 4tys.-zrezygnowałam bo biznes był zbyt męski i brakowało mi fizycznej tężyzny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
Znam wielu cwaniaków, którzy od razu się porywają na prawdziwą giełdę, a później się dziwią, że w ciągu miesiąca zamiast fortuny to się dorobili debetu :P Nie od razu Kraków zbudowano. Ja póki co sobie ćwiczę na koncie demo ze strony www.wall-street.pl i dopiero za jakiś czas jak podłapię o co biega to zacznę handel na prawdziwe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip_z
Hm, ostatnio odkryłem taką stronę jak – www.forexsignum.pl . Można się paru patentów na temat rynku Forex dowiedzieć. Ja tutaj zlecałem usługę sygnałów. Jestem z niej bardzo zadowolony, zdecydowanie pozwala mi zaoszczędzić czas i usprawnić transakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurra30
ten debarex to fajne rozwiązanie jak dla kogoś kto zaczyna grać, czegoś podobnego szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawka987
laura to nie tylko dla początkujących ja już trochę siedzę na giełdzie i dalej używam debarexu. bardzo się do niego przekonałam na początku mojej przygody z giełdą i się z nim nie rozstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazin00
Ja również muszę się podpisać do przedmówców www.debarex.pl to świetna firma. Jeśli nie macie czasu lub umiejętności, aby zarobić na Forex, to musicie kupić sygnały transakcyjne. Skusiło mnie u nich to, że dają gwarancję zysku na usługi systemów, jeśli system nie osiągnie wymaganego zysku to zwracają opłatę z abonamentu. Czy to nie jest rewelacją? Nikt tak nie robił dotychczas. Według mnie to świadczy o niesamowitej skuteczności i niepowtarzalności systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karin83
Samodzielnie też można inwestować, trzeba tylko wiedzieć jak i znać odpowiednie techniki. Teraz można zautomatyzować handlowanie na Forex wykorzystując technologię, ale jak mówię - trzeba wiedzieć jak to robić. 30 stycznia w Warszawie będzie konferencja z multimilionerem Gregiem Seckerem, który zaprezentuje swoje wypracowane latami techniki i strategie. Tutaj https://gregsecker.pl/bilety?source=brand1 więcej info. Jak kogoś interesuje branża, powinien koniecznie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek jak najwięcej konkretnej teorii. Dobrych źródeł jest mało, dlatego trzeba weryfikować co się czyta - niektóre materiały ogłupiają. Dobry tekst to np. http://progressforpoland.com/zacznij-zarabiac-na-forexie-przewodnik-dla-poczatkujacych/ Z tego co zauważyłem, to najbardziej do merytoryczności treści przykładają się nowi gracze. Macie podobne wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek45
A co powiecie na opcje binarne? Ostatnio cieszą się coraz większą popularnością. Ja korzystam z platformy Exbino - https://exbino.com/pl/ . Inwestowanie z tą platformą jest proste, a do tego zawsze można liczyć na regularne wypłaty zysków. No i pomoc opiekuna konta - ja od lat mam tego samego i dobrze nam się współpracuje. Warto sprawdzić, bo dywersyfikacja źródeł dochodów jest niezwykle ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtkowski
Opcje binarne w Polsce dopiero raczkują, więc polecałbym najpierw zacząć od darmowego demo, które znajdziesz chociażby na http://www.topoption.pl/konto-demo/ i sprawdzić swoje możliwości bez ryzyka utraty pieniędzy. Jak sie Tobie nie spodoba to zrezygnujesz i tyle, ale jak będziesz czuł się na siłach to warto spróbować inwestycji już na koncie real :) Pozdrawiam, Wojtkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×