Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facettakitam

DLACZEGO LUDZIE CIESZĄ SIĘ JAK SPRAWIAJĄ KOMUŚ PRZYKROŚĆ?

Polecane posty

Gość ja ci odpowiem009876
nie pol, ale 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczynnik psi
Spróbuj, to naprawdę przyjemne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam zaraz pół
pisiorów aż tylu nie jest sprawili mi jako patriocie przykrość tym Wawelem, to profanacja świętego dla narodu miejsca, zburzyli nastrój żałoby, okazali się małymi ludźmi...ale przeboleję to choć o PiSie mam odtąd bardzo złe zdanie i nic już tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co masz do pisu?! Kaczyński był patriotą... A może miał uczynić cuda w polsce?! Niestety na dobrobyt w kraju pracuje cały naród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci odpowiem009876
te 90% juz zaczyna tu pisać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaatriotkaaa
facettakitam tez tak uwazam ze Kaczynski byl prawdziwym patriota dlatego boli mnie chociazby ten spor o wawel i to jak do tej pory wyrazaja sie o nim niektorzy. zero szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. - mało kto jest zadowolony ze swojego życia, więc jak maja okazje dopierdolic innym to zawsze chociaz przez 5 minut moga pomyslec "a niehc ma cham" 2. - ludzie to chamy i ignoranci. Nie rozumieja własnych uczuć, żyją na podstawowej bazie zaspokajania potrzeb, wiec nie rozumieją też potrzeb i uczuć innych. 3. - nie wiem dlaczego jeszcze..może tak musi byc? jakas równowaga? - że są źli i dobrz....dwie przeciwstawne siły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie wrodzy Kaczyńskiego nie maja nawet argumentów prócz tego, że "Kaczory sa niskie, małe i śmieszne" :-o A co do wawelu ---> Nawet jeśli Kaczyńskiego nie kochają to co się im stanie jak zostanie tam pochowany?! Zbiednieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiane
jak masz wazniejsze czy lepsze rzeczy do roboty i spierdalaj stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czują sie wtedy lepsi...jak ktoś nie potrafi powiedzieć o sobie czegoś dobrego, to ratuje sie bluzganiem o innych. Efekt ten sam... Smutne ale jakież prawdziwe i polskie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczynnik psi
chociaż ja wolę jak ktoś mi wsadza kijek w tyłek :( no ale jak nie ma pan dyrektora w pobliżu to ubliżam woźnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja211
do e tam zaraz pół czy reprezentujesz patriotyzm niemiecki, czy rosyjski? czy może POwski, jeśli nazywasz ich "małymi ludzmi", czy to jest cytat p. Sikorskiego? Jak chcieli pochować Popiełuszkę na terenie kościoła, to też mówili że głupio. Ale zarówno tam , jak i tu , tylko ze względów BEZPIECZEŃSTWA była to mądra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×