Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kometa-

JAKI MĄŻ TAKIE ŻYCIE ...

Polecane posty

Kometa- wiem, ale chciałem odnieść to do siebie, a że nie jestem gejem... Coś w tym jest, mam takiego znajomego syfiarza to jak do niego jakiekolwiek dziewczyny przyjdą to od razu sprzątają bez słowa :D I na seks też nie narzeka. A jak ja do niego wejdę to bez ogródek mówię 'Fuuj ale tu jebie' :) Za to gdy od kobiety śmierdzi to chyba większość mężczyzn (z tych myjących się) będzie miało wieczny uraz do tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiem ocb.
Limonetka2010 - nie u mnie jest problemik inny z sexem, i wlasmnie to zaakceptowalem. nie mozna miec wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak sie przedstawic
u nas seks byl wtedy kiedy moj maz chcial, wiedzialam o tym no bo to oczywiste bylo.... poprostu wtedy szedl sie myc i przychodzil do mnie, nawet gdy ja mialam ochote to nie moglam nic na to poradzic bo obok lezal brudny maz:( wiec nawet nie mialam jak go zachecic i wygonic do lazienki bo nie da sie piescic brudasa wiec z tym sie pogodzilam i bylo wtedy, kiedy moj maz chcial czasami nawet oboje mielismy ochote ale jemu sie nie chcialo isc umyc... i szlismy spac.. seks byl coraz rzadziej, 1 na tydzien, teraz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, ja dziś czytałam już na forum, ze facet chce żeby jego kobieta po kazdym załatwieniu myła sobie tyłek dużą ilością mydła, oczywiscie kilka razy też ma sie kąpać w ciągu dnia....wg mnie popada ze skrajności w skrajność, ale od siebie pewnie nie wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak sie przedstawic
godzilam sie na taki uklad, ze wtedy kiedy on chce no bo ja potrzebowalam seksu chyba bardziej od niego i jesli bym sie nie zgodzila wtedy to w ogole bym pewnie go nie miala.... ale z czasem i ja zaczelam tracic ochote na niego, teraz nie mam wcale, oczywiscie marzy mi sie namietnosc i te sprawy ale nie z mezem tylko tak ogolnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiem ocb.
tragedia, tyle lasek pisze o brudasach , ciekawe ilu mam takich kumpli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiem ocb.
ok ide spac, jutro spacer w parku i obiad u tesciow. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak sie przedstawic - mój doskonale facet wie że 1. jak podniesie na mnie rękę - odejdę 2. jak mnie zdradzi, nawet tylko pocałunkiem - odejdę 3. jak nie będzie utrzymywał siebie w porządku - odejdę 4. jak przestanie sie starać i zależeć- odejdę bo szkoda mojego i jego czasu na coś co nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja się cieszę że jestem sam
to ja się cieszę że jestem sama czytając wasze posty odechciewa się związków i w sumie nie mam co narzekac na moją samotność w zyciu bym czegoś takiego nie zaakceptowała, albo żartujecie sobie, niemożliwe żeby kobiety były z takimi facetami??? nie stać was na nic lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak sie przedstawic
w zyciu bym czegoś takiego nie zaakceptowała, albo żartujecie sobie, niemożliwe żeby kobiety były z takimi facetami??? nie stać was na nic lepszego? kiedys on byl innym czlowiekiem, nie potrafie go teraz zostawic ... jestesmy rodzina, mamy dziecko i to nie takie proste nie powiem nie myjesz sie biore rozwod ja kiedys tez uwazalam, ze jesli facet zrobi to czy tamto to odejde, ze nigdy nie pozwole na takie traktowanie... dopoki to sie nie wydarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak sie przedstawic... powiedz mi cos o sobie ile masz lat czy masz dziecko???co sprawia ze wypowiadasz sie w taki sposob na tak powazne tematy jakbys cos o tym wiedziala .? moze bylas dlugo w zwiazku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja się cieszę że jestem sam
do nie wiem jak się przedstawić rozumiem...umiem sobie to wyobrazić...ale kurczę...zycie chyba sobie marnujesz bo nie akceptujesz najbliższej sobie osoby takie moje zdanie tylko zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo sie ocenia z perspektywy biernego obserwatora...ale trudniej jest cos sensownego z siebie wykrzesic jesli bylo sie w podobnej sytuacji poniewaz dopiero wtedy wiesz co mozna czuc...nie uwazam akurat ze brak higieny jest najwiekszym problemem poniewaz wzielabym delikwenta i sama zaciagla pod prysznic w takiej sytuacji zawsze mozna cos zrobic.....ale zrazila mnie twoja wypowiedz bo widze ze nie rozumiesz co to znaczy ze "mamy dziecko? nie wieszco to znaczy myslec o kims innym bardziej niz o sobie samym...o tym ze dziecko potrzebuje was obydwoje bo nie musi wybierac kogo z was kocha bardziej....mam nadzieje ze kiedys przejzysz na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak sie przedstawic
slucham? wlasnie to mialam na mysli ze nie zostawie go bo mamy dziecko, i chce zeby ono mialo oboje rodzicow, bo akurat to jest nasza sprawa osobista i dziecko nie traci na tym ze tata sie nie myje, dlatego go nie zostawie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak sie przedstawic
mam meza, tak jak pisalam mamy dziecko, jestesmy ze soba pare lat wiec uwazasz ze nic o tym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz zle Cie odebralam...myslalam ze odnosisz sie z lekka ironia w stosunku do tych wszystkich"glupich koz" ktore tak mowia teraz Cie doskonale rozumiem i wiem pewnie co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nadal kochasz go? jesli tak to i tak uwazam, że jestescie w stanie wszystko zmienic.....dopoki jest milosc i szacunek to tak naprawde uwierz mi ze macie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninu ninu
sluchajcie laski-a moze po prostu ROZMOWA sie przyda? taka szczera, prosto z mostu... jest mi troche wstyd za Ciebie itp wiem, ze to trudne bardzo ale... szczerosc zawsze dziala! ktoras pisala o igraszkach pod prysznicem-wahaha! za duzo filmow ogladasz :D a reszta niech glupstw nie slucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaajj
Widzlay galy co braly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak sie przedstawic
tak, kochamy sie tylko mielismy troche klopotow.. i czlowiekowi sie wtedy wszystkiego odechciewa, caly czas mam nadzieje ze to sie zmieni, ze wszystko na dobrej drodze... "widzialy galy co braly" - o to wlasnie chodzi ze NIE bo te galy widzialy co innego w ogole... jak braly to facet byl inny, najlatwiej tak powiedziec, myslisz ze wyszlabym za brudasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
"bo akurat to jest nasza sprawa osobista i dziecko nie traci na tym ze tata sie nie myje" Tego akurat nie byłabym taka pewna. Smutne, że kobiety robią z siebie takie samarytanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr......co rozumiesz przez słowo samarytanin.....jak mozna myslec tylko o sobie czasami sa inne priorytety i trzeba wybracmniejszezlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak sie przedstawic
moje dziecko potrzebuje ojca bez wzgledu na to czy jest czysty czy nie, nie zauwaza tego, mam nadzieje ze ten problem z mezem rozwiazemy i nie chce przez to dziecku zabierac ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie wiem jak sie przedstawic......jeslijest wiec milosc jestes szczesciara.......ja rowniez mam meza dziecko tylko ze problem wyglada nieco inaczej.....moze nie jest typem pedanta co kiedys mnie strasznie wkurzalo....dawno jednak zauwazylam, ye to nie jest moj najwieksyz problem.......od kilku lat ucye sie ye cylowiek tak naprawde brnie pryey yzcie calkiem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Twojemu dziecku dobrze by zrobiło, żeby jego rodzice byli szczęśliwi w swoim związku, a chyba kobieta, mająca takiego brudasa za męża, całkowicie szczęśliwa nie jest. Używając słowa samarytanka mam na myśli kobietę, która toleruje tak zachowującego się faceta i dodatkowo zamierza spełniać jego zachcianki łóżkowe po jednorazowym umyciu się, poniekąd wręcz traktując seks jak nagrodę za dobre zachowanie. Wiem, że są ważniejsze rzeczy w życiu niż smrodek z ust Twojego ukochanego, ale wyobrażam sobie, jak to może uprzykrzyć codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak sie przedstawic
ja to traktowalam troche inaczej, nie spelnialam jego zachcianek... bo ja tez mialam ochote, zawsze lubilam seks i w lozku robie to co ja chce a nie on no i jako nagrody tego tez nie odbieralam no ale teraz juz tego nie toleruje, bo pisalam w czasie przeszlym odechcialo mi sie igraszek i szczerze to ostatnio zastanawialam sie jak znowu wrocimy do seksu... jakos odzwyczailam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
"u nas seks byl wtedy kiedy moj maz chcial, wiedzialam o tym no bo to oczywiste bylo...." Podporządkowałaś się mężowi, akceptowałaś jego warunki. Dlatego, że się nie mył. W nagrodę za to, że się nie mył, można powiedzieć. A o zachciankach to miałam raczej na myśli Kometę, która sugeruje, że mąż dopomina się o seks oralny. I pewnie się zgodzi, jeśli on uprzejmie się umyje na tę okoliczność. Też w nagrodę za dbałość o higienę. (Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że przejaskrawiam.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak sie przedstawic
wiem o tym, seks nie byl wtedy kiedy ja chcialam no bo ... porpostu warunki na to nie pozwalaly... wolalam tak niz w ogole bez seksu, bo ja tak naprawde zawsze mialam ochote.. dlatego olewalam to dodaje ze to czas przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×