Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bajlamos

szukam idealnego faceta!

Polecane posty

max zender jestes strasznie bardzo brzydki i zal ci ze nie pasujesz do opisu...Ale bez nienawisci, bez przemocy. Stul dupcie i sie nie odzywaj jesli nie masz nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poznasz faceta i mu taką listę wręczysz do ręki :o śmiechu warte miłość nie polega tylko na braniu ale również na dawaniu! Bo jak wspaniały chłopak będzie nie daj Boże znał tylko jeden język ( poza j. polskim) i będzie miał 177 (bo na twojej liście musi mieć powyżej 178):D to koniec nie pasuje. Napisałaś jakiemuś chłopakowi ,że on jest cham i prostak a jakie określenie masz na siebie? a tego punktu w którym napisałaś ,że facet już na studiach musi mieć swoją własną dobrą firmę nie będę komentować. Dla mnie jesteś osobą patrzącą powierzchownie na drugiego człowieka jak już mówiłam miłość to również dawanie a nie tylko branie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś nie wiedziała po co załozyłam ten wątek... Weź się kobieto zastanów pałer rendżers nie pomoze mi pokonać przystojnego 23,5...wiec próbuje sama A przy okazju jak się nadarzy bożyszcze to spoksik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun (amantws@yahoo.de) gffggghhh@tlen.pl'; Ja też nie jestem zainteresowany podrywaniem autorki .Ale nie wykluczam że bym dał jej zaszczyt wymycia mojego kibla . zajebisty tekst :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udaje sredniointeligentna bo takie maja lepsze powodzenie.... nie mam tylko tapety na ryju i 15 lat bo takie maja wziecie u max zenderow i brunetow ogolnie czysta prowokacja. Jak ktos nie umie sie odnalezc w tym, niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajlamos ----> polak czy nie polak ale każdy normalny facet nie zwróci na Ciebie uwagi bo masz nierówno pod sufitem. Mimo iż sama jestem kobietą mam ochotę zacytować słowa Mickiewicza : "Kobieto puchu marny":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorownalam poziomem PRZYSTOJNEMU 23 ? ? ? Czuję się zaszczycona!! cel osiągnięty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajlamos - "Udaje średniointeligentną bo takie mają lepsze powodzenie":D (jak już mówiłam zdania nie potrafisz poprawnie sklecić :))hahaha rozwaliłaś mnie ty nawet nie masz minimum inteligencji :D Kobietko kochana nie kompromituj się już bardziej bo nie masz nic czym mogła bys sama facetowi zaimponować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was i sie smieje ;) dla mnie liczy sie przede wszystkim jak facet podchodzi do zycia jego spryt, odwaga, zaangazowanie, pomyslowosc, poczucie chumoru, odpowiedzialnosc a nie zeby mial takie czy smakie oczy, takie wlosy i tyle czy tyle cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna porzecrko wez mnie nie doluj. chyba nie wiesz co to prowokacja! wkurzyl mnie przystojny23 i tyle nie oceniaj frajerko, nie oceniaj bo i Ciebie niegdzs ocenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo macie wyjątkowe poczucie humoru, albo jakiś niesamowity splot przypadków spowodował całkiem śmieszny wątek :) Swoją drogą nie widzę sensu zakładania działalności gospodarczej na studiach, skoro po ich zakończeniu można wydębić 19k PLN z PUP :) Każdy student z firmą (a jest taki?) to obecnie szczyt antyprzedsiębiorczości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza rzecza ktora facet mnie przyciagnie to sa oczy ale nie byle jakie, tylko takie ze musze sie zastanawiac o czym on mysli w tym monecie,, oczy sa na pierwszym miejscu a zatrzyma mnie poczuciem chumoru, sama czasami jestem mulatorem, tzn nudna;) dlatego facet musi umiec mnie rozbawic, ale tez jest wazne to zebysmy nadawali na tych samych falach:) narazie czekam na tego swojego ksiecia ale jakos nikogo na horyzoncie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajlamos---> potrzebny tłumacz do tłumaczenia twoich tekstów :) rozumiem po co ci obcokrajowiec który będzie znał język polski - bo on tez nie będzie się j. polskim dobrze posługiwał i nie będzie widział twoich błędów ;) dno dziewczyno kompletne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max zender jestes moim maxi kingiem wiedziales ze 0,(9) = 1 udowodnij mi to bez otwierania wikipedii, inaczej nie uwierzę w Twoją inteligencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna porzeczka... Nerwy stracisz jak będziesz dalej odpisywać. Jeśli chcesz napisz na priva. Porozmawiamy wtedy o przyczynach upadku imperium babilońskiego...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to już wiem czemu Reggae nazwałaś "dobrą" muzyką :) bo tam co drugie słowo to Babilon (szczególnie w tym polskim noworege) a ty chcesz rozmawiać o upadku Babilonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reggae jest dobra muzyką gdyż właśnie mówi o upadku babilonu. Przesłanie w ogóle rozumiesz? chyba nie, nawet nie wiesz co to metafora.. porównanie, eufemizm... Niestety poezja i literatura piękna są Ci obce. Polecam zespół BETHEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlamos zdejmij te glany
bo ci do filozofii zycia zupełnie nie pasują przebierańcu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×