Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bajlamos

szukam idealnego faceta!

Polecane posty

ale agnieszke lubie - ty to napisales:P a ja ze swojej skromnosci napisalam jaka jaka:P tyle nie wiem czy pisales o mnie dlatego tez w sumie napisalam jaka jaka:P oj kochany na te twoje niby prawie 30lat to ciezko lapiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest w ogóle ktoś kto nie rozumie przesłania rege? śpiewają o tym w dosłownie KAŻDEJ piosence jak to odrzucają Babilon i dża-dża ich zbawi... A dzieciaki się tym jarają. jedyny normalny polski zespół rege to był Daab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci ktos wyslal reklame jakiegos gowna a ty odpisales to mozesz i czekac sto lat:P a pisze i smieje sie z tego bo znam takich asow przestworzy co to na kazdego maila odpisuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko mam bardzo dobre :P nie masz listów w skrzynce? :P sprawdzałaś dziś pocztę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mail jest zly bo zle wpisany ten jest inny od prawdziwego do ktorego nawet hasla zapomnialam:P uzywam innego ale tam jest moje nazwisko a tego na forum nie ujawnie i tak juz za duzo o mnie wiedza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac brak inteligencji skoro nie rozumiecie przesłania "palenia babilonu"- siedliska zła, korupcji i wartości materialnych żal, żal ale to nie oznacz ze znalazłam idealnego mena:D:D szukam nadal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJEBISTY
i tak skończysz z murzyniątkiem na zasiłku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamecha ja cie prosze WEZ ZAMILCZ, bo Ty jestes na kafe uznany za największego chama.... kiedys ktoś rozliczy Cię z każdego wypowiedzianego słowa... I tak wiem, że zadrościsz mojemu przyszłemu mężowi:P Ale zachowaj te zazdrość dla siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×