Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tredelle

Internetowe sklepy z damska odzieżą.

Polecane posty

Gość gość
haha, kolejna promocja na tym twoim schaffa jest dziś:) A już się bałam, że się spóźniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i to na nowości z tego co widzę. Super! Nowości taniej, to sztos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o odzież damską, polecam sklep http://luman.pl/, mają piękne kurteczki i inne elementy garderoby ze skóry. Bardzo dobra jakość i piękne modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.sophie-shop.pl bardzo polecam ! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
Netmoda.pl :) Mają śliczne parki wiosenne w pastelowych kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję na renee, born2be i czasami na alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieć OTVARTA
Hej, jeśli szukacie oszczędności choćby na ciuchy, to zastanówcie się nad swoim budżetem domowym. Zacznijcie oszczędzać choćby na abonamencie telefonicznym. W OTVARTEJ, nowym operatorze telefonicznym, abonamenty są już od 7,99 zł miesięcznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTVARTA
Hej, jeśli szukacie oszczędności choćby na ciuchy, to zastanówcie się nad swoim budżetem domowym. Zacznijcie oszczędzać choćby na abonamencie telefonicznym. W OTVARTEJ, nowym operatorze telefonicznym, abonamenty są już od 7,99 zł miesięcznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście polecam renee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście polecam renee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam zamówienie indywidualne w sklepie www.sklep.litfashion.pl gdzie mają naprawdę kreatywne podejście do mody i styl, która mi odpowiada więc byłam pewna że dostanę wymarzoną kreację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Skowronek
To ja trochę z innej beczki :D Dobra kreacja nie może istnieć bez odpowiednich dodatków, takich jak bransoletki, okulary czy zegarki... i właśnie dlatego chciałabym Wam polecić sklep https://e-zegarek.pl/, na którym wbrew nazwie można dostać też inne rzeczy :) Ja tam kupuję i jestem baaardzo zadowolona, zwłaszcza, że można wyrwać fajny zegarek w promocji. W sumie to tam cały czas jest coś na promocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowy sklep internetowy https://per-lei.com.pl Ubrania bardzo dobrej jakości, pochodzą od polskich producentów. Dodatkowa teraz ruszyła na ich stronie wielka wyprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Bardzo dobrej jakości ubrania mają na netmoda. A są przede wszystkim niedrogie. Ja już sobie zamówiłam dwie sukienki na majówkę bo patrzyłam, że ma być bardzo ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje od jakiegos czasu na renee i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_Malbroski
a słyszał ktoś o polskim producencie odzieży? Mewa robi furorę w Europie. Zawsze na jakąś okazje kupuje tam prezent dla żony. Gdyby ktoś chęcią sprawdzić jak dobrej jakości są tam rzeczy to polecam http://mewa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledna
zależy z jakim konkretnie towarem, bo tam gdzie jest i wszystko, to wiadomo, że bardziej jest nic ;) wolę sklepy "specjalizujące się" w jakiejś dziedzinie, zawsze się bardziej starają z wyborem zaopatrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demin2010
jak można się starać z wyborem wyposażenia? przecież wybór tak naprawdę jest ograniczony przez to, że nie produkuje się miliona rzeczy mniej więcej w tym samym przedziale cenowym tylko powiedzmy 100. I z tych stu masz wybór, nie przeskoczysz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkarybkar
weź to na logikę bo jak masz sklep z mydłem i powidłem na 5 tysięcy pozycji to Ci nie sprowadzą 4 tysi dżinsów, nie? aa jak masz sklep tylko z dżinsami to...niech pomyślę... a, wiem! wszystko to będą dżinsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Gdańsk
jeśli już o jeansach mowa, to takim specjalizującym się sklepem jest www.fabrykajeansow.pl. Wprawdzie z początku byłam sceptycznie nastawiona ze względu na to, że moje wymiary nie są ani jak na modelkę przystało, ani też dokładnie proporcjonalne w stosunku do całego ciała, więc obawiałam się, że będzie zwrot. Ale wymiary są bardzo dokładnie przedstawione. A i właśnie to o czym pisze poprzedniczka - bardzo duży wybór, przez co mam większe pole do popisu niż dotychczas. Po drugim zakupie przestałam się stresować i już luźniej podchodzę do zakupu bo wiem, że niemal na pewno będą pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowy sklep z damską odzieżą, polecam :) https://rozmiar32.pl/ Fajne uniwersalne sukienki na co dzień w wielu kolorach i fasonach, dobre ceny, liczne promocje, doskonała jakość i nietypowe rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie na www.BucikSklep.pl miła obsługa i szeroki wybór obuwia oraz odzieży w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja osobiście polecam nowo otwarty sklep dressplaner.com. Aby się zarejestrować trzeba podać NUMER ID 10124154 - nietuzinkowa włoska moda - ciekawe torebki i buty, dodatkowo odzież damska i męska a w najbliższej przyszłości ma być też coś dla dzieci. Można też śledzić grupę na FB "włoska moda" - tam są codziennie dodawane nowości ze sklepu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Wójcik
Ja polecam www.holly.com.pl Nigdy sie nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×