Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tredelle

Internetowe sklepy z damska odzieżą.

Polecane posty

Gość gość
Fajne sukienki i super torebki skórzane www.rozmiar32.pl Ceny ok :-) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep www.butikju.com. Ostatnio tam robię zakupy i jestem mega zadowolona. Do końca miesiąca mają nawet wysyłke free więc nic nie tracę. Miła obsługa no i wysyłka błyskawiczna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o forseti i zoio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16. 36 ale skład już taki wcale z******ty nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinka0132
Jeżeli chodzi o moje doświadczenie to z całą pewnością jestem wstanie polecić skorzystanie z https://moodo.pl Odzież damska, która proponowana jest w sklepie to gwarancja nowoczesności i jakości. Czy można chcieć czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kupujecie może z netmoda.pl? chciałabym coś zamówić, ale nie wiem ile czasu idzie przesyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zaopatruję w odzież z oferty https://4friko.pl/ . Ciuchy są bardzo wysokiej jakości, w pełni spełniają moje oczekiwania. Są tanie, a wysyłka to raptem 6 złotych, także jest to coś niebywałego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do listy fajnych namiarów dorzucam sklep http://luman.pl/ - to sklep, w którym sprzedawane są skórzane kurteczki i futerka, a także akcesoria skórzane i skórzana odzież - np. piękne spódnice. Jak ktoś lubi, to polecam zajrzeć :) Jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Nowakowska
Sklepy internetowe staja się co raz to bardziej popularne, nie każdy z nas ma czas lub ochotę na chodzenie po sklepach stacjonarnych, o większym wyborze i atrakcyjniejszych cenach nie wspomnę. Taka strona ostatnio wpadła mi w oko https://sklep.motiveandmore.pl/pol_m_SALE-161.html Mają sporo ciekawych ciuchów damskich, większość jest bardzo oryginalna i niespotykana w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo mody damskiej ale też męskiej od renomowanych producentów sprzedają w sklepie na www.internetowy-sklep.net . Mój chłopak chodzi w sneakersach Lacoste zamawianych właśnie tutaj a ja od niedawna mam stąd kupowaną torebkę Marca Jacobsa – klasa! Normalnie za często marek z takiej półki nie zamawiamy tak prawdę mówiąc ale akurat w tym sklepie można na bardzo korzystne ceny trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Nochal
Ja ostatnio odkryłam sklep www.stonki.com.pl - w zasadzie mają wszystko - warto się tym zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w internecie buty tylko kupuje. Wolę mieć oryginalne i wiem, że małe jest prawdopodobieństwo, że któraś kobieta będzie miała takie same. Dlatego bardzo lubię szukać nowości na https://multu.pl/kobiety-home. Mają dobre ceny i szybko wysyłają zamówiony produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trochę sklepów z replikami, ale większość sprzedaje taniznę z przyklejonym logo renomowanej marki. Ja mam zaufanie do pani która mieszka w Chinach i tam znajduje repliki które potem sprzedaje przez www.dobre-repliki.pl . Mogę ją polecić, bo ma nosa do rzeczy. Paski, apaszki, chusty – głównie takie gadżety biorę i jeszcze się na jakości nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monawampirzyca
No pewnie. Ja już od jakiegoś czasu zamawiam tylko na niej bo są bardzo fajne i tanie łaszki :) netmoda.pl polecam zajrzeć tam bo mają mega promocje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100 dniówkę zamówiłam sobie suknię przez serwis www.lejdi.pl Wyglądałam bosko – krwista czerwień, długa, z lejącego się materiału, aż szkoda, że nie mogę Wam tutaj fotki wrzucić. A co ciekawe jak na studniówkowe kreacje zapłaciłam całkiem niedużo. Tak to jest z takimi ubraniami że jak są dedykowane typu – ślubne, albo studniówkowe to zaraz cena idzie w górę, a tutaj udało mi się całkiem fajnie zaoszczędzić mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100 dniówkę zamówiłam sobie suknię przez serwis www.lejdi.pl Wyglądałam bosko – krwista czerwień, długa, z lejącego się materiału, aż szkoda, że nie mogę Wam tutaj fotki wrzucić. A co ciekawe jak na studniówkowe kreacje zapłaciłam całkiem niedużo. Tak to jest z takimi ubraniami że jak są dedykowane typu – ślubne, albo studniówkowe to zaraz cena idzie w górę, a tutaj udało mi się całkiem fajnie zaoszczędzić mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sklepy z odzieżą skórzaną - z kurtkami, kożuszkami itp. itd. - to ja polecam LUMAN, zobaczcie sobie same http://luman.pl/pl/4-kozuchy-damskie - zima powoli idzie, warto sobie sprawdzić takie cudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia85
zdecydowanie polecam sklep www.ebrilliant.pl , mają wysokiej jakości odzież w niskich cenach . Oferowane przez nich produkty widziałam również na allegro ale tam są droższe . Osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIELNTKA
CLOEE. Bardzo polecam butik internetowy www.cloee.pl Swietne, modne ubrania, bardzo dobrej jakosci, czesto nowe kolekcje, pieknie zapakowana paczuszka, sprawna i szybka wysylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monawampirzyca
Fajne mają na netmoda. Ja co raz wchodzę i jestem w szoku jakie mają promocje. Zamówiłam sobie teraz taką fajną kurteczkę w kolorze khaki i czekam na przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep www.giulia.com.pl są świetne sweterki z włoskiej przędzy, naprawdę milutkie i miękkie w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×