Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika0022

Pytanie od kobiet. Czy to naprawdę jest przyjemne ???

Polecane posty

Gość monika0022

No znowu o analu. Interesuje mnie szczera odpowiedź kobiet. Czy takie ostre posuwanie w tyłek jak np. tu http://www.redtube.pl/33109 jest naprawdę przyjemne ? Jakos ostatnio oglądam sobie czasem filmy erotyczne i na przerazającej większości widzę ze te dziewczyny raczej mają na twarzy wymalowane: "o matko, blagam niech to się skończy" a te namiętne udawane minki - łykają tylko faceci. Dlatego zapytuję się dziewczyn, które w łożku są po to by sprawić przyjemnosc sobie, a nie tylko facetowi: Czy taki ostry stosunek analny jak na zalaczonym filmiku sprawia wam naprawde przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewiacje są a młodziki na to idą nie rozumiejąc pojęcia miłości:) Można mieć wiecej lat ale z rozumem jak wyzej:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtek kajtensowitz
w tych czasach studentki i gimnazjalistki są orane w zad wszystkie przez gimbusów . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ktora uprawiala
anal to nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi to sprawia przyjemnosc
a ja uważam że przyjemnie jest to robić, ale pod warunkiem że facet jest bardzo delikatny. czasem z mezem sie tak kochamy. musi mnie wtedy bardzo rozgrzac. tzn podniecic pod tym kątem, żebym sama miala na to ochote. czyli najpierw delikatna zabawa i tak centymetr po centymetrze... ale nigdy nie udalo sie nam tak bardzo mocno - bo to po prostu boli. maz ma stanowczo za duzego i zbyt twardego... ale tak delikatnie - czemu nie. potrzeba do tego duzo pracy ale warto bo doznania sa bardzo przyjemne - szczegolnie jak zajeta jest moja 'główna' szparka przez jakas małą zabawkę - orgazm nie z tej ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
takie tematy powinny być poruszane na tematyce związanej z ciążą..przez rodziców... ja bym nie chciała, aby moja córka była przedmiotem do zaspokajania niewyżytych fanaberii jakiegoś faceta... ja dawno zauważyłam, że to na pokaz...albo kobiecie za to płacą...albo zmuszają ją.. nie mówiąc już o tym jak niektóe młode kobiety dają się bic po buzi, pupie..odrażające...taka przemoc... tak się chamy kochają.. w gębe da za słoną zupę i w łóżku..jak z dziwką, do której nic się nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie innna
a jak kobieta ma dzieki penetracji analnej mega szczytowanie i łzy jej się leja strumieniami nie z bólu bynajmniej,ale właśnie z rozkoszy, cała w drgawkach upojenia??? Ale co Ty możesz o tym wiedzieć pewnie tylko na misjonarza i przy zgaszonym świetle mąż Cię bierze na 2 minuty i jeszcze potem pyta czy dobrze było! buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0022
faktycznie, posty tu są kasowane, ciekawe co za idiota i dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0022
DO : do nie innna jesteś kobietą? lubisz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasnota:)
ty się ciesz że tylko kilka [postów leci! Na interii forum lecą wątki w tempie mrugania powiekami.....to się nazywa expresowa decyzja moda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0022
no ale swoją drogą to dziwne, jeśli na forum Erotycznym kasują wątki o seksie, i to bez wulgaryzmów Który to moderator teraz działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi to sprawia przyjemnosc
wszystko zalezy od dwojga partnerow. dla mnie taki stosunek wymaga ode mnie i od meza niesamowitego polaczenia. musimy sie wtedy idealnie rozumiec, tak ze kazde wypowiadane slowo niesie za soba informacje dla partnera- jest to polaczenie zarowno cial jak i duszy. dla nas kazdy stosunek jest cudowny. zarowno ten normalny, jak i oralny czy analny - bo sie kochamy i razem przezywamy rozkosz. a jesli ktos ma z tym zle doswiadczenia to na ich podstawie buduje swoje zdanie. ja osobiscie uwazam ze jest to przyjemne - ale pod warunkiem ze kochamy sie w miare delikatnie. wtedy nie sprawia mi to zadnego bolu... kochajac sie z moim mezem dbamy o swoje doznania - tak zebysmy byli oboje spelnieni. jezeli zarowno jemu jak i mi to pasuje - to czemu nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaal boooli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_niewiadomaa
Wcale że nie boli. Jeżeli Twój facet podnieci Ci i odpowiednio zwilży miejsce nie powinnaś odczuć bólu. Chyba że jest "brutalem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×