Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

jaka fryzura na ślub cywilny?

Polecane posty

Gość

dziewczyny jak mozecie to przyślijcie mi jakieś linki z fryzurami ślubnymi.Ja mam półdługie włosy,dość grube i chciałabyn je jakoś ujarzmić.chciałabym mieć prostą,skromną fryzurę na ślubie,najlepiej z rospuszczonymi włosami,coś a'la agatka.Nie będę miała welonu.Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam całkiem fajna fryzurke, typu irokez,boki na gładko,góra ładnie wytapirowana zaczesana do tyłu,tył wyciągniety,wyprostowany,na to brokat.Piękna :) cos innego niz zwyczajne loczki czy koczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika <33
Właśnie nie wiem jaką fryzurę mam zrobić na ślub cywilny mojego brata :):( Mam 14 lat I to będzie pierwsze wesele które odbędzie sie u nas w restauracji:):**** Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ! A tak to proszę napisać wcześniej :) mojego brata ślub cywilny odbędzie się 3-go września 2011 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Jeśli nie wiesz jaką wybrać fryzurę na ślub to zajrzyj na http://www.baleweselne.pl/poradnik-slubny/ Ja właśnie w tym poradniku znalazłam fryzurę na ślub i poprawiny. Na początku myślałam, że wybór fryzury to pikuś a okazało, że wcale tak nie jest. Trzeba naprawdę nieźle się naszukać, żeby znaleźć coś ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×