Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

uuuu tralalala to co tak pozno sie chwalisz!! GRATULACJE!!!!!!! strasznie sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak od zaplodnienia to 3ci leci i tak musze t liczyc bo cykle mam nieregularne bardzo:) jakbym miala regu;larne to bym sie wahala miedzy 4-5 tygodniem:) wiec baaardzo wczesnie:) we wtorek ruszam do gina i moze juz bedzie cos tam widac:) na razie licze na to ze sie zagniezdzilo jak nalezy:) mam nadzieje ze macicznie..a potem dalej sie bede martwic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalal gratuluje, cieszymy sie razem z toba, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Wam dziewczyny:) ja niestety muszę jeszcze poczekać... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół roku starań i na razie nic ale na pewno się uda:) staram się nie zamartwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie:) a macie z mezem porobione badania? moze warto zakupic testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, pamiętasz byłyśmy razem na lipcówkach 2010. Ja teraz mam nadzieję szczęśliwie urodzić w lipcu 2011. Serdecznie Ci gratuluję i trzymam kciuki. Pozostałym staraczkom również życzę owocnych starań a zafasolkowanym udanych porodów i zdrowych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz wiecej u nas brzuszkow :) super :) a my wczoraj mielismy sesje zdjeciowa we 3 u fotografa :) zuper sprawa i bedzie genialna pamiatka :) widzialam na razie kilka zdjec bez obrobki tylko na aparacie, ale jak dla mnie rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi1978 - ojeju, to pieknie!!! Trzymam mocno kciuki zeby tym razem nam sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tutaj znowu tak pusto ?? gdzie Wy sie podziewacie ?? Monia dziekuje za mile slowa na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie wchodzilam przez 2 dni :) ale juz jestem spowrotem. Ale malo nas tu zostalo, tylko te same kilka osob ciagle. Ale i tak fajnie :) Jak tam niki, tralala? Monia co u Ciebie? VI? Mi kolezanka kupila pamietnik dla dziecka, w ktorym sie wkleja pierwsze zdjecia wypelnia itd, wiecie, nad jakimi imionami sie zastanawiamy, miejsce na pierwsze usg, jakie dzieciatko bedzie kiedy sie urodzi, koperta na wlozenie pierwszego kosmyka wloskow jak sie bedzie scinac itd. Mysle ze to bedzie fajna pamiatka pozniej. Bo po czasie sie zapomina rozne rzeczy, a jak sie zapisze to na zawsze sie zapamieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia taki pamietnik to super rzecz :) tez bardzo chcialam taki zrobic, ale maz ciagle gadal, ze szkoda kasy, bo na bank ktos mi da w prezencie... no ale nie dostalam :/ dzisiaj mi glowa peka, Hania od wczoraj wymiotuje po jedzeniu :/ nigdy tak nie robila nie wiem od czego i w rezultacie nie spie od 4 bo sie denerwuje... rano po jedzeniu juz nie wymiotowala... mam nadzieje, ze bedzie ok... kurcze musze sie zapisac do gina na kontrole, ale jakos mi nie spieszno ;) w dodatku zbliza sie pierwszy okres co mnie po rocznej przerwei wcale nie cieszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi idz do gina po pologu:) po okresie:) ja poszlam po lyzeczkowaniu bo przez dwa miechy nic a to sie okazalo ze po prostu jestem po owulce i lada moment powinno byc juz ok:) a ja we wtorek pechezyc ciazowy w macicy zobaczylam i za 20 dni na wizyte zeby sprawdzic czy nie pusty i czy jest zarodeczek z serduchem...bardzo bym chciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżoweKalosze
Cześć:) Czy mogę się dopisać do tematu ? :) Ja byłam w ciąży i niestety na początku stycznia poroniłam :( Byłam w 9 tygodniu ciąży. Obecnie mieliśmy się nie starać o dziecko i dać sobie trochę czasu, ale jakoś tak samo z siebie wyszło, że podczas mojej ostatniej lutowej owulacji mój narzeczony zrobił co zrobił i jest duża możliwość, że jestem w ciąży tzn ja mam taka nadzieje i On w sumie tez tylko tego nie pokazuje ;) i tak sobie teraz czekamy w niepewności aż do terminu mojego spodziewanego okresu... tylko tak się naczytałam trochę, że kobiety intuicyjnie czuja, że są w ciąży a ja nic takiego nie czuje nic mi nie mówi, że nie jestem sama itd jedyne co czuje to ciągle zmęczenie ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) Vi to zdjęcie jest po prostu boskie!!! Hania jest taka śliczna :) ach brak mi słów:) i nie masz za co dziękować,zdjęcia Hani aż same proszą sie o komentarz :) u mnie nic nowego,od poniedziałku uszkadzałam sie, czytaj mameja ze mnie totalna :D :D :D ale wczoraj nic mi sie nie stało :) zobaczymy jak będzie dziś ;) i wczoraj też byliśmy na pierwszym spotkaniu w poradni małżeńskiej. Dziwnie mi tak słuchać jak facet gada mi o śluzach płodnych i pochwie :o ale co zrobie. Zdziwiony był,że troche wiem na te tematy co on mówi. i i w jednym pytanie go zagiełam :D powiedział,że jestem pierwsza która dobrze na to pytanie odpowiedziała :D:D:D Tralalala trzymam kciuki,żebyś zobaczyła i usłyszała serduszko. Zobaczysz tak będzie:) Anitia takie pamiętnik super sprawa,pamiątka na poźniejsze lata :) RóżoweKalosze witaj. Przykro mi,że straciłaś swoje dzieciątko. Ale wiedz,że Twój Aniołek patrzy na ciebie z góry:) kiedy masz mieć @??? nie czytaj tyle,nie każda kobieta jest taka sama. Można zwariować od czytania tych wszystkich rzeczy w necie. Wiem po sobie, Trzymam kciuki!!! ja to czasem żałuje,że mam neta na co dzień i że mam dostęp do tyle rzeczy,bo właśnie naczytam sie a potem nie daje mi to spokoju... ale sie nadrukowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
hej dziewczeta :) dzis 13 dzien cyklu.. a i jakos tak nie wiem.. kurde.. z tego wszystkiego wychodzi ze tylko ja nie potrafie sobie dziecka zrobic.. :( echh.. sa przytulanki ale ja na dzien dzisiejszy jestem zrezygnowana.. i tak nic z tego nie bedzie... szkoda gadac... rozowe kalosze witam :) vi nie martw sie kochana :* wszystko bedzie dobrze zobaczysz :) tralalala z calego serca ci zycze zeby sie udalo :):) a reszta laseczek jak wy tam se zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia poradnia malzenska to fajny eksperyment ;) nas teraz czekaja nauki przed chrzcinami... dorcia spokojnie na pewno sie uda... na wszystko jest odpowiedni cza si pora... wiem latwo mowic, ale wiem co czujesz, bo tez znam bol comiesiecznego rozczarowania... Hania od wczoraj ani razu nie zwymiotowala takze jest dobrze :) wieczor spedzilam w wannie z olejkami, solami i kulkami nawizajacymi, z drinkiem w reku :) super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia- kochana nie obwiniaj sie....a moze pomysl o monitoringu? Ulatwi wam to sprawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a u mnie jak na hustawce raz lepiej raz gorzej az mi sie komputera nie chce wlanczac zaczely sie mdlosci calo dniowe biore tabletki i jest niby ok tylko jak na zewnatrz jest 35 stopni to ja "umieram" tak mi niedobrze do tego troche sie odwodnilam bo nic mi przez gardlo nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki- ja na razie sie czuje dobrze, tylko musze ejsc co dwie godziny bo inaczej mam lekkie mdlosci;) generalnie czuje sie dobrze:) kiszone ogoreczki uwielbiam:) slodkiego jesc nie moge bo mnie odrzuca:/ no i za dwa tygodnie wizyta. Brzuch mnie tez jakos specjalnie nie boli, za to piersi coraz bardziej:D do tego rosna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zainwestowalam stanik ciazoy i cos mi sie zdaje ze dlugo mi nie posluzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
hej kobietki :) Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla Was wszystkich :):*:* poznikaly zas wszystkie :P ja jestem w trakcie staranek :) nie wiem ktory to dzien cyklu bo nie licze i nie chce wiedziec... tak se postanowilam w tym miesiacu.. tak spontanicznie ma byc teraz :) Nie chce sie zas stresowac i odliczac co dojednego dnia, porownywac z poprzednim.. nie chce mi sie.. czekac na efekty a jak juz dlugo nie przyjdzie @ to dopiero wtedy podejme jakies kroki :) na razie nie mysle o tym :) piszcie bo nie ma co czytac :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
gdzie zescie sie podzialy wszystkie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) wlasnie sie doiedzialam jakcudona jest opieka zdrootna australji pierwsza wizyte bede miec dopiero 14 tygodniu!!! miedzy czasie mam isc do lekarza rodzinnego i zorganizoac sobie usg miedzy 10 a 13 tygodniem przez cala ciaze bede miec 5 izyt z polozna i to tyle!!! Myslalam ze tu bedzie lepsza opieka niz uk zaczyam w to watpic !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem... zagladam codziennie, ale cisza jakas tu sie zrobila... dorcia i prawidlowe podejscie :) ma byc na luzie i na spontanie :) niki no to faktycznie nie najlepiej z ta opieka lekarska... ale moze uda Ci sie cos "na lewo" zalatwic... nie wyobrazam sobie takiej opieki w ciazy... ja w pierwszym miesiacu ciazy bylam 4 razy na usg :/ a my wczoraj bylismy na pierwszym szczepieniu... Hania biedna tak plakala ze nawet nie myslalam ze tak potrafi :( ale chyba ja to bardziej przezylam niz ona... no i ciezka noc za nami... mala co godzine sie budzila i chciala jesc... oby to byla reakcja po szczepieniu i stresie i oby dzisiaj bylo juz normalnie, bo padam na pysk :/ monia, anitia, tralalala co tam u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żyje :) a my wybraliśmy obrączki :):):) i byłam przymierzać suknie ślubne,w sobote jestem z babką umówiona :) Vi ucałuj Hanie od cafe ciotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×