Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę pracować

Urzędasy w Bielsku-Białej robią sobie jaja z rekrutacji

Polecane posty

Gość chcę pracować

Zmieniłam miejsce zamieszkania i tym samym zmuszona byłam zrezygnować z dotychczas wykonywanej przeze mnie pracy. Liczyłam się z tym, że potrwa zanim znajdę pracę. Składam co chwilę dokumenty aplikacyjne, chodzę na rozmowy i no właśnie i. Ponieważ ponad 6 lat pracowałam w urzędzie, znam charakter tej pracy to moje poszukiwania ograniczyłam do różnych urzędów: miasta, opsy, pracy itp. Staram się przygotowywać na wszystkie rozmowy. Przeczytałam już tyle ustaw i rozporządzeń, jakbym z powrotem była na studiach. Nie, żebym była nieszczęśliwa z tego powodu. Cieszę się, że dowiaduję się co rusz nowych rzeczy. Jestem naprawdę gotowa podjąć pracę w jakimkolwiek urzędzie. Piszę to wszystko bo chcę się Wam wyżalić, że mimo, że spełniam wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu takie miasto jak BIELSKO-BIAŁA nie zaprasza mnie na rozmowy!!! Zarówno Urząd Miasta jak i MOPS. Brak mi słów jak pomyśle jak to zapewne tam wygląda. Pewnie w większości miast i miasteczek jest podobnie. Tylko dlaczego inne miasta, miasteczka solidnie podchodzą do rekrutacji i zapraszają na rozmowy a Bielsko-Biała nie? Spotkaliście się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka ze panstwoe
posady sa obsadzone na trzy pokolenia naprzod na co ty liczysz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytjuyjg
kryzys jest nie mają na paluszki dla komisji rekrutacyjnej przynajmniej kosztów bezrobotnym nie robią bo i tak w urzedzie wiadomo kto sie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolllllllla
A nie słyszałaś o przeniesieniu słuzbowym na wniosek? Nie trzeba było się zwalniać. Co z ciebie za urzędnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę pracować
w życiu by się mój poprzedni pracodawca nie zgodził na przeniesienie. Miał we mnie paroba do pracy. A że nie po znajomosciach można mieć prace w urzedzie to wiem, że się da bo byłam tego żywym przykładem. Tylko dlaczego BB sobie tak z poszukujących pracy pogrywa? Ciagle jednak wierze ze znajde prace tam gdzie jej szukam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasaasassss
oczywiscie ze to wszystko obsadzone siedza ze srednim wyksztalceneim od X lat tak to wygla moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu, laska, nie tylko BB, tak
jest wszedzie! 3 miesiace jestem na bezrobociu na ok. 300 CV co najmniej 30,40 spelnialam wszystkie wymagania lacznie z dodatkowymi i jeszcze umialam kilka innych przydatnych rzeczy. Myslisz ze ktos sie odezwal? Dodam ze w 10 z tych firm bylam osobiscie, zeby zapytac czy dostali CV - dostali, obiecali, ze na pewno napisza jaka decyzje podejma. Myslisz, ze odpisal ktos? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×